Усунення грибку та цвілі

Усунення грибка цвілі - всіх видів - озоном

Усунення грибку та цвілі

Цвіль і грибок – це живі організми, яким потрібна їжа і вода. Цвіль продукує ферменти для перетравлення органічних речовин і спори для розмноження. На вулиці цвіль є життєво важливою частиною нашої екосистеми. Але цвіль в приміщенні може бути справжньою проблемою, коли вона починає пошкоджувати органічні матеріали, такі як меблі, гіпсокартон і інше особисте майно. Поки цвіль має джерело їжі і джерело води, вона може жити нескінченно і завдавати значної шкоди всьому, з чим стикається.

 

Спори цвілі діляться на три групи відповідно до впливу на людину:

• алергенні – швидше за все вразить тих, хто вже має алергію або астматики;

• патогенні – серйозні наслідки для здоров’я у людей з пригніченою імунною системою;

• токсичні – здатний викликати серйозні наслідки для здоров’я практично у кожного.

 

Видалення плісняви за допомогою озонатора повітря є більш ефективним методом, ніж хлор, який залежить від дифузії в протоплазму клітин і інактивації ферментів. Показано, що рівень озону 0,4 PPM видаляє всі види бактерій, вірус, цвіль і грибок.

 

Озон дуже ефективний для знищення грибка цвілі. При високому рівні О3 порушується структура клітин цих мікроорганізмів і порушується їх здатність до розмноження. Оскільки озон це газ, він заповнює весь простір і всі поверхні приміщень будинку, квартири, підвалу, ванної кімнати включаючи підлогу, стелю, шафи, меблі та одяг, проникає в самі віддалені місця, щілини і т.д.

 

Для знищення неприємного запаху цвілі можливо будить необхідна додаткова обробка озоном, оскільки грибок і цвіль процвітають у вологих середовищах і місцях з поганою циркуляцією повітря. Якщо в приміщені присутній затхлий запах, можливо, що живі спори цвілі знаходяться в повітрі. Ці спори можуть відтворюватися мільйонами, створюючи проблеми зі здоров’ям, а також завдаючи шкоди для житла і його вмісту.

 

Знищення грибку та цвілі

Для боротьби з цвіллю і грибком за допомогою озону, потрібно зробити наступні кроки:

• спочатку обробіть приміщення генератором озону від грибка і цвілі. Перш ніж ввімкнути прилад, винесіть з кімнати рослини, домашніх тварин, старі предмети (старі картини і т.д.), щоб вони не контактували з озоном;

• потім потрібно провести механічну очистку пошкоджених частин кімнати;

• після цього знову застосовується генератор озону (для більшості випадків для видалення грибка і цвілі в будинку або квартирі необхідна обробка протягом 4 годин або більше);

• не забудьте залишити приміщення відразу після того, як пристрій почне виробляти озон;

• в подальшому, для профілактики, обробку озоном можна буде повторити. Якщо в приміщені погана вентиляція, сиро і присутні умови для розвитку грибка і цвілі, то рано чи пізно вона може з’явиться заново, тому ми рекомендуємо проводити профілактичну обробку. Інтервали обробки залежать він умов в будинку, офісі, магазині, складі, погребі. Зазвичай, профілактичну обробку роблять один раз в кілька місяців або навіть рідше.

Після видалення джерела цвілі озон можна використовувати і для видалення запахів, які залишилися.

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

  1. Олексій 01.02.2020

    Доброго дня! Хотів запитати яка вартість озонування кімнати квартири від плісняви? Дякую.

      • Администратор 08.02.2020

        Добрий день, ціна обробки квартири від плісняви залежить від того, де Ви територіально знаходитесь, площі приміщень, кількости плісняви. В одних випадках достатньо декілька годин обробки, але трапляються важкі випадки, що потрібно озонувати приміщення добу або навіть більше.