Дезінфекція усунення запахів грибку ртуті озонування у Дніпрі і області

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми (ФОП Сердюков Ю. Д.) використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Дніпрі і Дніпропетровській області.

Іван, прибрати запах після пожежі в Дніпрі

Іван Максимович, м. Дніпро

Мені було потрібно прибрати неприємних запах горіння з моєї квартири. Забув вимкнути сковорідку і заснув, після важкого дня, прокинувся приблизно через годину, сковорідку прибрав, але всі приміщення мого будинку вже встигли отримати неприємний запах. Мій знайомий з Дніпра порадив мені цю фірму, сказав, що вони йому вирішили проблему з цвіллю і грибком на стінах в офісі і підвалі, і усунули запах вогкості з підвалу. Я так і зробив. Вони використовують для дезінфекції приміщень сучасні засоби і озонатори, які за допомогою озону проводять повну дезінфекцію і навіть усунення парів ртуті від розбитого градусника або енергозберігаючої ртутної лампи. Загалом вони виконали озонування моєї квартири. Після обробки озоном запах горіння, який був майже як запах після пожежі, повністю зник, я задоволений результатом.
Микола, дезинфекція спортивного залу в Дніпрі

Микола, м. Дніпро

Тримаю невеликий спортзал в Дніпрі. І самі розумієте, що від запахів нікуди не дінешся. Користуюся послугами компанії з листопада 2019 року. І всім своїм знайомим однозначно раджу. Озон реально працює.
Ліна, м. Дніпро

Ліна, м. Дніпро

Звуть Ліна, Живу в Дніпрі в 1поверховому будинку на вулиці Байкальська. Вирішили з чоловіком Мироном обладнати в підвалі спортзал. Почали наводити там порядки, і помітили на стелі в кутку грибок, засмутилися не реально. Пощастило, що Мирону на роботі його начальник Станіслав Якович порадив озон, сказав, що всі види грибка вбиває. Дав номер телефону цієї компанії. Співробітники з компанії приїхали через 1 день, так як весь день був розписаний. Спасибі їм величезне. Тепер можемо займатися спортом не переживаючи за власне здоров'я.

Цвіль може стати великою проблемою в житлових будинках, на складах, фрукто- і овочесховищах, медичних установах тощо Медичні дослідження встановили, що цвіль і грибок є першою причиною алергічних симптомів. Стахіботри Чартарум (Атра) – зеленувато-чорний гриб, знайдений у всьому світі, який особливо добре колонізує в високо целлюлозном матеріалі, такому як солома, сіно, мокре листя, сухі стіни, килим, шпалери, ДВП, стельова плитка, теплоізоляція і т. Грибок (цвіль) перед висиханням мокра і трохи слизька на дотик. Це токсична цвіль зростає в місцях, де відносна вологість повітря вище 55%. Попадання в організм таких продуктів, навіть в висушених формах може викликати проблеми з диханням. Використання генератора озону дозволяє усунути цвіль у Вашому домі. Навіть невидимі спори цвілі, що знаходяться в повітрі, можна усунути генератором озону. Перед фізичним видаленням цвілі рекомендується виконати озонування приміщення, щоб знищити будь-які активні спори цвілі і зробити роботу з очищення безпечною.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо