Дезінфекція прибрати запахи цвіль ртуть у Маріуполі і регіоні

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Маріуполі і регіоні.

Ігор, дезинфекція машини у Маріуполі

Ігор, м. Маріуполь

Живу в Маріуполі, скупився в супермаркеті Сільпо, той, що на проспекті Металургів, коротше кажучи, коли вивантажував сумки, випав пакет з молоком і це молоко розлилося в салоні машини, самі розумієте, через час запах став просто вбивчий. На жаль, хімчистка не допомогла. Маркетолог на роботі порадив спробувати озон, дав компанію, яка займається подібними послугами. Погуляв пару годин, і не повірив своєму носу, ніякого запаху не залишилося. Супер !!!
Мирослав, дезинфекція плісняви в Маріуполі

Мирослав, м. Маріуполь

Звуть Мирослав, живу з сином Андрієм в Маріуполі в 12тіетажном будинку на проспекті Миру. 2,5 місяці тому з'явився у ванній запах цвілі. Довго шукав, виявилося, між ванною і стіною потрапляла вода і накопичувалася на стіні, під самою ванною. Дістати практично неможливо. Моєї сестри чоловік Гліб, порадив скористатися озоном. Дав номер телефону цієї компанії. Дійсно допомогло. Буду вас обов'язково всім радити.

Досвід застосування озонатора від Максима Олеговича, м. Маріуполь. Я займаюся вантажоперевезеннями в приватному порядку. У мене є свій бус Мерседес Спринтер, і я виконую різні перевезення по Україні. Займаюся цією справою досить давно. Є проблема, що іноді після перевезення певної групи товарів, в кузові з’являється специфічний запах. Якось раз був випадок, перевозив овочі, випало по дорозі з мішків пару картоплин. Вчасно їх не помітив, так і їздив деякий час. Природним чином вони почали гнити і від цього процесу з’явився жахливий запах. Звичайно, наступному клієнту подавати таку машину не хочеться. Після такого попереднього перевезення, речі вже ніхто не засунить в кузов. Звичайно, після такого, я вимивав салон, це досить трудомісткий процес, а також витратний, оскільки потрібно купувати хімію, або платити комусь за послугу чищення і мийки. Загалом питання запахів і чистоти кузова – питання дуже серйозне.

Почав шукати рішення і дізнався про такий прилад, як озонатор. Знайшов мийку, де використовується озонатор. Приїхав до них цілеспрямовано. Дійсно, вони мені його поставили, як раз після чергової перевезення знову був запах. Працював він всього півгодини. Ніякої попередньої механічної мийки я не робив. Звичайно, по завершенню я отримав хороший результат. Залишився дуже задоволений. На наступний день, я купив собі генератор озону. Тепер, після кожного перевезення намагаюся озонувати.Машина постійно пахне свіжістю, і мені добре, і клієнтам приємно.

Також потім я ще дізнався, що озон добре дезінфікує, окисляє молекули і активні речовини мікроорганізмів будь-якого походження – органічні або хімічні. Вони перестають бути як шкідливими, також виділяти запах. Це дуже хороший момент, так не хочеться, щоб в машині було реально чисто. Потім, зрозумівши переваги озону, почав його використовувати і вдома (приватний будинок), в погребі (комахи, гризуни- вони дуже чутливі до нього). Загалом, хороша річ. Рекомендую.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо