Усунення грибку та цвілі

Усунення грибка цвілі - всіх видів - озоном

Усунення грибку та цвілі

За даними агенції з охорони навколишнього природного середовища (EPA), всі форми плісняви можуть викликати проблеми зі здоров’ям. Вид і вираженість симптомів частково залежать від видів цвілі, ступеня їх впливу, віку, загального стану здоров’я і наявні у вас чутливості або алергії.

Побічний вплив цвілі на здоров’я. Велика кількість людей закінчують лікування симптомів впливу цвілі і ніколи не стикаються з коренем проблеми. Часто вони навіть не ставляться до плісняви, як до причини їхніх проблем.

За словами експерта з мікотоксинів, доктора Гарріет Амман, піддаючись впливу цвілі можна пошкодити такі системи організму:
Судинна: неміцність судин, крововилив тканин або легенів
Дихальна: утруднене дихання, кровотеча з легенів
Шкіра: висипання, печіння, лущення, світлочутливість
Репродуктивна: безпліддя, зміни в репродуктивних циклах
Травлення: діарея, блювота, кровотеча, ураження печінки, фіброз і некроз
Неврологічна: тремор, втрата координації, головний біль, депресія, розсіяний склероз
Сечовипускання: ниркова токсичність
Імунна система: імуносупресія

Основні симптоми отруєння пліснявою:
• Біль у м’язах та суглобах.
• Головний біль, тривога, депресія, втрата пам’яті та порушення зору.
• Розлади імунної системи та втома.
• Шлунково-кишкові проблеми.
• Задишка.

Спори цвілі діляться на три групи відповідно до впливу на людину:

• алергенні – швидше за все вразить тих, хто вже має алергію або астматики;

• патогенні – серйозні наслідки для здоров’я у людей з пригніченою імунною системою;

• токсичні – здатний викликати серйозні наслідки для здоров’я практично у кожного.

 

При рості плісняви, в повітря вивільняються репродуктивні клітини (спори), подібно до того, як рослини розмножуються, вивільняючи насіння. На перший погляд, повітряні спори невидимі, але це є основною причиною того, що цвіль є проблемою. Не рідкість, зустрічаються сотні чи навіть тисячі спор цвілі на кубічний фут у приміщенні повітря. Спори надзвичайно малі (від 1 до 100 мкм) – 20 мільйонів спор помістилися б у поштовій марці.

Якщо в приміщені присутній затхлий запах, можливо, що живі спори цвілі знаходяться в повітрі. Ці спори можуть відтворюватися мільйонами, створюючи проблеми зі здоров’ям, а також завдаючи шкоди для житла.

Видалення плісняви за допомогою озонатора повітря є більш ефективним методом, ніж хлор, який залежить від дифузії в протоплазму клітин і інактивації ферментів. Показано, що рівень озону 0,4 PPM видаляє грибок цвілі, всі види бактерій і вірусів.

Озон дуже ефективний для знищення грибка цвілі. При високому рівні О3 порушується структура клітин цих мікроорганізмів і порушується їх здатність до розмноження. Оскільки озон це газ, він заповнює весь простір і всі поверхні приміщень будинку, квартири, підвалу, ванної кімнати включаючи підлогу, стелю, шафи, меблі та одяг, проникає в самі віддалені місця, щілини і т.д.

Для знищення неприємного запаху цвілі можливо буде необхідна додаткова обробка озоном, оскільки грибок і цвіль процвітають у вологих середовищах та місцях з поганою циркуляцією повітря.

Знищення грибку та цвілі

Для боротьби з цвіллю і грибком за допомогою озону, потрібно зробити наступні кроки:

• спочатку обробіть приміщення генератором озону від грибка і цвілі. Перш ніж ввімкнути прилад, винесіть з кімнати рослини, домашніх тварин, старі предмети (старі картини і т.д.), щоб вони не контактували з озоном;

• потім потрібно провести механічну очистку пошкоджених частин кімнати;

• після цього знову застосовується генератор озону (для більшості випадків для видалення грибка і цвілі в будинку або квартирі необхідна обробка протягом 4 годин або більше);

• не забудьте залишити приміщення відразу після того, як пристрій почне виробляти озон;

• в подальшому, для профілактики, обробку озоном можна буде повторити, якщо в приміщені погана вентиляція, сиро і присутні умови для розвитку грибка і цвілі, то рано чи пізно вона може з’явиться знову, тому ми рекомендуємо проводити профілактичну обробку. Інтервали обробки залежать він умов в будинку, офісі, магазині, складі, погребі. Зазвичай, профілактичну обробку роблять один раз в кілька місяців або навіть рідше.

Наші дилери у Грузії:

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Михайло

  Доброго дня. Присутній грибок в приватному будинку на стінах і кутках. Цікавить послуга озонування. Яка її вартість? Як вирахувати вартість , це за м2 , за об’єм газу, …..і т.д. Чекаю відповіді.

   • Администратор

    Добрий день. З питання знищення грибку наш менеджер відповість Вам на електронну пошту.

 2. Олексій

  Доброго дня! Хотів запитати яка вартість озонування кімнати квартири від плісняви? Дякую.

   • Администратор

    Добрий день, ціна обробки квартири від плісняви залежить від того, де Ви територіально знаходитесь, площі приміщень, кількости плісняви. В одних випадках достатньо декілька годин обробки, але трапляються важкі випадки, що потрібно озонувати приміщення добу або навіть більше.