Камери стерилізації

Камера дезінфекційна, шафа стерилізатор в Україні

Озонові камери і Озонатор виробництва OZON-PROM® дозволяють виконувати ефективну холодну дезінфекцію (стерилізацію) інструментів, одягу, тари і приміщень будь-яких розмірів.

Камера дезінфекції озоном в Україні

Переваги озонових стерилізаторів ОЗОН-ПРОМ:

Ефективність стерилізації озоном. Молекула озону (O3) проникає в самі важкодоступні місця і виконує 100% стерилізацію, на відміну від ультрафіолетових стерилізаторів, які в принципі не можуть забезпечити повну стерильність (тому УФ стерилізатори не застосовуються в медицині). Хімічні засоби менш ефективні озона, оскільки рідини володіють меншою здатністю проникнення у пори матеріалів.

Швидкість стерилізації озоном набагато вище, ніж при високотемпературної обробці. Це викликано тим, що процес дезінфекції озоном починається моментально після включення приладу, і відразу після озонування предмети можна використовувати. У випадку з високотемпературним стерилізатором – витрачається додатковий час на нагрівання перед опрацюванням і охолодження після.

Безпека. Відсутність високих температур виключає можливість зіпсувати оброблювані предмети через перегрівання. Озон після обробки повністю розпадається на звичайний кисень, не залишаючи на оброблюваних предметах токсичних речовин.

Економічна вигода. Під час стерилізації озоном відсутні витратні матеріали – озонатор генерує озон (O3) зі звичайного кисню (O2) у повітрі, за допомогою високовольтного бар ‘єрного розряду. Споживання електроенергії 450 Вт / годину, це в рази менша, ніж у високотемпературних стерилізаторів (сухожар, автоклави і т.п.).

Багатофункціональність. Генератор озона (озонатор) можна легко вийняти з стерилізаційної камери і використовувати автономно для дезінфекції приміщень, автомобілів і т.п.

Шафа стерилізатор низькотемпературний озоновий

Дезінфекція предметів будь-яких розмірів:

Для стерилізації невеликих предметів (інструменти, інвентар, пляшки і т. Д.), ми виготовляємо камери для дезінфекції (обсягом до 2,5 м3), зовні камери встановлюється наш озонатор. При цьому озонатор можна використовувати автономно як окремий прилад для дезінфекції приміщень, автомобілів і т.п. Також озон можливо подавати під тиском (через шланги) в декілька ємностей одночасно.

Для дезінфекції великих предметів (тара, одяг, взуття, бджолині докази і т.п.) необхідно розмістити озонатор повітря в приміщенні, потужний озонатор виконує дезінфекцію самого приміщення і всіх предметів у ньому (чим менше приміщення, тим швидше виконується обробка).

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

  1. Станислав

    Возможно ли изготовление на заказ камеры для дизенфекции обуви ( 5-10 пар) ? Какие есть особенности и техника безопасности при работе с генератором озона ?

      • Администратор

        Здравствуйте. Мы изготавливаем камеры холодной озоновой стерилизациис внутренним объемом до 5 метров кубических. В принципе минимального размера камеры нет, можем изготовить и совсем маленькую. Другое дело, что заказывать камеру с объемом меньше 0,5 метра кубических не обосновано экономически. Например, стерилизатор объемом 0,3 метра кубических не будет значительно дешевле чем с объемом 0,5 метра кубических. Учитывая высокую производительность озона самих генераторов озона, разница в эффективности и скорости дезинфекции в камерах разных объемов минимальна.