Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Вінниця і Вінницька область

 • ТОВ "Дезінфекція Плюс"
 • Сергій Миколайович
 • (068) 786-85-30

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕРАТИЗАЦІЯ

знищення гризунів: щурів, мишей, кротів в будівлях приватних осіб а також на підприємствах

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Укладаємо договори на проведення послуг з підприємствами та установами усіх форм власності.
Відповідно до міжнародних стандартів:
• ДСТУ ISO 9001: 2015 року
• ДСТУ ISO 22000: 2009
• ДСТУ OHSAS 18001: 2009
• Програма НАССР

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Вінниці і Вінницькій області.

+38 (068) 786-85-30

Петро, дезинфекція і обробка озоном у Вінниці

Петро, м. Вінниця

Тримаю свою невелику ферму в селі біля Вінниці. Запах невід’ємна частина ферми. Тому обов’язково один раз на місяць проводжу озонування приміщення. Цю компанію знайшов випадково в Інтернеті. Хлопці дуже працьовиті і чемні. Дуже багато можуть розповісти та порекомендувати. Озон дуже допомагає, якщо потрібно позбавитись від різних запахів, паразитів і не тільки.
Оксана, дезинфекція озонуванням у Вінниці

Оксана, м. Вінниця

Мене звати Оксана Миколаївна, нещодавно син Олег купив мені будинок в селі Агрономічне Вінницької області, для того щоб де було відпочивати від міської метушні. Будинок дуже затишний, але в ньому була одна проблема, миші. Не хотіла сипати отруту, тому що маю собаку таксу. Боялася, що може з’їсти. Тому Олег обшукав весь Інтернет, і прочитав, що озон, може впоратися з цією проблемою. Знайшов цю компанію, визвав їх, і справді допомогло. Ніяких мишей, просто неймовірно. Дякую вам, від щирого серця!
 • ТОВ "Дезінфекція Плюс"
 • Сергій Миколайович
 • (068) 786-85-30

Досвід застосування озонаторів від Богдана Ігоровича, м. Вінниця. Я організував тренажерний зал в підвальному приміщенні житлового будинку у Вінниці. І як виявилося, факт розміщення в підвалі приніс мені пристойно проблем, які зважилися тільки через півроку завдяки покупці озонатора повітря. А тепер розповім все па порядку.

Коли купував це приміщення в Вінниці, основну увагу звертав на його розташування, щоб була в хорошому районі, біля багатоповерхових будинків, і щоб сама будівля була в нормальному стані. Ці параметри були дотримані. Але як тільки вся тяганина з оформлення пройшла, виявив, що на стінах і частково на стелі з’являється грибок. Мабуть попередній власник цього приміщення прибрав всю цвіль зі стін і зі стелі, напевно, викликав Вінницьку службу прибирання та дезінфекції. Але оскільки в підвалі висока вогкість, напевно, гідроізоляція стін і підлоги в поганому стані або її взагалі немає, то грибок природно став заново розвиватися, з’явився неприємний запах вогкості, оскільки були для цього сприятливі фактори.

Ми викликали службу боротьби зі цвіллю, вони вичистили грибок зі стін, усунули неприємний запах за допомогою ароматизаторів, але через два місяці він знову з’явився. Нам клінінгова компанія говорила, що таке може бути, оскільки ми їм не дозволили використовувати для обробки нашого тренажерного залу особливо потужну хімію, від якої ніби то довго не з’являється грибок, але це дуже токсична речовина, ми відмовилася. Вони застосовували для протигрибкової обробки органічні речовини, нібито не шкідливі, але і ефекту вистачило на мало часу. У підсумку ми кожних кілька місяців викликали клінінгову компанію, але через півроку, мій знайомий з Польщі, дізнавшись про мою проблему, сказав що всі ці завдання вирішить покупка озонатора. Він працює там на фермерському господарстві, де використовують озонування для дезінфекції складів, свинарників, курників, автотранспорту, бійні, роздягальні для робітників і навіть офісу. Він мені розповів, що вони за допомогою озону позбулися не лише від грибка і неприємних запахів, але і від комах, клопів, бліх, щурів, мишей та іншої живності, яка любить жити на сільськогосподарських підприємствах і дуже шкодить роботі, приносячи збитки. Також у них на підприємстві колись сталася пожежа на одному зі складів, за допомогою генератора озону вони усунули запах після пожежі в приміщенні, і цей неприємний запах більше не проявився. Я за його порадою, купив у Вінниці озонатор, і моя проблема вирішилася.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Сергій Миколайович

  Здравствуйте.
  Для того щоб визначити час для знищення грибка, потрібна деяка інформація від Вас. Для цього зателефонуйте будь-ласка в робочий час для отримання відповіді на Ваше запитання.

 2. Дана, Вінниця

  Доброго дня, скажіть будь ласка скільки потрібно часу щоб удали грибок зі стіни?