Дезінфекція усунення запахів цвілі озонування у Одесі і області

  • Одеса, 2-я Пересипська вулиця, будинок 17
  • Олександр Олексійович
  • (063) 506-05-86
  • (097) 223-33-02
  • Цілодобово 24/7

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби обробки і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери фірми ОЗОН-ПРОМ у Одесі і Одеській області, Чорноморськ, Овідіополь, Теплодар, Біляевка, Білгород-Дністровський, Южний.

Ирина, убрали плесень и запах в Одессе, Ирина

Ірина, Одеса

Довго шукала дієвий спосіб, щоб позбутися плісняви, яка з’явилася в кутку кімнати і продовжувала рости. Обираючи ґрунтовку, натрапила на рекламу про озонування. Сумнівалася в безпечності й ефективності методу, бо чула про нього вперше, а в квартирі маленька дитина, але зателефонувала. Я живу в гуртожитку на останньому поверсі, тому, окрім грибка на стінах, мені добре знайомі проблеми затхлого повітря, неприємного запаху з вентиляції і тарганів. Ще й термометр випадково розбили у ванній. Виявилося, що озонування може вирішити всі ці питання, тому замовила послугу. Проводили процедуру двічі. Перші дні трохи відчувався запах озону. Минув місяць, таргани зникли, неприємні запахи також, пари ртуті не виявили. Стосовно плісняви час покаже, зараз її немає. Шпалери все таки поклеїли нові, а до цього добре проґрунтували стіни. Тепер ретельно і регулярно провітрюємо кімнату. Ось така наша історія озонування квартири. Олександр Олексійович компетентний і приємний чоловік. Дякую йому за допомогу!
Тарас, дезинфекція вантажного авто в Одесі

Тарас, Одеса

Я займаюся вантажоперевезеннями, у мене своя вантажівка пятитонна, сам за кермом і працюю. В основному вожу товари по Одеській області, так як сам живу в Одесі, але часто їжджу і в інші регіони України. Перевожу різну продукцію, будівельні матеріали, одяг, хімію, устаткування і т.д. І майже відразу, як зайнявся цим бізнесом, зіткнувся з такою проблемою, що деякі види товарів, які мають специфічний запах, після їх перевезення цей запах залишається в кузові вантажівки. І бували случи, коли, наприклад, після перевезення будівельної хімії потрібно було доставити партію тканин, і замовник відмовився, так як в кузові був неприємний запах і він побоявся що його тканини їм просочаться. Також деякі клієнти запитують, наскільки часто Ви проводите дезінфекцію автомобіля, так як це теж багатьом важливо. Загалом мені розповів знайомий, що найкраще для моїх завдань підходить озонування. Я знайшов цю фірму, яка виконує дезінфекцію і усунення запахів в Одесі озоном. У них потужні озонатори, які дозволяють дуже швидко виконувати обробку машини. Тепер я періодично заїжджаю до Олександра Олексійовича на обробку і у мене в кузові і салоні завжди добре пахне і продезінфіковано.
Олександра, дезинфекція від грибку в Одесі

Олександра, Одеса

Моя сім'я і я вже близько 1 року користуємося послугами цієї компанії, і ми дуже задоволені, що Наталя Павлівна (моя сусідка), одного разу порекомендувала нам її. Хлопці з компанії завжди доброзичливі і професійні. Озон реально допоміг позбутися цвілі і моторошного запаху сирості, так як живемо в Одесі біля моря, де на превеликий жаль, вогкість і цвіль невід'ємна її частина.
Єгор, м. Одеса

Єгор, м. Одеса

Живу в Одесі в 2хетажном приватному будинку на вулиці Ріхтера з дружиною і 2-ма дітьми. Днями прибирав в гаражі, і не знаю, як він там опинився, напевно, діти принесли, зачепив і розбив ртутний градусник. Дружина Ліна була в цілковитій паніці. Ліна зателефонувала своєї куми Маші, вона у нас фармацевт, вона порадила озон. Знайшли цю компанію. Співробітники приїхали, про озонували приміщення. Тепер можемо бути спокійними, наша сім'я в безпеці.
  • Одеса, 2-я Пересипська вулиця, будинок 17
  • Олександр Олексійович
  • (063) 506-05-86
  • (097) 223-33-02
  • Цілодобово 24/7

Досвід застосування озонатора від Валерія Борисовича, м. Одеса. Хочу розповісти, як ми боролися після пожежі з запахом горіння в приватному будинку. У підвалі було загоряння, але добре, що вчасно все це вдалося загасити. В принципі, пошкодження від самого вогню мінімальні, але у всьому будинку було велике задимлення. Було важко дихати, думали, як з цим боротися. Стіни мили і прали штори, але запах залишався як і раніше. Весь ремонт переробляти, знімати всі стіни не хотілося, оскільки дому всього п’ять років, та це й затратно. Думали, як же все це усунути, хімію брати не хотіли, тому що потім в цьому потрібно було жити.

Аерозолі не прибирають причину запаху, а тільки її маскують. Плюс ще, сам запах, це і є активні речовини, які теж шкідливі. Тому потрібно було саме усунути саму причину. Шукали, читали, і дізналися про озонатори. Вирішили, в принципі, спробувати. Купили. Так ось, включили озонатор, поставили його в підвалі на п’ять годин, потім по поверхах піднімалися вище і ставили його в кожній кімнаті. В результаті отримали дуже хороший ефект. Так, ще доби дві-три, в будинку стояв запах озону, але потім і він розвіявся, а з ним і нав’язливий запах горіння. У будинку стало дуже легко дихати, прям як до події. Купівлею ми залишилися задоволені. Як же це працює? Озон – газ, який виробляється озонатором з повітря, яким ми дихаємо. Він є дуже потужним окислювачем, якийбезпосередньо впливає на речовини виділяють запахи, шкідливі речовини стають неактивними і більше не завдають шкоди організму. Озон окисляє як органічні, так і хімічні речовини.

Ще генератор озону ми використовуємо для дезінфекції кондиціонерів (в них заводиться грибок і розвиваються різного виду бактерії), підвалу (для профілактики грибка і цвілі, ще зберігаємо там овочі взимку). Найцікавіше, що озон є сигналом небезпеки для мишок, жуків, павуків і вони просто у нас не заводяться. Але важливо те, що для роботи озону потрібна періодичність, оскільки озон не має пролонгованої дії. Загалом ми залишилися задоволені. Всім рекомендуємо користуватися озонатором для дезінфекції, усунення запахів, знищення цвілі і грибка.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо