Дезінфекція прибрати запахи цвіль ртуть - Маріуполь і Донецька область

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Маріуполі і в Донецькій області.

+38 (097) 292-38-92

+38 (050) 880-98-80

Досвід застосування озонатора від Максима Олеговича, м. Маріуполь.
Я займаюся вантажоперевезеннями в приватному порядку. У мене є свій бус Мерседес Спринтер, і я виконую різні перевезення по Україні. Займаюся цією справою досить давно. Є проблема, що іноді після перевезення певної групи товарів, в кузові з’являється специфічний запах. Якось раз був випадок, перевозив овочі, випало по дорозі з мішків пару картоплин. Вчасно їх не помітив, так і їздив деякий час. Природним чином вони почали гнити і від цього процесу з’явився жахливий запах. Звичайно, наступному клієнту подавати таку машину не хочеться. Після такого попереднього перевезення, речі вже ніхто не засунить в кузов. Звичайно, після такого, я вимивав салон, це досить трудомісткий процес, а також витратний, оскільки потрібно купувати хімію, або платити комусь за послугу чищення і мийки. Загалом питання запахів і чистоти кузова – питання дуже серйозне.

Почав шукати рішення і дізнався про такий прилад, як озонатор. Знайшов мийку, де використовується озонатор. Приїхав до них цілеспрямовано. Дійсно, вони мені його поставили, як раз після чергової перевезення знову був запах. Працював він всього півгодини. Ніякої попередньої механічної мийки я не робив. Звичайно, по завершенню я отримав хороший результат. Залишився дуже задоволений. На наступний день, я купив собі генератор озону. Тепер, після кожного перевезення намагаюся озонувати.Машина постійно пахне свіжістю, і мені добре, і клієнтам приємно.

Також потім я ще дізнався, що озон добре дезінфікує, в принципі окисляє молекули і активні речовини мікроорганізмів будь-якого походження – органічні або хімічні. Вони перестають бути як шкідливими, також виділяти запах. Це дуже хороший момент, так не хочеться, щоб в машині було реально чисто. Потім, зрозумівши переваги озону, почав його використовувати і вдома (приватний будинок), в погребі (комахи, гризуни- вони дуже чутливі до нього). Загалом, хороша річ. Рекомендую.

Ігор, м. Маріуполь

Ігор, м. Маріуполь

Живу в Маріуполі, скупився в супермаркеті Сільпо, той, що на проспекті Металургів, коротше кажучи, коли вивантажував сумки, випав пакет з молоком і це молоко розлилося в салоні машини, самі розумієте, через час запах став просто вбивчий. На жаль, хімчистка не допомогла. Маркетолог на роботі порадив спробувати озон, дав компанію, яка займається подібними послугами. Погуляв пару годин, і не повірив своєму носу, ніякого запаху не залишилося. Супер !!!

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо