Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Дніпро і область

 • ВАТ «Компанія Дебора»
 • м. Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 8а
 • Юрій Дорідович
 • (066) 273-47-46
 • (067) 630-20-18
 • dezozon@ukr.net

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми (ТОВ «Компанія Дебора») використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Дніпрі і Дніпропетровській області.

Іван Максимович, м. Дніпро

Іван Максимович, м. Дніпро

Мені було потрібно прибрати неприємних запах горіння з моєї квартири. Забув вимкнути сковорідку і заснув, після важкого дня, прокинувся приблизно через годину, сковорідку прибрав, але всі приміщення мого будинку вже встигли отримати неприємний запах. Мій знайомий з Дніпра порадив мені цю фірму, сказав, що вони йому вирішили проблему з цвіллю і грибком на стінах в офісі і підвалі, і усунули запах вогкості з підвалу. Я так і зробив. Вони використовують для дезінфекції приміщень сучасні засоби і озонатори, які за допомогою озону проводять повну дезінфекцію і навіть усунення парів ртуті від розбитого градусника або енергозберігаючої ртутної лампи. Загалом вони виконали озонування моєї квартири. Після обробки озоном запах горіння, який був майже як запах після пожежі, повністю зник, я задоволений результатом.
Микола, Дніпро

Микола, Дніпро

Тримаю невеликий спортзал в Дніпрі. І самі розумієте, що від запахів нікуди не дінешся. Користуюся послугами компанії з листопада 2019 року. І всім своїм знайомим однозначно раджу. Озон реально працює.
 • ВАТ «Компанія Дебора»
 • м. Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 8а
 • Юрій Дорідович
 • (066) 273-47-46
 • (067) 630-20-18
 • dezozon@ukr.net

Цвіль може стати великою проблемою в житлових будинках, на складах, фрукто- і овочесховищах, медичних установах тощо. Медичні дослідження встановили, що цвіль і грибок є першою причиною алергічних симптомів. Стахіботри Чартарум (Атра) – зеленувато-чорний гриб, знайдений у всьому світі, який особливо добре колонізується в високо целлюлозному матеріалі, такому як солома, сіно, мокре листя, сухі стіни, килим, шпалери, ДВП, стельова плитка, теплоізоляція і т.д. Грибок (цвіль) перед висиханням мокрий і трохи слизький на дотик. Це токсична цвіль зростає в районах, де відносна вологість повітря вище 55%. Попадання в організм таких продуктів, навіть в висушених формах може викликати проблеми з диханням.

Використання генератора озону дозволяє усунути цвіль у Вашому домі. Навіть невидимі спори цвілі, що знаходяться в повітрі, можна усунути генератором озону. Перед фізичним видаленням зростання цвілі рекомендується виконати озонацію приміщення, щоб знищити будь-які активні спори цвілі і зробити роботу з очищення безпечною.


Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо