Дезінфекція, усунення запахів, цвілі, ртуті в Одесі і області

  • Одеса + Одеська область
  • Олександр Олексійович
  • (097) 223-33-02
  • ozonodessa@gmail.com

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби обробки і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Одесі і Одеській області, Чорноморськ, Овідіополь, Теплодар, Біляевка, Білгород-Дністровський, Южний.

Тарас, Одеса

Тарас, Одеса

Я займаюся вантажоперевезеннями, у мене своя вантажівка пятитонна, сам за кермом і працюю. В основному вожу товари по Одеській області, так як сам живу в Одесі, але часто їжджу і в інші регіони України. Перевожу різну продукцію, будівельні матеріали, одяг, хімію, устаткування і т.д. І майже відразу, як зайнявся цим бізнесом, зіткнувся з такою проблемою, що деякі види товарів, які мають специфічний запах, після їх перевезення цей запах залишається в кузові вантажівки. І бували случи, коли, наприклад, після перевезення будівельної хімії потрібно було доставити партію тканин, і замовник відмовився, так як в кузові був неприємний запах і він побоявся що його тканини їм просочаться. Також деякі клієнти запитують, наскільки часто Ви проводите дезінфекцію автомобіля, так як це теж багатьом важливо. Загалом мені розповів знайомий, що найкраще для моїх завдань підходить озонування. Я знайшов цю фірму, яка виконує дезінфекцію і усунення запахів в Одесі озоном. У них потужні озонатори, які дозволяють дуже швидко виконувати обробку машини. Тепер я періодично заїжджаю до Олександра Олексійовича на обробку і у мене в кузові і салоні завжди добре пахне і продезінфіковано.
Олександра, Одеса

Олександра, Одеса

Моя сім'я і я вже близько 1 року користуємося послугами цієї компанії, і ми дуже задоволені, що Наталя Павлівна (моя сусідка), одного разу порекомендувала нам її. Хлопці з компанії завжди доброзичливі і професійні. Озон реально допоміг позбутися цвілі і моторошного запаху сирості, так як живемо в Одесі біля моря, де на превеликий жаль, вогкість і цвіль невід'ємна її частина.
  • Одеса + Одеська область
  • Олександр Олексійович
  • (097) 223-33-02
  • ozonodessa@gmail.com

Досвід застосування озонатора від Валерія Борисовича, м. Одеса. Хочу розповісти, як ми боролися після пожежі з запахом горіння в приватному будинку. У підвалі було загоряння, але добре, що вчасно все це вдалося загасити. В принципі, пошкодження від самого вогню мінімальні, але у всьому будинку було велике задимлення. Було важко дихати, думали, як з цим боротися. Стіни мили і прали штори, але запах залишався як і раніше. Весь ремонт переробляти, знімати всі стіни не хотілося, оскільки дому всього п’ять років, та це й затратно. Думали, як же все це усунути, хімію брати не хотіли, тому що потім в цьому потрібно було жити.

Аерозолі не прибирають причину запаху, а тільки її маскують. Плюс ще, сам запах, це і є активні речовини, які теж шкідливі. Тому потрібно було саме усунути саму причину. Шукали, читали, і дізналися про озонатори. Вирішили, в принципі, спробувати. Купили. Так ось, включили озонатор, поставили його в підвалі на п’ять годин, потім по поверхах піднімалися вище і ставили його в кожній кімнаті. В результаті отримали дуже хороший ефект. Так, ще доби дві-три, в будинку стояв запах озону, але потім і він розвіявся, а з ним і нав’язливий запах горіння. У будинку стало дуже легко дихати, прям як до події. Купівлею ми залишилися задоволені. Як же це працює? Озон – газ, який виробляється озонатором з повітря, яким ми дихаємо. Він є дуже потужним окислювачем, якийбезпосередньо впливає на речовини виділяють запахи, шкідливі речовини стають неактивними і більше не завдають шкоди організму. Озон окисляє як органічні, так і хімічні речовини.

Ще генератор озону ми використовуємо для дезінфекції кондиціонерів (в них заводиться грибок і розвиваються різного виду бактерії), підвалу (для профілактики грибка і цвілі, ще зберігаємо там овочі взимку). Найцікавіше, що озон є сигналом небезпеки для мишок, жуків, павуків і вони просто у нас не заводяться. Але важливо те, що для роботи озону потрібна періодичність, оскільки озон не має пролонгованої дії. Загалом ми залишилися задоволені. Всім рекомендуємо користуватися озонатором для дезінфекції, усунення запахів, знищення цвілі і грибка.


Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо