Хімчистка у Запоріжжі

  • ФЛП Верба Г. Б.
  • м. Запоріжжя, бул. Вінтера, 18
  • (067) 610-03-42
  • gennadiy.agl@ukr.net

Ми виконуємо

ХІМЧИСТКА САЛОНУ АВТО

ХІМЧИСТКА САЛОНУ АВТО

ХІМЧИСТКА МЕБЛІВ

ХІМЧИСТКА МЕБЛІВ

ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ

ХІМЧИСТКА КИЛИМІВ

Анна, хімчистка обивки диванів у Запоріжжі

Анна, м. Запоріжжя

Добрий день. Я адміністратор мережі вельми популярних ресторанів нашого міста. Велика частина стільців і дивани мають м'яку оббивку, а чистота і охайність це так би мовити наше «обличчя» і репутація. Нікому не захочеться обідати або проводити ділову зустріч сидячи на неохайних меблях. До вибору служби з проведення хімчистки м'яких меблів я поставилася дуже серйозно, адже чистота запорука успіху. Зателефонувавши, я отримала відмінну консультацію, дізналася вартість всіх послуг і терміни виконання, мені все підійшло, і я замовила виклик бригади. Якість виконання на вищому рівні, ніяких плям або розводів, всі меблі чисті та пахнуть свіжістю. Також скористалася послугами в особистих цілях - чистила килим у батьків, ніяка ручне прання і поруч не стоїть. Тепер співпрацюю тільки з вами хлопці. Дякую за вашу працю!
Варвара, хімчистка коврового килимку у Запоріжжі

Варвара, м. Запоріжжя

Добридень! Щороку заготовлюю консервацію на зиму і за старою традицією роблю помідорно-бурякову заправку для борщу, залишилася не повна баночка і я вирішила її остудити, щоб поставити на зберігання в холодильник. Але у мого кота є противна звичка, все що йому хочеться, скидати на підлогу, зазвичай на кухні він не господарює, але не цього разу. Скинув, мій Марсик, червону заправку на підлогу, це я побачила вже вранці і томат добре вбрався в килимок. Звичайно, я і сама намагалася відмити пляму, вона відійшло, але не повністю, дочка порадила викликати фірму по хімчистці і дала номер телефону. Сподобалося, що хлопці приїхали вчасно, у всіх засобах захисту та попросили мене надіти медичну маску. Роботу виконали якісно і швидко, від плями не залишилося і сліду.
Тимур, хімчистка обивки автомобіля у Запоріжжі

Тимур, м. Запоріжжя

Днями пригнав свій абсолютно брудний Opel на цю фірму по хімчистці. Хлопці дуже приємні. Зробили все дуже швидко. Результат приголомшливий. Я в повному захваті! Однозначно п'ять зірок! Спасибі за професіоналізм.
Ірина, м.Запоріжжя

Ірина, м.Запоріжжя

Звати Ірина, проживаємо з сім’єю в Запоріжжі в заміському 2-вому будинку на вулиці Трегубова. Користуємося послугами цієї компанії на протязі 3,5 років. У нас ніколи не було скарг, це завжди добре зроблена робота. Ми у них чистимо килим та м’які меблі, результатом завжди задоволені. Хлопці пунктуальні і вкладають великі зусилля в свою роботу. Дякуємо вам!
  • ФЛП Верба Г. Б.
  • м. Запоріжжя, бул. Вінтера, 18
  • (067) 610-03-42
  • gennadiy.agl@ukr.net
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо