Озонатори води

Озонатори води і системи озонування - придбати у Київі та Україні

Ми, підприємство OZON-PROM®, виробляємо серійні моделі озонаторів води, також виготовляємо індивідуальні системи озонування води на замовлення, виходячи з технічних вимог замовника. Наші озонатори успішно експлуатуються приватними особами та на підприємствах України, Києва та інших областей нашої країни.

У розділі “Озонатор води” нашого виробництва OZON-PROM®, представлені ті моделі озонаторів, які оптимально підходять для озонування води (та інших завдань, про це далі).

Генератор озону для води

Основні конструктивні особливості озонаторів повітря для приміщень і озонаторів води. Перший і другий види озонаторів виробляють озон. Але озонатори води більш оптимально підходять для обробки рідин, так як вони виробляють озон у високих концентраціях (до 100 мг / літр), у десятки разів більш високих, ніж озонатор повітря для приміщень. Високі концентрації озону необхідні для більш повного розчинення озоно- повітряної суміші в рідинах. Також озонатори води конструктивно розраховані на те, що повітря або кисень можна подавати в озонатор під тиском, зазвичай до 2 АТ, що дозволяє подавати озоно-повітряну суміш вже з озонатора в резервуари глибиною до 20 метрів. Ми також виготовляємо озонатори розраховані і на більший тиск.

Ще однією особливістю озонаторів води є те, що ними так само можна озонувати приміщення і використовувати для всіляких інших завдань. Це доцільно, якщо потрібно озонувати і воду, і приміщення на одному об ‘єкті, при цьому озонатори води дорогі і мають більшу вагу і габарити, ніж озонатори повітря для приміщень аналогічної продуктивності, також озонатор води більший за габаритами. Якщо ж необхідно озонувати тільки приміщення, тоді доцільніше придбати озонатор повітря для приміщень.

У чому відмінність продуктивності озонатора і концентрації озону на виході озонатора? Для прикладу ми можемо взяти озонатор повітря для приміщень продуктивністю 20 г / год (20 000 мг / год) та озонатор води продуктивністю 20 г / год (20 000 мг/час). Озонатор води має концентрацію озону на виході, наприклад, 10мг/літр, а озонатор повітря для приміщень 0,5мг/літр (у 20 разів концентрація менша), при цьому обсяг озоно-повітряної маси прокачується в озонатор води в 20 разів менше, ніж у озонатора повітря для приміщень, при цьому вони виробляють однакову кількість озону.

Чому озонатори води складніші і дорожчі? Це викликано тим, що озонатори води можуть працювати на високому тиску й виробляють більш високі концентрації озону на виході. Це досягається за рахунок використання більш конструктивно складної розрядної камери і складнішої системи охолодження. Також озонатор води, в більшості випадків, комплектуються компресором, який створює надлишковий тиск і модулем підготовки повітря.

Навіщо потрібен компресор? У більшості завдань, для яких застосовується озонатор води, необхідно подавати озоно-повітряну суміш під тиском значно вище атмосферної, звичайні вентилятори (такі як на озонаторах повітря для приміщень) цього тиску створити не можуть, тому застосовуються безглузді мембранні або поршневі компресори. Мембранні компресори створюють менший тиск, ніж поршневі, але для частини завдань їх вистачає, при цьому вони більш енергоефективні і менше гріються.

Навіщо потрібна підготовка повітря в системі озонування води? Озонатор води може працювати і без системи підготовки повітря, але це виправдано тільки в разі не щоденної експлуатації системи озонування, так як ресурс роботи озонаторів води (як нашого виробництва та і імпортних) без підготовки повітря в рази менше, ніж з нею. Це викликано в першу чергу наявністю вологи в повітрі, чим вологість більше, тим більше ресурс озонатора. Якщо ж у приміщенні, де буде встановлений озонатор, спочатку сухе повітря (низька вологість), то можна обмежитись установкою повітряного фільтра. Також підготовка повітря дозволяє підвищити в кілька разів концентрацію озону на виході озонатора води і, відповідно, в кілька разів підвищити і загальну продуктивність озонатора.

Озонатор води купити в Україні

Озон є унікальним антимікробним засобом. Фактично, це найагресивніший окислювальний і антимікробний агент, відомий людині. Озон утворюється шляхом подачі електричної енергії на молекулу кисню, яка розділяє деяку частину цих молекул кисню навпіл, на сигмент O. Ці поодинокі атоми O приєднуються до O2 протягом дуже короткого періоду часу, перетворюючись на O3, який має половину життя у своєму природному стані близько 20 хвилин, перш ніж він перетворюється назад в кисень, випускаючи свій сегмент O. Під час цієї активної фази, як озон, він активно реагує на будь-яку органічну сполуку, окислюючи подвійні вуглецеві зв’язки. Таким чином, на відміну від багатьох інших технологій дезінфекційної стерилізації, в процесі буквального розриву клітинної мембрани, руйнування клітини, вона перетворюється назад в кисень, який є дуже сприятливим продуктом відходів. Якщо подивитися на воду, яка була дезінфікована хлорованим з’єднанням, порівняно з озоном, можна побачити мертві мікроорганізми в хлорованій воді. Якщо вода була правильно оброблена озоном, ви буквально нічого не повинні бачити, тому що вона повинна розбивати її до основних елементів, які є воднем і СО2.

Обробка озоном є ефективним дезинфікуючим засобом, який використовується в очищенні води в пляшках. Процес вимагає акуратної, точної роботи та якісного обладнання для забезпечення належної обробки води у пляшках і доброго смаку протягом усього терміну придатності. Найкраща система для введення озону у кінцевий продукт у воді залежить від багатьох факторів, включаючи вид очищення і тип води, що очищується, рівень необхідного озону і поточне або пропоноване обладнання для розливу. Найкраще проконсультуватися з нами, ми займаємося комплексними системами і виробляємо комплексні інтегровані рішення для отримання озонованої води найвищої якості.

Засіб боротьби з коронавірусом

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо