Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть у Полтаві і області

  • м. Полтава, вул. Комарова, 14а
  • В'ячеслав Григорович
  • +38 (095) 829-83-29
  • vashcleaner@gmail.com

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Полтаві і Полтавській області.

Ярина, дезінфекція в Полтаві клопи прибрати

Ярина, м. Полтава

Залишилась від бабусі двокімнатна квартира у Полтаві в старому будинку. Проблема була з клопами, це просто жах. У мене була просто паніка. Не знала що робити. Перепробувала багато різних способів, ефекту нуль. Сусідка порадила компанію яка займається озоном приміщень і не тільки. Сказала, подзвони дізнайся, може тобі допоможуть. Скористалася порадою, забула , що таке клопи. Дякую їм величезне.
Настя, дезинфекція цвілі у Полтаві

Настя, м. Полтава

Звати Настя. Проживаємо в Полтаві на вулиці Мира. Від’їжджали відпочивати на 2 тижні. Коли повернулися, виявили, що нас затопили сусіди зверху, все б нічого, але через 3 тижні з’явився неприємний запах цвілі. Виявилося, що за меблями на стіні з’явилася пліснява, ми були просто в шоці. Бухгалтер Олег на моїй роботі порадив озон, сказав, що на всі 100% допоможе, бо вже користався їм одного разу, розповів про цю компанію. Справді, ми не повірили, допомогло. Дякую вам!!! Бажаємо процвітання вашій компанії!
  • м. Полтава, вул. Комарова, 14а
  • В'ячеслав Григорович
  • +38 (095) 829-83-29
  • vashcleaner@gmail.com

Мене звуть Валерій Васильович. У мене в Полтаві велика автомийка, або як їх зараз модно називають – детейлінг центр. Крім мийки ми робимо повну хімчистку салону, надаємо косметичні послуги для машини, полірування скла, фар. Наводимо машину в порядок під ключ. Також намагаємося застосовувати сучасні технології і засоби. Працюємо з 2014 року, заробили добре ім’я, нас вже рекомендують одні іншим, багато хто навіть з передмістя приїжджають для комплексних послуг. Гарне співвідношення ціни і якості.

До нас постійно приїжджають люди з проблемою запаху в машині. У когось щось розлито було, хто постійно тварин перевозить, у кого в кондиціонері грибок і цвіль завелися, запах риби, молока, різних продуктів харчування і т.д. Також люди буває курять в машині, залишається стійкий запах сигарет. Коли робиться хімчистка салону, всі ці запахи зменшуються, але не йдуть повністю. Якщо десь цей запах проник в оббивку або в повітропровід, то його дуже складно звідти вивести, навіть якщо використовуються засоби останнього покоління. Ми почали шукати рішення і виявилося, що застосування озонатора і є цим рішенням. Такі апарати вже використовують деякі мийки. Ми спробували цей прилад і отримали дуже хороший ефект. Після обробки хімією, ми проозонували. І ось якраз після озону всі можливі запахи йдуть на сто відсотків, при цьому озон також є ефективним засобом дезінфекції. За часом обробки, звичайно, по-різному. Є проблеми, які можна усунути за півгодини, є – які потрібно виводити і години дві. Але результат ми отримуємо завжди відмінний. Також за одне і усувається залишковий запах після використання хімії і чистячих засобів.

Так, після використання озону, залишається специфічний запах в машині ще десь добу-дві. Але, як тільки він розвіється, в машині знаходитися просто задоволення. Також ще плюс в тому, щоозон – це екологічна обробка. Той залишковий запах після обробки озоном, зовсім не шкідливий, не дає алергії і т.д. Але ми його ще відчуваємо, оскільки людський нюх дуже чутливий і ми вловлюємо мікро частинки. Але зате це добре з точки зору безпеки. А ось хімія, в свою чергу, не дуже швидко виводиться, навіть якщо це еко продукт. А також озонування це ще і дуже хороша дезінфекція: знешкоджується все від вірусу до бактерії, від цвілі до грибка і т.д. Тому я дуже рекомендую генератор озону, тому що він як раз і є тим рішенням багатьох наших проблем.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо