Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Полтава і область

  • м. Полтава, вул. Комарова, 14а
  • В'ячеслав Григорович
  • +38 (095) 829-83-29
  • vashcleaner@gmail.com

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у Полтаві і Полтавській області.

+38 (095) 829-83-29

Мене звуть Валерій Васильович. У мене в Полтаві велика автомийка, або як їх зараз модно називають – детейлінг центр. Крім мийки ми робимо повну хімчистку салону, надаємо косметичні послуги для машини, полірування скла, фар. Наводимо машину в порядок під ключ. Також намагаємося застосовувати сучасні технології і засоби. Працюємо з 2014 року, заробили добре ім’я, нас вже рекомендують одні іншим, багато хто навіть з передмістя приїжджають для комплексних послуг. Гарне співвідношення ціни і якості.

До нас постійно приїжджають люди з проблемою запаху в машині. У когось щось розлито було, хто постійно тварин перевозить, у кого в кондиціонері грибок і цвіль завелися, запах риби, молока, різних продуктів харчування і т.д. Також люди буває курять в машині, залишається стійкий запах сигарет. Коли робиться хімчистка салону, всі ці запахи зменшуються, але не йдуть повністю. Якщо десь цей запах проник в оббивку або в повітропровід, то його дуже складно звідти вивести, навіть якщо використовуються засоби останнього покоління. Ми почали шукати рішення і виявилося, що застосування озонатора і є цим рішенням. Такі апарати вже використовують деякі мийки. Ми спробували цей прилад і отримали дуже хороший ефект. Після обробки хімією, ми проозонували. І ось якраз після озону всі можливі запахи йдуть на сто відсотків, при цьому озон також є ефективним засобом дезінфекції. За часом обробки, звичайно, по-різному. Є проблеми, які можна усунути за півгодини, є – які потрібно виводити і години дві. Але результат ми отримуємо завжди відмінний. Також за одне і усувається залишковий запах після використання хімії і чистячих засобів.

Так, після використання озону, залишається специфічний запах в машині ще десь добу-дві. Але, як тільки він розвіється, в машині знаходитися просто задоволення. Також ще плюс в тому, щоозон – це екологічна обробка. Той залишковий запах після обробки озоном, зовсім не шкідливий, не дає алергії і т.д. Але ми його ще відчуваємо, оскільки людський нюх дуже чутливий і ми вловлюємо мікро частинки. Але зате це добре з точки зору безпеки. А ось хімія, в свою чергу, не дуже швидко виводиться, навіть якщо це еко продукт. А також озонування це ще і дуже хороша дезінфекція: знешкоджується все від вірусу до бактерії, від цвілі до грибка і т.д. Тому я дуже рекомендую генератор озону, тому що він як раз і є тим рішенням багатьох наших проблем.

  • м. Полтава, вул. Комарова, 14а
  • В'ячеслав Григорович
  • +38 (095) 829-83-29
  • vashcleaner@gmail.com

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо