Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Львів і Львівська область

 • Ярослав Сергійович
 • +38 (063) 931-32-47
 • OksygenCompany@gmail.com
 • facebook.com/OksygenOzone

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Львові і Львівській області.

+38 (063) 931-32-47

Досвід застосування озонатора від Юрія Олеговича, м. Львів У мене в офісі була проблема з цвіллю на стінах, та й чути неприємний запах вогкості у приміщеннях. Офіс знаходиться в підвальному приміщенні тут висока вологість а нормальної вентиляції немає. Приміщення орендоване, тому ставити серйозну систему вентиляції за свої гроші я не хочу. Мені мій знайомий підказав, що з даною проблемою грибка на стінах і неприємним запахом може допомогти озонатор. Я спочатку поставився до цієї ідеї скептично, але потім вирішив все таки спробувати. В результаті озонатор повністю вирішив проблему з цвіллю і позбавив від неприємних запахів в офісі. Ми за допомогою реле програмування налаштували так, що озонатор вмикається щоночі на одну годину, десь о 22.00 і вимикається о 23.00, і цього досить. Перший раз, після покупки озонатора, ми його ввімкнули на всю ніч, щоб провести так би мовити жорстку дезінфекцію, і після цього вистачає години на добу для підтримки результату. Озонатор ми не використовуємо вдень, так як озон в великих концентраціях шкідливий (як, напевно, і будь-які інші по-справжньому ефективні засоби дезінфекції), але вже через дві години після його виключення концентрація озону падає до норми. А оскільки наш озонатор повітря вимикається о 23.00, то до 8.00 проходить цілих дев’ять годин, і в приміщенні на ранок залишається тільки легкий запах свіжості, як після грози. Всякі комахи, мухи, таргани теж поступово зникли, раніше вони бувало з’являлися. Мій товариш зі Львова, у якого теж є схожі проблеми, так само купив озонатор повітря і задоволений результатом, так як у нього було загоряння проводки, і озонатор повністю прибрав запах горіння після пожежі. Також, наскільки я знаю, озонування застосовують і в квартира, приватних будинках, складських приміщеннях, магазинах, фермах і ще на багатьох об’єктах, де необхідна дезінфекція.

Маргарита Юріївна, Львів

Маргарита Юріївна, Львів

Мене звати Маргарита Юріївна, живу на першому поверсі у Львові в старому будинку не далеко від Площі ринок. І самі розумієте від постійного смороду з підвалу нікуди не подінешся. Про цю компанію мені розповіла моя колега по роботі Любов Григорівна. Сама багато разів користувалася послугами цієї компанії. Спочатку не повірила, що озон може прибрати такі запахи, так як взагалі до цього нічого не знала про озон, але вирішила спробувати, бо вже не можу відчувати цей запах. І не пожалкувала, бо справді допомогло. Окрема подяка хлопцям з компанії, справжні професіонали. Знають свою роботу і роблять все дуже якісно і обережно.
 • Ярослав Сергійович
 • +38 (063) 931-32-47
 • OksygenCompany@gmail.com
 • facebook.com/OksygenOzone

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Юліанна

  Доброго дня. Відкрила салон краси в підвальному приміщенні, місто Львів. Але тут велика проблема з грибком на стінах. Що робити?

 2. Елеонора, Львів

  Мали проблеми з пліснявою в квартири. Пробували обробляти хімією, змивати, але вона знову поверталася. Проблема дуже гостро стояла, оскільки маємо алергіка вдома. Скористувалися послугою озонування і залишилися задоволені! Вже 1,5 роки живемо без плісняви! Рекомендую!