Камери стерилізації

Камера дезінфекційна, шафа стерилізатор в Україні

Озонові камери і Озонатор виробництва OZON-PROM® дозволяють виконувати ефективну холодну дезінфекцію (стерилізацію) інструментів, одягу, тари і приміщень будь-яких розмірів.

Дезінфекційна камера озонова OZON-PROM в Україні

Переваги озонових стерилізаторів ОЗОН-ПРОМ:

Ефективність стерилізації озоном. Молекула озону (O3) проникає в самі важкодоступні місця і виконує 100% стерилізацію, на відміну від ультрафіолетових стерилізаторів, які в принципі не можуть забезпечити повну стерильність (тому УФ стерилізатори не застосовуються в медицині). Хімічні засоби менш ефективні від озона, оскільки рідини володіють меншою здатністю проникнення у пори матеріалів.

Швидкість стерилізації озоном набагато вище, ніж при високотемпературній обробці. Це викликано тим, що процес дезінфекції озоном починається моментально після включення приладу, і відразу після озонування предмети можна використовувати. У випадку з високотемпературним стерилізатором – витрачається додатковий час на нагрівання перед опрацюванням і охолодження після.

Безпека. Відсутність високих температур виключає можливість зіпсувати оброблювані предмети через перегрівання. Озон після обробки повністю розпадається на звичайний кисень, не залишаючи на оброблюваних предметах токсичних речовин.

Стерилізатор шафа OZON-PROM низькотемпературний озоновий

Економічна вигода. Під час стерилізації озоном відсутні витратні матеріали – озонатор генерує озон (O3) зі звичайного кисню (O2) у повітрі, за допомогою високовольтного бар ‘єрного розряду. Споживання електроенергії 450 Вт / годину, це в рази менше, ніж у високотемпературних стерилізаторів (сухожар, автоклави і т.п.).

Багатофункціональність. Генератор озону (озонатор) можна легко вийняти з стерилізаційної камери і використовувати автономно для дезінфекції приміщень, автомобілів і т.п.

Дезінфекція предметів будь-яких розмірів:

Для стерилізації невеликих предметів (інструменти, інвентар, пляшки і т. п.) ми виготовляємо камери для дезінфекції (обсягом до 2,5 м3), на які зовні встановлюється наш озонатор. При цьому озонатор можна використовувати автономно як окремий прилад для дезінфекції приміщень, автомобілів і т.п. Також озон можливо подавати під тиском (через шланги) в декілька ємностей одночасно.

Для дезінфекції великих предметів (тара, одяг, взуття, бджолині докази і т.п.) необхідно розмістити озонатор повітря в приміщенні, потужний озонатор виконує дезінфекцію самого приміщення і всіх предметів у ньому (чим менше приміщення, тим швидше виконується обробка).

Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо