Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть у Чернівцях і області

  • Клінінгова Компанія «Скай Лайт»
  • м. Чернівці, пр. Незалежності, 34
  • Володимир Петрович
  • (050) 374-54-08

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ЗНИЩЕННЯ КОМАХ І ШКІДНИКІВ

ЗНИЩЕННЯ КОМАХ І ШКІДНИКІВ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), постільних кліщів, мурах, гризунів

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Чернівцях і Чернівецькій області.

Олександра, дезинфекція цвілі у Чернівцях

Олександра, м. Чернівці

Звуть Олександра, знімаю з Дівчиною квартиру в Чернівцях на вулиці Незалежності в 9-ном будинку. 5 місяців тому, у нас прорвало трубу під ванною. Дня 3 назад з'явився запах цвілі, почали шукати всі можливі місця, де вона могла з'явитися, і знайшли в декількох місцях. Помічник директора з моєї роботи порадив цю компанію. Настійно рекомендував про озонувати ванну кімнату. Ми вирішили скористатися його порадою. Співробітники виявилися дуже грамотними, які добре знають свою роботу. Після озонування, дійсно зникли і запах і цвіль. Квартира тепер чиста і безпечна. Велике вам дякую!
Софія, дезинфекція готелю від клопів в Чернівцях

Софія, м. Чернівці

Тримаю двоповерховий готель у Чернівцях. І в одній з наших кімнат з’явилися клопи, мабуть хтось з відвідувачів нам таке щастя приніс. Наша адміністратор Валентина знайшла дану компанію в інтернеті, дякую, що допомогли позбавити нас від цього жаху завдяки озону. Відмінне обслуговування клієнтів, тепер рекомендую їх послуги всім. Озон справді діє.
Дем'ян, дезинфекція запахів у Чернівцях

Дем'ян, м. Чернівці

Звати Дем’ян, проживаю з дружиною в Чернівцях на вулиці Руська в 3-вому будинку. 10 днів назад їздили з дружиною відпочивати, і забули винести сміття, а на передодні їли оселедця. Коли повернулися, відкриваємо двері , а запах просто капець, сльози з очей потекли. Ми вже не знали як його вивітрювати і мити. Дякую моєму кумові Толіку, що порадив цю компанію, яка займається озонуванням приміщень. Хлопці дуже працьовиті, дуже відповідально підходять до своєї роботи. Запаху нарешті немає. Можемо тепер з задоволенням знаходитись в своїй квартирі!
  • Клінінгова Компанія «Скай Лайт»
  • м. Чернівці, пр. Незалежності, 34
  • Володимир Петрович
  • (050) 374-54-08

Мене звуть Ігор Олександрович, м.Чернівці. Я займаюся приватним фермерством. Основний напрямок – вирощування овочів в теплицях на продаж. Вже займаюся цією справою протягом десяти років. Також побудував свій холодильний склад, в якому і зберігаю урожай: моркву, огірки, помідори, буряк та інше. Частину відразу продаю (відсотків 40), але оскільки виходить збирати урожай кілька разів на рік, то частину зберігаю і продаю в міру потреби. Все залежить від сезону і рівня цін. природно, стикаюся з проблемою появи грибка на овочах під час зберігання в сховищах. Також ця проблема виникає і в самих теплицях (грибок, цвіль, викликані патогенними організмами). Звичайно, боротьба з цим не припиняється ніколи. Оскільки, я займаюся вирощуванням саме еко продукції, ми практично не користуємося хімією, на цьому і побудували своє ім’я. Також виникає проблема з комахами, мишами, особливо в процесі зберігання. Це проблема і псує частину врожаю.

Нещодавно дізнався я про таку річ як озонатор. Виявилося, що в західних країнах ця технологія вже давно застосовується, її знають, і навіть в Польщі вже досить давно використовують. Вирішив теж спробувати. Взяв в оренду озонатор на тиждень, щоб переконається, плюс ще потрібно було зрозуміти, генератор якої потужності мені потрібен, щоб переконатися в його ефективності. У підсумку результати мені дуже сподобалися, тому що він дужеефективно бореться з мікроорганізмами, грибком цвілі. І що найцікавіше, навіть та, що встигла з’явиться, після обробки озоном – висихає і продукт може зберігатися реально довго. Плюс ще в тому, що різні комахи і гризуни мають дуже хорошу чутливість до озону. Вони сприймають цей газ як небезпеку. І якщо періодично озонувати (ми генератор озону переставляємо з одного краю приміщення в інший), то можна досягти чудових результатів. Наш озонатор постійно в роботі без перерв (це вже йде промислова серія, професійне обладнання, розраховане на важкі умови експлуатації, мені дуже підходить) в сховищах. Якщо дотримуватися норм зберігання, то озонатор це тільки плюс. Ніякого поганого ефекту, не змінюється колір, не погіршуються смакові якості і т.д. Я навіть провів маленький експеримент: в маленькому приміщенні я розклав овочі, включив озонатор на дві доби. За рахунок того, що приміщення було маленьким, концентрація озону в десятки разів перевищувала той рівень, що був у мене в великих складах. За підсумками я отримав тільки невеликий ефект підсушування на овочах, але сказати, що вони там явно погіршилися, то такого немає. Загалом, озонування мені дуже підходить.

Також я використовую озон і в теплицях, тільки в невеликих концентраціях. Добре, що на самому апараті є регулювання і часу роботи, і можна виставити режим потужності, задати будь-які параметри, які вам потрібно. В підсумку,
покращилася схожість,оскільки озон пригнічує патогенні мікроорганізми, грибок, і рослини вже не витрачають чималу частину своєї енергії на боротьбу з ним, а на своє зростання і розвиток.

До основного свого застосування,озон також усуває запахи і органічного і синтетичного походження. Так як у мене є і курник, і невеликий свинарник, генератор озону припав дуже до речі. Ми там проводимо регулярну обробку від запахів тварин. Також обробляємо роздягальню для робітників, особливо їх робочий одяг, щоб в теплицю не потрапляли зайві патогенні мікроорганізми.

Загалом у озону є маса додаткових сфер застосувань. Я дуже задоволений, що почав застосовувати озон на своєму виробництві, оскільки завдяки йому, мені вдалося побудувати свою марку еко продукції, заробити своє ім’я. Мені не потрібно переживати як я збережу весь урожай в відповідній якості та зовнішнім виглядом. Загалом ми задоволені і прилад рекомендуємо.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо