Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Бориспіль

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКА

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКА

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери фірми ОЗОН-ПРОМ у Борисполі і Бориспільському районі.

Тамара, дезінфекция у Борисполі

Тамара Василівна, м. Бориспіль

Звати Тамара Василівна, тримаю в Борисполі свій маленький магазинчик. Нещодавно побачила мишу, не хотіла чекати, поки вона своїх друзів покличе, тому почала активно шукати, як можна позбутися без ядів, так, як негативно до них ставлюся. Випадково мені на очі потрапила одна стаття про озон. Почала шукати, чи є такі компанії в Борисполі, і знайшла, справді є. Подзвонила їм, хлопці дуже оперативно приїхала, дякую їм за це, компанія просто неймовірна. Більше мишей не бачила, озон справді допоміг.
Ольга, дезинфекція озонуванням в Борисполі

Ольга, м. Бориспіль

Добрий день, звуть Ольга. У моєї бабусі, Марії Іванівни дача в Борисполі. На літо як будь-який пенсіонер, вона виїжджає туди на 3 місяці. Минулого тижня приїхала до неї в гості з дітьми відпочити на 7 днів, а бабуся вирішила напередодні нашого приїзду навести порядок в своєму старому 1-поверховому будинку. У підсумку, нічого кращого вона не придумала, як пофарбувати підлогу в одній зі спалень, причому фарба виявилася такою смердючою, я взагалі не знаю, як вона там перебувала. 2 дня ми провітрювали будинок, марно. Почала шукати способи в інтернеті, як позбавиться від цього жаху, знайшла інформацію, що в такому випадку рятує озон. Знайшла цю компанію, подзвонила, приїхали в цей же день. Не повірите, таке враження, що ніякої підлогу і не фарбували. Сервіс був на висоті, хлопці з компанії, даний професіонали. Спасибі вам за все! Тепер можна спокійно насолоджуватися відпочинком на дачі!
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо