Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Суми і Сумська область

  • м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 25
  • Андрій Олексійович
  • (066) 194-67-27

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСТРАНЕНИЕ ПЛЕСЕНИ ГРИБКА

УСТРАНЕНИЕ ПЛЕСЕНИ ГРИБКА

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Сумах і Сумській області.

+38 (066) 194-67-27

Досвід застосування озонаторів від Ігоря Олексійовича, м Суми:
У мене в салоні автомобіля було загоряння, закоротити проводка під передньою панеллю, пощастило що машину відразу загасили. Після цього я відвіз на СТО, її майстри відновили, пощастило, що ще легко відбувся. Алесильний запах горіння після пожежі не вивітрився навіть через два тижні. Я поставив в салон ароматизатор, для того, що б він перебивав запах горілого, в результаті чого в салоні автомобіля стояв стійкий запах. При цьому я люблю, коли в машині або в квартирі ні чим не пахне, ну не люблю я всякі насичені аромати -) Я викинув ароматизатор і почав шукати спосіб просто усунути запах кіптяви від пожежі, почав дзвонити знайомим. Один мій товариш, у якого автомийка та хімчистка в Сумах, сказав, що вже два роки усуває всі види неприємних запахів з салону автомобіля (запах вогкості з кондиціонера, запах тварин, сечі і т.д.) за допомогою озонатора. Також він розповів, що за допомогою озону можна виконувати ефективну дезінфекцію будь-яких приміщень, квартири, будинки, офісу, складу, магазину, автотранспорту та багато ще чого. Загалом я приїхав на його станцію в центрі міста Суми, він виконав озонування моєї машини, а також сказав, щоб я заодно включив кондиціонер в машині, щоб виконати відразу і його дезінфекцію. Після озонування зробив вологе прибирання салону і оббивок, як він сказав, щоб запах озону швидше вивітрився, але в цей день запах озону, як після грози, в салоні машини ще трохи був. На наступний день в моїй машині вже не було в принципі ніяких сторонніх запахів, мене це дуже порадувало.

Владислав, м. Суми

Владислав, м. Суми

У мене свій бізнес в Сумах. Так як зараз ситуація з карантином не покращується, вирішив про озонувати офіс, тим більше багато про це читав і цікавився озоном. Дану компанію, порадила мій бухгалтер, так ка сама схиблена на чистоті і не раз зверталася в цю компанію. За що їй щиро вдячний. Хлопці реальні молодці, підходять до роботи дуже відповідально. Однозначно рекомендую.
  • м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 25
  • Андрій Олексійович
  • (066) 194-67-27

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо