Дезінфекція прибрати запах грибок ртуть у Івано-Франківську і області

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕРАТИЗАЦІЯ

знищення гризунів: щурів, мишей, кротів в будівлях приватних осіб а також на підприємствах

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Укладаємо договори на проведення послуг з підприємствами та установами усіх форм власності.
Відповідно до міжнародних стандартів:
• ДСТУ ISO 9001: 2015 року
• ДСТУ ISO 22000: 2009
• ДСТУ OHSAS 18001: 2009
• Програма НАССР

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Наталя, дезинфекція приміщення в Івано-Франківську

Наталя, м. Івано-Франківськ

Мене звати Наталя, маю квартиру в Івану-Франківську на вулиці Незалежності. Здавала ЇЇ в оренду, після останніх мешканців залишився неприємний запах, скільки я цю квартиру не драїла, запах нікуди не подівся. Розповіла проблему моїй ліпшій подрузі Марині, вона чула від своєї колеги на роботі про озон, що нібито прибирає різні запахи і навіть плісняву, запропонувала мені спробувати, почала шукати і знайшла цю компанію, подзвонила туди, розповіла про неприємний запах, по телефону сказали, що цю проблему можна вирішити. І це справді так!!! Ніякого запаху не залишилось, це просто супер!! Окрема подяка компанії і хлопцям, які там працюють, справжні майстри свого діла)))
Богдана, дезинфекція озонуванням в Івано-Франківську

Богдана, м. Івано-Франківськ

Приїхали на літо до бабусі Ніні Георгіївні в Івано-Франківськ. Весь час, що ми жили у бабусі вона скаржилася на мишей, постійно шастають по хаті. Отрута не допомагає. Знайшли в Інтернеті, що з мишами може допомогти озон, визвали цю компанію, приїхали на 2 день після виклику, напевно замовлень багато. Про озонували дім, з того часу мишей більше не зустрічали. Дякую, бабуся задоволена на всі 500%.

Досвід застосування озонаторів від Андрія Петровича, м. Івано-Франківськ. У нас невеликий спортивний клуб, тренажерний зал і гімнастичний зал. Працюємо вже з 2010 року. Розвиваємося, намагаємося, щоб у нас завжди була чистота, щоб клієнти були задоволені.

У залах, це не секрет завжди присутній запах поту, знову ж таки тренажери, на них залишається і піт, і бруд, відповідно розвиваються бактерії, грибок і т.д. Хоч ми і проводимо регулярне прибирання, все одно, ганчіркою і хімією ти прям в усі куточки і щілинки не залізеш. Також шафки, люди приходять, можуть класти брудні речі, наприклад змінюють футболки під час тренування, потім туди ж інші люди кладуть чисті речі. Це вже не гігієнічно. Тому хочеться максимальновирішити проблему з дезінфекцією приміщень, інвентарю та усунення запахів.

Шукали рішення, щоб іекономічно це було вигідно, тому що хімія досить витратна. Дізналися, що є такий апарат – генератор озону (в народі – озонатор), що він може вирішити дану проблему. Виявилося, що наші товариші в іншому місті вже їм рік користуються, дуже задоволені, тому ми вирішили озонатор відразу купити. Хочу сказати, що після першого застосування ми відразу помітили ефект. Оскільки, озон – це газ, він поширюється по всьому приміщенню, заходить в усі щілини і пори.

Коли ввечері вже всі йдуть, охоронець включає озонатор на таймер на одну годину, відкриває всі двері всередині приміщення. Відкриває доступ до всіх приміщень: два зали, душова, роздягальня. Так як ми його ставимо щоночі, то нам години вистачає, щоб обробити всі приміщення. Вранці, коли приходять працівники і відвідувачі, активного запаху озону вже немає (оскільки він розвіюється протягом двох годин), залишається тільки приємний запах свіжості, як після грози. Але ми пішли далі, після озонування ми брали мазок з тренажерів і відносили до лабораторії. Ми отримали дуже позитивні результати. Тепер, у нас з’явилася економія на покупці хімії, так як ми її вже не купуємо в такій кількості, як раніше. Природно, хімію ми далі використовуємо, але беремо вже більш щадну, а також прибиральницям не потрібно з колишньою інтенсивністю нею терти обладнання. Відповідно, зменшилися витрати на години роботи прибиральниці. Загалом, ми дуже задоволені, що перейшли на озонатор, всім рекомендуємо.

Побудувати маршрут до вулиця Залізнична, 3

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Оксана

  Добрий день!
  Яка чи виконуєте Ви зараз обробку озоном ванни від грибка у місті Івано-Франківськ? Дякую

   • Администратор

    Здрастуйте, Оксано. Ми надаємо послуги усунення грибка цвілі будь-якої складності та проводимо дезинфекцію приміщень у місті Івано-Франківськ та Івано-Франківській області.

 2. Олег

  Доброго вечора. Яка вартість дезінфекції стін від грибка у квартирі, 60 квадратних метрів? Місто Івано-Франківськ.

 3. Ірина

  Добрий вечір. Яка ціна обробки квартири від запах гару після пожежі у Івано-Франківську? (50 м2)