Захист від коронавірусу

Як дезінфікувати приміщення від коронавірусу


Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавіруса. Ефективність застосування озону для знищення коронавіруса на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


Для кожної людини сьогодні важлива і небезпечна проблема коронавируса. Світова спільнота шукає шляхи боротьби з цим вірусним захворюванням, а звичайні люди намагаються вберегти себе від недуги доступними перевіреними методами.

Одним з можливих варіантів зараження вірусом є його присутність в приміщенні, де знаходився носій. У закритому просторі вірус може знаходитися декілька годин. Дослідження Нілт’є Доремален – вірусолога з Національного інституту здоров’я США (NIH), підтвердило, що вірус залишається життєздатним в повітрі до 3 годин після чхання носія. При цьому було виявлено, що вірус SARS-CoV-2 на картоні живе 24 години, а на пластику і нержавіючії сталі – до двох-трьох днів.

Фінські вчені з Університету Аалто створили 3D модель, яка наочно показує, як частки SARS-CoV-2 поширюються в закритому приміщенні. Для прикладу було взято супермаркет, в якому вірус поширюється при чханні або кашлі. Навіть при невеликому покашлюванні заражена людина може поширити близько 3000 крапель з частинками вірусу, які можуть осісти на різних поверхнях, а також залишитися в повітрі.

Спосіб очищення приміщення від коронавирусу

Для дезінфекції та стерилізації приміщень від коронавирусу можна використовувати озонатор. За допомогою озонатора можна також усувати будь-які інші віруси, бактерії і грибки. Незважаючи на те, що вплив озону на коронавірус документально поки не підтверджено, сама технологія озонування застосовується в США, Японії і ЄС вже кілька десятиліть і зарекомендувала себе як ефективний спосіб знищення всіх видів вірусів та інших мікроорганізмів. Стійких до озону вірусів не виявлено. Озон на порядок ефективніший за обробку хлором і ультрафіолетовими лампами.

Переваги застосування озону для боротьби з вірусами

Найвища ефективність

Молекула озону проникає у важкодоступні місця, пори в стінах, інвентарі, текстилі і виконує ефективну дезінфекцію. За допомогою ультрафіолетових ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності, яку забезпечує застосування озонатора, в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляють прямі УФ промені, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні.

Простота в експлуатації

Для обробки квартири, будинку, офісу або автомобіля від коронавирусу необхідно просто розмістити озонатор в приміщенні і включити його. Під час обробки і до повного провітрювання перебувати в приміщенні не можна. На озонаторі встановлений таймер, який автоматично вимкне прилад (таймер від 10 до 990 хвилин). Також озонатор може працювати безперервно цілодобово.

Відсутність витратних матеріалів

Прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживча потужність від 450 Вт, 220В).

Світове визнання

Технологія озонування застосовується з початку ХХ століття. Проведена маса досліджень технології озонування в багатьох країнах світу і завжди підтверджувалася найвища ефективність даного методу. У будь-якій енциклопедії, в якій є інформація про озон (О3), зазначено що озон – це найсильніший окислювач і дезінфектант.

Механізм дії озону

Третій атом кисню в молекулі O3 нещільно тримається двох інших атомів, від’єднується і активно з’єднується з бактеріями, грибками, вірусами і будь-якими іншими мікроорганізмами. Цей процес називається окисленням. В наслідок окислення оболонки, мікроорганізми залишаються без харчування і захисту, тому гинуть. Сам принцип дії озону виключає можливість стійкості вірусів до нього.

Особливості експлуатації озонаторів

Під час роботи приладу знаходитися в приміщенні забороняється, тому що озон (О3) у високих концентрація є небезпечним. Але застосовуючи озонатор, знаходитися в приміщенні і не потрібно, на відміну від обробки хімічними засобами, які також небезпечні, але їх потрібно наносити вручну. Після виключення озонатора необхідно дочекатися провітрювання приміщення, потім в ньому можна перебувати. Озон (О3) не накопичується і після обробки розпадається на звичайний кисень (О2).

Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо