Хімчистка у Білій Церкві

Ми виконуємо

ХІМЧИСТКА САЛОНУ АВТО

ХІМЧИСТКА САЛОНУ АВТО

ХІМЧИСТКА МЕБЛІВ

ХІМЧИСТКА МЕБЛІВ

ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ

ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ

Анастасія, хімчистка килимового покриття у Білій Церкві

Анастасія, м. Біла Церква

Добрий вечір. Зазвичай я не залишаю відгуки, але на цей раз не можу втриматися. У нашій родині сталася дуже сумна ситуація, чимось отруївся пес після застілля, мабуть щось стягнув зі столу, йому стало погано вже вночі, коли всі спали. Його знудило і сходив, як то кажуть, під себе на килим в передпокої. З собакою вже все добре, а з нашим килимом ні. Чесно кажучи, думала вже викидати - але було шкода, візуально я його ще відчистила, а ось запах це щось неможливе! Цих майстрів з прибирання мені порадив один знайомий з вигулу собак, у нього було щось подібне. Хлопці приїхали з обладнанням і засобами, в назначениї їм час і просто врятували мій килим. Запаху хімії в будинку не залишилося і це дуже важливо, а то нам же нею дихати довелося б. Спасибі вам!
Юстинія, хімчистка килимів у Білій Церкві

Юстинія, м. Біла Церква

Добрий день, мене звати Юля, живу у Білій Церкві. Нещодавно трапилася зі мною сумна ситуація, наносила тональний крем на обличчя, і як закон підлості, він бризнув ні на руку, а на світлий килим. Якою хімією я його тільки не мила, почала шукати в Інтернеті як ще можна його віддерти, і натрапила на цей сайт. Подзвонила, приїхали на наступний день після дзвінка. І як в рекламі «Плями як не було». Дякую! Неодмінно буду рекламувати вашу компанію всім своїм друзям)
Георгій, м. Біла Церква

Георгій, м. Біла Церква

Звати Георгій, живу в Білій Церкві на вулиці Стуса в 9-ховому будинку. Я залишився дуже задоволеним хімчисткою маленького дивана в прихожій. Не дивлячись, що на ньому було 4-ри плями, які нічим не виводились, ці хлопці зробили просто нереальне. Тепер диван, як щойно придбаний, жодної плями. Дякую вам за якісну роботу.
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо