Лазні та сауни

Засіб для лазні сауни солярію - дезінфекція озоном

З давніх-давен сауна вважається місцем очищення, релаксу, детоксикації та оздоровлення. Так є і сьогодні. Часто сауни використовують не тільки для розслаблення, відновлення і зняття стресу, а й з лікувальною метою. Однак, сауна і лазня – це приміщення, де збираються спітнілі люди, а це, в свою чергу, є хорошим джерелом розвитку і зростання різних бактерій, тому подбати про чистоту приміщення дуже важливо. Є кілька методів дезінфекції сауни і лазні, однак застосування озонатора є найефективнішим, простим у використанні і не залишає після себе жодних небезпечних сполук, це вигідно відрізняє озонатор повітря від хімічних засобів дезінфекції.

Наші дилери у Грузії:

Озонатор необхідний для дезінфекції в домашніх і комерційних лазнях, оскільки він значно скорочує витрати на прибирання та мінімізує кількість необхідної хімії для дезінфекції, забезпечує стерильність всіх поверхонь, підлоги, стін … При цьому озонування усуває всі види неприємних запахів, що дуже актуально, бо в саунах висока вологість і зі зрозумілих причин слабка вентиляція. Такі умови є сприятливими для росту деяких патогенних мікроорганізмів, грибків і т.д. Система є екологічно чистою і зменшує використання дорогих і шкідливих хімічних речовин, призначених для очищення саун і лазень.

Засіб для сауни лазні дезінфекція

Озон – безпечний і потужний окислювач, відомий на сьогодні.
Він працює швидше, ніж хлор, як бактерицид і в 5 разів швидше, ніж ультрафіолетові лампи для очищення повітря і води. Озон як окислювач розкладає забруднення або хімічно деактивує їх , щоб вони стали безпечними для людини.

Лазні та сауни дезінфекція

Грибок цвілі, бактерії і всюдисущий затхлий запах усувається. Також за допомогою генератора озону усуваються різного виду з’єднання, хлор та інші хімічні речовини. Система є екологічною та зменшує використання токсичних хімічних речовин, також економиться час обслуговуючого персоналу, менше витрачається дорогих людино-годин для проведення прибирання вручну.

 

Досвід застосування озонатора від Максима Новикова. Я керуючий розважального комплексу на березі Дніпра під Києвом, на території знаходиться ресторан, готель і сауни. Оскільки ми працюємо на совість, чистота і стерильність в лазні і сауні є обов’язковим атрибутом, тим більше що клієнтура буває дуже вибагливим. Раніше для чищення та дезінфекції використовували хімію, але зараз, коли здоровий спосіб життя став модним, наші клієнти хочуть приймати лазневі процедури в екологічно чистих приміщеннях, які не оброблені ніякої хлоркою або іншою хімією. Купивши озонатор, ми регулярно дезінфікуємо сауну, лазню, роздягальні, санвузли і навіть кухню, при цьому озон не залишає після обробки ніяких шкідливих речовин і неприємних запахів.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо