Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть у Сумах і області

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСТРАНЕНИЕ ПЛЕСЕНИ ГРИБКА

УСТРАНЕНИЕ ПЛЕСЕНИ ГРИБКА

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Сумах і Сумській області.

Владислав, дезинфекція офісного приміщення в Сумах

Владислав, м. Суми

У мене свій бізнес в Сумах. Так як зараз ситуація з карантином не покращується, вирішив про озонувати офіс, тим більше багато про це читав і цікавився озоном. Дану компанію, порадила мій бухгалтер, так ка сама схиблена на чистоті і не раз зверталася в цю компанію. За що їй щиро вдячний. Хлопці реальні молодці, підходять до роботи дуже відповідально. Однозначно рекомендую.
Артем, дезинфекція запахів у Сумах

Артем, м. Суми

Мене звуть Артем, живу на вулиці Прокоф'єва в 11жном будинку в Сумах. 2 дні тому поставив гречку на плету, в цей момент зайшов сусід і попросив про допомогу. Коротше пішов допомагати сусідові і зовсім забув я про ту гречку. В результаті відкриваю двері, а квартира вся в диму, добре хоч не згоріла. Запах зашибісь. Вивітрювання не допомогло. Цей же сусід порадив мені про озонувати квартиру, він і знайшов цю компанію. Сам не повірив, дійсно допомогло, нарешті, то немає цього жахливого запаху. Спасибі!

Досвід застосування озонаторів від Ігоря Олексійовича, м. Суми. У мене в салоні автомобіля було загоряння, закоротити проводка під передньою панеллю, пощастило що машину відразу загасили. Після цього я відвіз на СТО, її майстри відновили, пощастило, що ще легко відбувся. Але сильний запах горіння після пожежі не вивітрився навіть через два тижні. Я поставив в салон ароматизатор, для того, що б він перебивав запах горілого, в результаті чого в салоні автомобіля стояв стійкий запах. При цьому я люблю, коли в машині або в квартирі ні чим не пахне, ну не люблю я всякі насичені аромати -) Я викинув ароматизатор і почав шукати спосіб просто усунути запах кіптяви від пожежі, почав дзвонити знайомим.

Один мій товариш, у якого автомийка та хімчистка в Сумах, сказав, що вже два роки усуває всі види неприємних запахів з салону автомобіля (запах вогкості з кондиціонера, запах тварин, сечі і т.д.) за допомогою озонатора. Також він розповів, що за допомогою озону можна виконувати ефективну дезінфекцію будь-яких приміщень, квартири, будинки, офісу, складу, магазину, автотранспорту та багато ще чого. Загалом я приїхав на його станцію в центрі міста Суми, він виконав озонування моєї машини, а також сказав, щоб я заодно включив кондиціонер в машині, щоб виконати відразу і його дезінфекцію. Після озонування зробив вологе прибирання салону і оббивок, як він сказав, щоб запах озону швидше вивітрився, але в цей день запах озону, як після грози, в салоні машини ще трохи був. На наступний день в моїй машині вже не було в принципі ніяких сторонніх запахів, мене це дуже порадувало.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо