Обробка тари озоном

Дезінфекція тари - пластикової і скляної - стерилізація

Технологія озонування дозволяє виконувати ефективну дезінфекцію тари скляної та пластикової ПЕТ. Оскільки озон це газ (О3), їм можливо обробляти тару, пляшки, бочки, резервуари, а при необхідності, і більші предмети, пакувальні верстати і всі поверхні виробничих приміщень. Дана технологія також нейтралізує всі види запахів, після обробки у оброблюваних предметах не залишається в принципі ніяких запахів. Це особливо актуально при обробці тари для м’яса, риби, овочів і т.д.

 

Дезінфекція тари скляної та пластикової

Переваги озону для дезінфекції тари

  • Озон дає вищу якість дезінфекції пластикової і скляної тари, ніж ултрафіолет, УФ лампи або хімічні засоби.
  • Економія часу обробки.
  • Економія електроенергії, наприклад, озонатори споживають електрики на порядок менше, ніж парогенератори або нагрівачі для температурної стерилізації ПЕТ і склянної тари.
  • Скорочення використання хімічних речовин за рахунок застосування озонового газу О3, який виробляється генераторами озону з кисню О2, що присутній у звичайному повітрі.
  • Економія на транспортуванні та зберіганні хімічних засобів, оскільки їх застосування мінімізується.
  • Комерційно доступний дезінфікуючий засіб – озон вбиває мікробів на порядок швидше, ніж такі окислювачі, як хлор, але він природним чином розпадається на кисень, на відміну від іншихагентів зі шкідливими побічними продуктами.

 

Досвід застосування озонатора від Ігоря Олеговича. У мене приватна ферма, живемо з продажу молока на місцеві ринки. Оскільки дотримання гігієни для нас є обов’язковим правилом, ми заслужили репутацію сумлінних постачальників. Також нас періодично перевіряє санепідемстанція, тому у нас повинна бути не просто візуальна чистота, але і повна стерильність тари для молока. Використовували до 2013 року хімію для стерилізації тари зі скла і пластика. Своє завдання ці препарати виконували нормально, але трудові витрати на цю процедуру були високі, сама мийка займала час, а промивка від хімії займала ще більше часу, ми завжди ідеально промивали тару для повного видалення миючих засобів. Наш технолог на одній з Київських виставок дізнався про можливість застосування озону для стерилізації пластикової, поліпропіленової і скляної тари. При цьому дана технологія займала в рази менше часу і за іншими параметрами також була ефективніше класичної мийки з хімічними засобами. Окупилася нам покупка системи озонування менше ніж за рік.

 

Досвід застосування озонатора від Валерія Петровича. Ми займаємося доставкою води в бутлях. Природно, використані бутелі замовники повертають, ми їх стерилізуємо, заповнюємо заново і розвозимо клієнтам по Києву і регіонах. До 2010 року для чищення тари для води використовували хімічні препарати. З своїм прямим завданням ці чистячі засоби справлялися добре, але питання було в іншому, як після цього в ці ємності знову наливати рідину? Зрозуміло, що перед заливкою банки багаторазово полоскалися, але все одно якийсь кількість хімічних засобів могло залишатися. У 2013 році ми купили генератор озону. З його допомогою ми проводимо дезінфекцію тари для соку без використання інших шкідливих речовин. Наші клієнти знають, що ми пропонуємо екологічно чисту продукцію для наших клієнтів.

 

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо