Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Тернопіль і Тернопільська область

 • Фірма "Ozon Service"
 • м. Тернопіль, пр. Злуки, 2а
 • Віктор Михайлович Ножак
 • (098) 050-31-39
 • www.ozon-service.com

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Тернополі та Тернопільській області.

+38 (098) 050-31-39

Мене звати Іван Григорович, м. Тернопіль. У мене була проблема з грибком в підвалі приватного будинку, причиною всьому була підвищена вогкість. Проблема в тому, що у нас високо проходять грунтові води, після сніжної зими по довгу стоїть вода. На стінах була підвищена вологість, з’являвся грибок, цвіль, потім з’явився затхлий запах в приміщенні. Довго думали, як вирішити цю проблему. Справа в тому, що будинок будували не ми, а купили вже готовий, і колишні власники належним чином не подбали про гарну гідроізоляцію. Переробляти будинок повністю було дуже дорого, тому стали шукати інші рішення. Крім моєї проблеми, у мене ще є господарство біля будинку – курник і невеликий свинарник, тримаємо трьох свиней. Там інша проблема – запахи тварин. Потрібна і дезінфекція приміщень, профілактика шкідників і патогенних мікроорганізмів. Шукали комплексне рішення, щоб усунути всі проблеми відразу. А використовувати освіжувачі повітря не хочемо, оскільки проблему вони не вирішують, тільки перебивають і маскують ці запахи своїми. Це важливо і для здоров’я, краще дихати свіжим повітрям в приміщенні, а не коктейлем хімічних і органічних речовин.

Мій товариш запропонував використовувати для цих цілей озонатор і сказав, що він в принципі в приватному будинку знадобиться для вирішення багатьох питань, покупка зайвою не буде. Вирішив спробувати. Взяв на пробу на тиждень. Почав пробувати. Ефектом залишився задоволений.Грибок на стінах ми усували добу, озон її просто висушив і її дуже легко можна було зняти. А запахи усувалися всього за півгодини-годину. Звичайно, після обробки залишався запах озону якийсь час, а потім він перейшов в легкий запах, як після грози. А через добу-дві, він і зовсім зник. Стало дуже легко дихати. Також пысля обробки ми піддаємо будь-яке приміщення в нашому будинку від господарства до собачої будки. Дуже добре генератор озону показав себев машині, усунули запах пролитого молока.

З грибком ми боролися так. Спочатку ми його обробили озоном. Після того як він висох, ми його механічно очистили. І після цього ще раз провели озонування близько десяти годин, щоб закріпити результат. Тепер ми просто раз на місяць озонуємо підвал. Ми не чекаємо його повторної прояви, тому робимо профілактику. Загалом, я дуже задоволений, що є таке рішення моїх проблем. Радий, що в Україні є виробники даної техніки, з наданням повного сервісу і обслуговування техніки. Також вони надають всі сертифікати, чеки і т.д. Загалом, я рекомендую.

 

Ольга, м. Тернопіль

Ольга, м. Тернопіль

Добрий вечір, мене звати Оля, живу в Тернополі. Тиждень тому, трапилася зі мною неприємна історія, сусідка попросила допомогти їй відвезти кота на вакцину, кіт не стерильний, коротше кажучи, кіт від стресу, так як перший раз їздив в машині, позначив мені сидінні автомобіля. Це просто капець, ніж я тільки не мила це сидіння, запах все-одно був присутній. Одного разу підвозила свого колегу по роботі, він акуратно запитав, що це в тебе за дивний запах, котів любиш возити))) Коротше, я йому розповіла свою історію, і він мені порадив скористатися озоном, дав номер телефону компанії, я в цей же вечір подзвонила. На наступний день була вже там))) Штука просто геніальна, врятувала свою улюблену машинку !!! Компанії окреме спасибі;)
 • Фірма "Ozon Service"
 • м. Тернопіль, пр. Злуки, 2а
 • Віктор Михайлович Ножак
 • (098) 050-31-39
 • www.ozon-service.com

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Ірина

  Здрастуйте. Скажіть будь-ласка, чи дезінфікуєте від цвілі ліжко, зокрема матрас 2спальний. Яка вартість? У Тернополі

 2. Лілія, Тернопіль

  Доброго дня. Якщо завелись клопи в дивані в одній кімнаті, чи варто робити дизенсекція всієї квартири 64м² ?
  Яка вартість?

 3. Петро

  Добрий день. Яка ціна, приміщення 64 метра квадратних, місто Тернопіль, треба виведення плісняви і грибків.

 4. Катя

  Доброго дня! Цікавить знищення грибка у квартирі 64 квадратних метра, як вираховується вартість?

 5. Аня, Тернопіль

  Доброго дня! Потрібна дезінфекція, знищення тарганів, 1-2 кімнатна квартира, 30 метрів, дезінфекція потрібна у кухні і у ванні, яка ціна?

   • Администратор

    Добрий день. З питання знищення тарганів у Тернополі наш менеджер Вам відповість на електронну пошту.