Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Чернівці і Чернівецька область

  • Клінінгова Компанія «Скай Лайт»
  • м. Чернівці, пр. Незалежності 34
  • Володимир Петрович
  • (050) 374-54-08

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Львові і Львівській області.

+38 (050) 374-54-08

Мене звуть Ігор Олександрович, м.Чернівці. Я займаюся приватним фермерством. Основний напрямок – вирощування овочів в теплицях на продаж. Вже займаюся цією справою протягом десяти років. Також побудував свій холодильний склад, в якому і зберігаю урожай: моркву, огірки, помідори, буряк та інше. Частину відразу продаю (відсотків 40), але оскільки виходить збирати урожай кілька разів на рік, то частину зберігаю і продаю в міру потреби. Все залежить від сезону і рівня цін. природно, стикаюся з проблемою появи грибка на овочах під час зберігання в сховищах. Також ця проблема виникає і в самих теплицях (грибок, цвіль, викликані патогенними організмами). Звичайно, боротьба з цим не припиняється ніколи. Оскільки, я займаюся вирощуванням саме еко продукції, ми практично не користуємося хімією, на цьому і побудували своє ім’я. Також виникає проблема з комахами, мишами, особливо в процесі зберігання. Це проблема і псує частину врожаю.

Нещодавно дізнався я про таку річ як озонатор. Виявилося, що в західних країнах ця технологія вже давно застосовується, її знають, і навіть в Польщі вже досить давно використовують. Вирішив теж спробувати. Взяв в оренду озонатор на тиждень, щоб переконається, плюс ще потрібно було зрозуміти, генератор якої потужності мені потрібен, щоб переконатися в його ефективності. У підсумку результати мені дуже сподобалися, тому що він дужеефективно бореться з мікроорганізмами, грибком цвілі. І що найцікавіше, навіть та, що встигла з’явиться, після обробки озоном – висихає і продукт може зберігатися реально довго. Плюс ще в тому, що різні комахи і гризуни мають дуже хорошу чутливість до озону. Вони сприймають цей газ як небезпеку. І якщо періодично озонувати (ми генератор озону переставляємо з одного краю приміщення в інший), то можна досягти чудових результатів. Наш озонатор постійно в роботі без перерв (це вже йде промислова серія, професійне обладнання, розраховане на важкі умови експлуатації, мені дуже підходить) в сховищах. Якщо дотримуватися норм зберігання, то озонатор це тільки плюс. Ніякого поганого ефекту, не змінюється колір, не погіршуються смакові якості і т.д. Я навіть провів маленький експеримент: в маленькому приміщенні я розклав овочі, включив озонатор на дві доби. За рахунок того, що приміщення було маленьким, концентрація озону в десятки разів перевищувала той рівень, що був у мене в великих складах. За підсумками я отримав тільки невеликий ефект підсушування на овочах, але сказати, що вони там явно погіршилися, то такого немає. Загалом, озонування мені дуже підходить.

Також я використовую озон і в теплицях, тільки в невеликих концентраціях. Добре, що на самому апараті є регулювання і часу роботи, і можна виставити режим потужності, задати будь-які параметри, які вам потрібно. В підсумку,
покращилася схожість,оскільки озон пригнічує патогенні мікроорганізми, грибок, і рослини вже не витрачають чималу частину своєї енергії на боротьбу з ним, а на своє зростання і розвиток.

До основного свого застосування,озон також усуває запахи і органічного і синтетичного походження. Так як у мене є і курник, і невеликий свинарник, генератор озону припав дуже до речі. Ми там проводимо регулярну обробку від запахів тварин. Також обробляємо роздягальню для робітників, особливо їх робочий одяг, щоб в теплицю не потрапляли зайві патогенні мікроорганізми.

Загалом у озону є маса додаткових сфер застосувань. Я дуже задоволений, що почав застосовувати озон на своєму виробництві, оскільки завдяки йому, мені вдалося побудувати свою марку еко продукції, заробити своє ім’я. Мені не потрібно переживати як я збережу весь урожай в відповідній якості та зовнішнім виглядом. Загалом ми задоволені і прилад рекомендуємо.

  • Клінінгова Компанія «Скай Лайт»
  • м. Чернівці, пр. Незалежності 34
  • Володимир Петрович
  • (050) 374-54-08

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо