Дезінфекція прибрати запах грибок ртуть Івано-Франківськ і область

  • Компанія "Дезінфекція +"
  • вул. Залізнична, 3
  • Сергій Миколайович
  • (068) 786-85-30

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕРАТИЗАЦІЯ

знищення гризунів: щурів, мишей, кротів в будівлях приватних осіб а також на підприємствах

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Укладаємо договори на проведення послуг з підприємствами та установами усіх форм власності.
Відповідно до міжнародних стандартів:
• ДСТУ ISO 9001: 2015 року
• ДСТУ ISO 22000: 2009
• ДСТУ OHSAS 18001: 2009
• Програма НАССР

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

+38 (068) 786-85-30

Досвід застосування озонаторів від Андрія Петровича, м. Івано-Франківськ. У нас невеликий спортивний клуб, тренажерний зал і гімнастичний зал. Працюємо вже з 2010 року. Розвиваємося, намагаємося, щоб у нас завжди була чистота, щоб клієнти були задоволені.

У залах, це не секрет завжди присутній запах поту, знову ж таки тренажери, на них залишається і піт, і бруд, відповідно розвиваються бактерії, грибок і т.д. Хоч ми і проводимо регулярне прибирання, все одно, ганчіркою і хімією ти прям в усі куточки і щілинки не залізеш. Також шафки, люди приходять, можуть класти брудні речі, наприклад змінюють футболки під час тренування, потім туди ж інші люди кладуть чисті речі. Це вже не гігієнічно. Тому хочеться максимальновирішити проблему з дезінфекцією приміщень, інвентарю та усунення запахів.

Шукали рішення, щоб іекономічно це було вигідно, тому що хімія досить витратна. Дізналися, що є такий апарат – генератор озону (в народі – озонатор), що він може вирішити дану проблему. Виявилося, що наші товариші в іншому місті вже їм рік користуються, дуже задоволені, тому ми вирішили озонатор відразу купити. Хочу сказати, що після першого застосування ми відразу помітили ефект. Оскільки, озон – це газ, він поширюється по всьому приміщенню, заходить в усі щілини і пори.

Коли ввечері вже всі йдуть, охоронець включає озонатор на таймер на одну годину, відкриває всі двері всередині приміщення. Відкриває доступ до всіх приміщень: два зали, душова, роздягальня. Так як ми його ставимо щоночі, то нам години вистачає, щоб обробити всі приміщення. Вранці, коли приходять працівники і відвідувачі, активного запаху озону вже немає (оскільки він розвіюється протягом двох годин), залишається тільки приємний запах свіжості, як після грози. Але ми пішли далі, після озонування ми брали мазок з тренажерів і відносили до лабораторії. Ми отримали дуже позитивні результати. Тепер, у нас з’явилася економія на покупці хімії, так як ми її вже не купуємо в такій кількості, як раніше. Природно, хімію ми далі використовуємо, але беремо вже більш щадну, а також прибиральницям не потрібно з колишньою інтенсивністю нею терти обладнання. Відповідно, зменшилися витрати на години роботи прибиральниці. Загалом, ми дуже задоволені, що перейшли на озонатор, всім рекомендуємо.

Наталя, м. Івано-Франківськ

Наталя, м. Івано-Франківськ

Мене звати Наталя, маю квартиру в Івану-Франківську на вулиці Незалежності. Здавала ЇЇ в оренду, після останніх мешканців залишився неприємний запах, скільки я цю квартиру не драїла, запах нікуди не подівся. Розповіла проблему моїй ліпшій подрузі Марині, вона чула від своєї колеги на роботі про озон, що нібито прибирає різні запахи і навіть плісняву, запропонувала мені спробувати, почала шукати і знайшла цю компанію, подзвонила туди, розповіла про неприємний запах, по телефону сказали, що цю проблему можна вирішити. І це справді так!!! Ніякого запаху не залишилось, це просто супер!! Окрема подяка компанії і хлопцям, які там працюють, справжні майстри свого діла)))
  • Компанія "Дезінфекція +"
  • вул. Залізнична, 3
  • Сергій Миколайович
  • (068) 786-85-30

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо