Озонатори повітря

Озонатори повітря - придбати в Києві та Україні

Ми, підприємство OZON-PROM®, виробляємо серійні моделі озонаторів повітря, також виготовляємо індивідуальні системи озонування повітря на замовлення, виходячи з технічних вимог замовника. Наші прилади для озонування повітря успішно експлуатуються приватними особами та на підприємствах України, Києва та інших областей нашої країни.

У цьому розділі ми пропонуємо озонатори повітря нашого виробництва – OZON-PROM®, які оптимально підходять саме для задач озонування приміщень, автомобілів, систем вентиляції, басейнів і т. д.

Наші дилери у Грузії:

Питання, яку модель озонатора повітря купити саме Вам, полягає в доцільності використання конкретних моделей для вирішення певних завдань. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальну модель генератора озона, розповімо як правильно озонувати повітря і надамо консультацію з експлуатації апарату. Після цього Ви зможете придбати озонатори повітря за прийнятною ціною з доставкою в Києві та по Україні.

Озонатори повітря для швидкої допомоги

Основною технічною особливістю наших озонаторів повітря є те, що вони оснащені вентиляторами, які перекачують великий обсяг повітря, продуктивністю від 300 м3/час озоно-повітряної суміші. Наявність таких продуктивних вентиляторів дозволяє ефективно і швидко озонувати приміщення великих об’ємів. Також високопродуктивні вентилятори забезпечують інтенсивне охолодження всіх моделей озонаторів, що якісно відрізняє наші прилади від аналогів, забезпечує можливість довгострокової безперервної роботи озонаторів без падіння виробітку. Наші озонатори повітря можуть експлуатуватися цілодобово, без перерв.

Озон (O3) іноді називають “активним киснем”, він являє собою газ, молекула якого містить три атома кисню замість двох, як у кисні повітря, яким ми дихаємо. Іншими словами, озон – це кисень (O2) з додатковим атомом кисню.

Озон, будучи дуже нестабільним газом, швидко перетворюється у свою первісну форму – кисень (O2), і третій вивільнений атом кисню вступає в реакцію з речовинами, на яких впливає озон. Тому озон є відмінним дезинфікуючим засобом і засобом усунення запахів.  Із озонатором повітря вирішується маса проблем в побуті та в різних сферах народного господарства, на сільгосппідприємствах, у сфері громадського харчування і т. д.

Озонатор повітря купити Київ

Вплив озона, що виробляється озонаторами повітря в принципі полягає у швидкому окисленні оброблюваних речовин. Зустрічаючись з різними забруднювачами, які знаходяться в повітрі, озон вступає з ними в хімічну реакцію, що викликає іх окислення. Третій атом кисню в його молекулі робить озон дуже реактивним (активною хімічною речовиною) – легко реагує з частинками забруднюючих речовин, таких як запахи, бактерії, віруси і цвіль. Озон розкладає їх на менш складні і зазвичай менш шкідливі молекули. Після вимкнення озонаторів повітря ОЗОН-ПРОМ, залишковий озон розкладається на звичайний кисень, що робить його дуже екологічно безпечним. Обробка приміщень озоном набагато ефективніше, ніж з використанням традиційних хімічних речовин.

У навколишньому середовищі, озон природним чином виробляється (у невеликих кількостях), з’являючись в результаті ударів блискавки, які відбуваються під час грози. Фактично, “свіжий, чистий, весняний” запах на вулиці, який ми помічаємо після грози, це запах саме озона. Найбільше в народі озон відомий в контексті “озонового шару”, який оточує нашу планету у високих шарах земної атмосфери і захищає нас від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо