Озонування одягу і взуття

Дезінфекція одягу, взуття, речей секонд хенд в Україні

Після тривалого користування, особливо спортивним або зимовим взуттям і одягом може завестися неприємний запах. А там, де присутній неприємний запах, точно має місце розвиток патогенних мікроогранізмів, грибка і т.д. Багато хто пробував усунути запах використовуючи порошки або спреї, залишали взуття на ніч у хімії, кидали в пральну машину і т.д., проте всі ці дії дають тільки частковий ефект з цілої низки об’єктивних причин. Але використання озонатора це дійсно ефективне і швидке рішення.

Відео про дезінфекцію взуття озоном:

Якщо вам необхідно виконати дезінфекцію одягу і взуття, яка розміщене в приміщенні, наприклад, на прилавках магазинів секонд-хенд, тоді доцільно застосовувати потужний озонатор повітря, яким Ви можете виконати обробку приміщення разом з продукцією. Під час обробки озоном потрібно залишати приміщення, так як високі концентрації О3 шкідливі для здоров’я, заходити в приміщення можна після провітрювання. Якщо ж провітрити немає можливості, тоді потрібно зачекати дві години, поки залишковий озон розпадеться на звичайний кисень. Зазвичай обробку озоном роблять вночі, в цей час персоналу немає в приміщені. Цей процес зазвичай займає до двох годин часу, все залежить від потужності озонатора для повітря і об’єму приміщення. Природно, чим потужніший генератор, тим менше часу необхідно для дезінфекції одягу та взуття. Це ж стосується обсягу приміщення, чим воно менше, тим швидше пройде стерилізація.

Одяг взуття стерилізація секонд хенд

Якщо ж у Вас, наприклад, майстерня по ремонту взуття, та необхідно виконувати дезінфекцію взуття кілька разів на день, тоді доцільніше використовувати камеру стерилізації. Камера стерилізації дозволяє протягом години виконувати дезінфекцію і усунення запахів, при цьому вона герметична, може знаходитися в приміщенні майстерні без шкоди для здоров’я персоналу. Ми виготовляємо камери різних габаритів, виходячи з потреб замовника, максимальний обсяг камери 5 м.куб.

Дезінфекція одягу взуття речей

Досвід застосування озонатора в секонд-хенді (Киев). У мене невеликий секонд-хенд на Троєщині, працюю в цьому бізнесі з 2005 року. Продукція, яка надходить до нас – б/у одяг і взуття, проходить дезінфекцію ще до приходу на наш склад, але цього недостатньо. Деякі речі, перед тим як купити, можуть велику кількість разів проміряти різні люди, і не відомо чи все у них нормально зі здоров’ям, можливо є шкірні захворювання і т.д.

Щоб убезпечити клієнтів нашого секонд-хенду, ми періодично проводимо озонування, попередньо розташувавши взуття та речі так, щоб озон вільно проникав і стерилізував одяг і особливо взуття. Одяг та взуття – все вимагає якісної дезінфекції, раніше використовували хімічні препарати для стерилізації речей. Коли купили озонатор, виявилося що він справляється з цим завданням на відмінно. Просто ставлю в контейнер з речами прилад на деякий час і все готово. Одяг і взуття в контейнері розміщую таким чином, щоб був доступ озону до кожної футболки, джинсів …

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо