Озон для автомобіля

Автомобілі - дезінфекція салону і кондіціонера, усунення запахів

В кожному автомобілі на радіаторі кондиціонера і в системі вентиляції навіть за кілька місяців експлуатації розвиваються бактерії і грибки, які потрапляючи в легені завдають серйозної шкоди здоров’ю. Ці мікроорганізми ми не бачимо, і відповідно не усвідомлюємо небезпеки. Також потрібно знати, що причиною більшості запахів є хвороботворні мікроби і хімічні речовини (тютюновий дим і т.д.), які також шкодять організму, тому усунення сторонніх запахів необхідно не тільки для підвищення комфорту, але і для безпеки. Озонування дозволяє повністю усунути всі види мікроорганізмів і запахів з автомобіля швидко, безпечно і недорого.

Обробка озоном автомобілів в більшості областей України.

Послуга озонування в Вашому регіоні (вибрати місто)

Відео про озонування автомобілів:

Переваги обробки озоном:

• Ефективна дезінфекція та усунення запахів;

• Проникає у важкодоступні місця автомобіля;

• ОЗОН знищує грибок, бактерії, віруси

• Безпека – після обробки озон повністю розкладається.

Автокондиціонер прибрати запах

Етапи обробки автомобіля:

• Кондиціонер (радіатор кондиціонера і повітроводи)

• Система обігріву (радіатор пічки і всі повітроводи)

• Салон машини (оббивка, сидіння, підлога, стеля).

 

Досвід застосування озонатора від Лілії Валентинівни. Звернулася по допомогу, маючи останню надію … Проблема полягала в надзвичайно неприємному запаху в машині, після того як випадково розлилося в багажнику приблизно 3 літри молока. При температурі повітря більше 30 градусів, такий запах неможливо було терпіти. Вимивали і пилососили, але результат був просто нульовим. Навіть хімчистка нічим не допомогла. Після застосування озонатора моєму здивуванню не було меж! Надзвичайно неприємний запах ЗНИК … і всього за кілька годин. Висловлюю велику подяку.

Вивести запах в салоні машини дезінфекція

Досвід застосування озонатора від Льва Олеговича, м. Київ. Залишився дуже задоволений послугами компанії і роботою їх озонатора. Я досить вимогливо ставлюся до чистоти в машині, особливо після народження дитини. До цього я проводив дезінфекцію кондиціонера за допомогою рідин / піни, які вимагали тривалого провітрювання салону, але така дезінфекція не давала такого ефекту, як обробка озоном. До того ж після дезінфекції піною, не рекомендується садити в салон дитину як мінімум до повного випаровування речовин, а з озоном ніяких проблем: газ вивітрюється з машини майже відразу, не залишаючи ніяких сторонніх запахів. Дуже приємні і грамотні люди. Коли таке обслуговування, завжди хочеться повертатися знову.Ціни в порівнянні з конкурентами набагато нижчі, а якість дезінфекції куди вище + усунення запаху не тільки в кондиціонері, а й у всьому салоні. Тому, рекомендую цю компанію всім, хто цінує якість і своє здоров’я.

Досвід застосування озонатора від Валерія Петровича. Добрий день. У травні почалася спека, ввімкнув у себе в квартирі кондиціонер. Попередньо промив фільтрувальні грати з використанням рекомендованого хімічного засобу. Після чищення, висушив грати, встановив на місце і запустив кондиціонер. На жаль, неприємний запах залишився, а я прекрасно знаю, що це наслідок наявності надлишкової кількості мікроорганізмів, які явно не корисні для здоров’я. Щоб вирішити дану проблему, я почав шукати фірми і приватних майстрів по чищенню і дезінфекції домашніх кондиціонерів в Києві.У підсумку я натрапив на варіант використання генератора озону для видалення запахів. Щоб заощадити, я взяв прилад в оренду на добу, їм виявилося дуже просто користуватися. У підсумку я провів обробку не тільки у себе в квартирі, цю ж процедуру виконали два моїх сусіда і я також усунув запах вогкості в автомобілі. Оскільки час обробки одного об’єкта не більше години, я все встиг, рекомендую.

Досвід застосування озонатора від Ігоря, м. Київ. Їздили на природу, мій товариш попросив узяти з собою собаку. Я йому відразу сказав ні, оскільки запах псини мені в салоні не потрібен. Він мене таки вмовив, переконав, що від його домашньої тварини запаху в салоні і на сидіннях не буде, тварина буде мита і пахне свіжістю. Так і було, на шашлик ми приїхали, після вивантаження я перевірив машину, сторонніх ароматів не було. На зворотній дорозі ситуація змінилася,собака мабуть в щось влізла і забруднила весь автомобіль. Товариш мені природно пообіцяв оплатити чистку салону, заодно я вирішив зробити і дезінфекцію кондиціонера. За допомогою озонатора в машині очистили всі повітроводи і обшивку салону від неприємних запахів, душок від сигаретного диму також видалили. Пройшов вже місяць, їжджу по Київу, ефект залишився. Всім рекомендую один або два рази на рік озонувати кондиціонер, це Ваш комфорт і здоров’я.

Досвід застосування озонатора від Андрія Вікторовича, м. Київ. Я таксист, працюю в Києві, майже кожен день доводиться возити різних людей. Був випадок на минулому тижні, віз людей після ресторану, мабуть дівчину закачало, забруднила салон. Тому періодично робити дезінфекцію автомобіля в моїй роботі – реальна необхідність. Крім салону в радіаторі кондиціонера збирається усякий непотріб, грибок, цвіль … Чистку автокондиционера роблю два рази на рік
– навесні і восени. Особливо після зимового періоду, коли в перші рази вмикаєш охолоджувач в машині, неприємний запах кондиціонера присутній. Особливо, якщо автомобілю багато років активно експлуатується в Києві. Чим мені сподобалася обробка озоном – це одночасне вирішення кількох нагальних проблем таксистів – дезінфекція та усунення запахів сигаретного диму, котів, собак, розлитих рідин і розсипаних продуктів харчування. Людей ми перевозимо щодня десятки, а тепер можна прикинути скільки пасажирів проходить через нас за тижні, місяці, роки … Щоб надавати кожному пасажиру бажаний комфорт, всі запахи що з’являється в машині і кондиціонері я відразу видаляю за допомогою озонового генератора.

Досвід застосування озонатора від Віктора Степановича. Їхали з села до Києва, як завжди везли масу продуктів і т.д. і природно все не влізло в багажник. Поставили частину сумок в салон, в результаті з якоїсь торби вилилося молоко, виявилося тріснула банка. Як ми не чистили заднє сидіння і оббивку підлоги, запах залишався. Хімію для дезінфекції застосовувати не хотів, оскільки мені і моїм пасажирам нею дихати. Під’їхав до хлопців на СТО, за 30 хвилин обробили салон озоном і неприємний запах від молока та вогкість з кондиціонера повністю забрався. Крім цього за компанію виконали дезінфекцію кондиціонера .

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо