Усунення запахів озоном

Усунення неприємних запахів озоном

Людський нюх неймовірно сильний. Дорослі люди можуть розрізняти до 10 000 різних запахів. Все це стало можливим завдяки нюховому епітелію, розташованому в задній частині носа, який виявляє запахи за допомогою мільйона нейронів.

За допомогою озонаторів повітря Українського виробника OZON-PROM® усуваються всі види неприємних запахів органічного та хімічного походження. Озон усуває саму причину запахів (а не маскує їх своїм запахом, як освіжувачі повітря), тому після обробки усуваються, в принципі, всі запахи і легко дихається. Усувається, навіть, запах після трупа і після пожежі.

Також потрібно пам’ятати, що багато речовин й мікроорганізмів (віруси, бактерії, грибок і т. д.), які ми відчуваємо на запах, крім дискомфорту можуть завдавати шкоди здоров’ю. Озон, контактуючи з активними речовинами ОКИСЛЮЄ їх, а окислені речовини втрачають здатність вступати в реакції і наносити шкоду. Тому після обробки озоном у приміщенні або автомобілі не тільки стане приємно знаходитися, а й безпечно. Завдяки цим властивостям, озонатори повітря також використовують для дезинфекції приміщень.

 

Усунення запахів

Люди зазвичай відчувають 10 основних типів запахів:

• ароматний (наприклад, квітковий і парфумерний)
• фруктовий (всі, крім цитрусових)
• цитрусовий (наприклад, лимон, лайм, апельсин)
• деревний і смолистий (наприклад, сосна або свіжоскошена трава)
• хімічний (наприклад, аміак, відбілювач)
• солодкий (наприклад, шоколад, ваніль, карамель)
• м’ята і ментол (наприклад, евкаліпт і камфора)
• олійний і горіховий (наприклад, попкорн, арахісове масло, мигдаль)
• гострий (наприклад, блакитний сир, цигарковий дим)
• гнилі (наприклад, гниле м’ясо, кисле молоко).

 

Прибрати наприємні запахи
Чи ефективний генератор озону проти сигаретного диму?
Озон – один з найпотужніших окислювачів і здатний назавжди ліквідувати запах сигарет. Озон відрізняється від інших методів боротьби з неприємними запахами, тим, що озон знищує його джерело (органічні або неорганічні молекули), окислює його, а не просто “перебиває” запах, як це роблять освіжувачі повітря.

Сигаретний дим складається з тисяч хімічних сполук. Фактично, за оцінками фахівців, можна знайти близько 7000 видів. Їдкий дим включає одні з найбільш шкідливих хімічних речовин, які вдихають курці. Тривале потрапляння диму в наш організм може привести до захворювання серця, раку легенів або інсульту, навіть для тих хто не курить.

Озонатори відмінно справляються із завданням усунення запаху горіння після пожежі. Вони настільки ефективні, що багато професійних служб користуються ними щодня для усунення неприємних запахів всіх видів.

Наші дилери у Грузії:

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

  1. Наталя

    Добрий день. Потрібна в класі вивести запах плісняви та сирості. Це реально і на який час ?
    Ціна? Ми знаходимось в с. Давидів біля Львова