Універсальні характеристики озону роблять його прекрасною альтернативою традиційним методам дезінфекції, дозволяє економити кошти, при цьому отримувати гарантований результат.
Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення вірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).
Використання озону як засобу для дезінфекції має багато економічних і екологічних переваг. Виробляється озон із повітря, вартість застосування даної технології економічно дуже вигідна, так як для виконання дезінфекції необхідно тільки один раз купити озонатор. При цьому озон дозволяє відмовитися від регулярної закупівлі хімічних дезінфектантів, сам же озонатор споживає тільки електрику 220 Вольт (від 450 Ватт / год) і вимагає обслуговування в середньому один раз на рік.
Озон екологічно чистий і виключає ризик залишків хімічних речовин. Озон може замінити хлор, гарячу воду і пар. У свою чергу, це зменшує споживання хімічних речовин, економиться вода і енергія на її нагрівання.
Озон успішно використовується для:
• дезінфекції приміщень, автомобілів, обладнання;
• дезінсекції (знищення комах, клопів, кліщів, мурахів, бліх, тарганів та ін.);
• стерилізації приміщень, транспорту, тари, інвентарю, інструменту;
• ефективна боротьба з грибком цвілі;
• усунення запахів будь-якої складності.
Одна з причин відставання України за темпами розвитку озонових технологій полягає в тому, що виробники та дистриб’ютори хімічних засобів дезінфекції не зацікавлені у впровадженні озона, тому що підприємства, які встановили систему озонування, зменшують закупівлю хімічних засобів в рази. А підприємства, що вже використовують озонування і, які побачили його переваги в вигляді поліпшення якості продукції та економії, зі зрозумілих причин, не поспішають розповідати про це конкурентам.
Відео дезінфекції нашими озонаторами:
Наші дилери у Грузії:
Озон – це природне з’єднання, у якому три атома кисню об’єднуються для утворення молекули озону (O3). Кисень найчастіше існує у вигляді двох атомів кисню (O2). Озон утворюється, коли енергія від ультрафіолетового (УФ) світла або електричного розряду розриває подвійні зв’язки (O2), утворюючи окремі атоми кисню, які рекомбінуються з молекулами (O2) для створення озону.
Озон є потужним окислювальним і дезинфікуючим засобом, природним чином руйнуючи шкідливі мікроорганізми і з’єднання шляхом їх окислення. Окислення відбувається, коли молекули озону стикаються з окисними речовинами, включаючи мікроорганізми (віруси, цвіль та бактерії), органічні та неорганічні матеріали (залізо і марганець). При контакті з озоном в мікроорганізмах зовнішні мембрани клітинних стінок розриваються (лізуются), руйнуючи мікроорганізми або дезактивуються за рахунок окислення. Окислення, як правило, гідроліз неорганічної молекули, в результаті чого вони стають нерозчинними і полегшує їх фізичне прибирання.
Озонові технології і рішення застосовуються в різних сферах побуту, аграрному секторі, сфері торгівлі, логістики і в промисловості.