Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Вінниця і Вінницька область

 • ТОВ "Аквамарин-Л"
 • Сергій Миколайович
 • (068) 786-85-30

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕРАТИЗАЦІЯ

знищення гризунів: щурів, мишей, кротів в будівлях приватних осіб а також на підприємствах

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Укладаємо договори на проведення послуг з підприємствами та установами усіх форм власності.
Відповідно до міжнародних стандартів:
• ДСТУ ISO 9001: 2015 року
• ДСТУ ISO 22000: 2009
• ДСТУ OHSAS 18001: 2009
• Програма НАССР

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Вінниці і Вінницькій області.

+38 (068) 786-85-30

Досвід застосування озонаторів від Богдана Ігоровича, м.Вінниця. Я організував тренажерний зал в підвальному приміщенні житлового будинку у Вінниці. І як виявилося, факт розміщення в підвалі приніс мені пристойно проблем, які зважилися тільки через півроку завдяки покупці озонатора повітря. А тепер розповім все па порядку.

Коли купував це приміщення в Вінниці, основну увагу звертав на його розташування, щоб була в хорошому районі, біля багатоповерхових будинків, і щоб сама будівля була в нормальному стані. Ці параметри були дотримані. Але як тільки вся тяганина з оформлення пройшла, виявив, що на стінах і частково на стелі з’являється грибок. Мабуть попередній власник цього приміщення прибрав всю цвіль зі стін і зі стелі, напевно, викликав Вінницьку службу прибирання та дезінфекції. Але оскільки в підвалі висока вогкість, напевно, гідроізоляція стін і підлоги в поганому стані або її взагалі немає, то грибок природно став заново розвиватися, з’явився неприємний запах вогкості, оскільки були для цього сприятливі фактори.

Ми викликали службу боротьби зі цвіллю, вони вичистили грибок зі стін, усунули неприємний запах за допомогою ароматизаторів, але через два місяці він знову з’явився. Нам клінінгова компанія говорила, що таке може бути, оскільки ми їм не дозволили використовувати для обробки нашого тренажерного залу особливо потужну хімію, від якої ніби то довго не з’являється грибок, але це дуже токсична речовина, ми відмовилася. Вони застосовували для протигрибкової обробки органічні речовини, нібито не шкідливі, але і ефекту вистачило на мало часу. У підсумку ми кожних кілька місяців викликали клінінгову компанію, але через півроку, мій знайомий з Польщі, дізнавшись про мою проблему, сказав що всі ці завдання вирішить покупка озонатора. Він працює там на фермерському господарстві, де використовують озонування для дезінфекції складів, свинарників, курників, автотранспорту, бійні, роздягальні для робітників і навіть офісу. Він мені розповів, що вони за допомогою озону позбулися не лише від грибка і неприємних запахів, але і від комах, клопів, бліх, щурів, мишей та іншої живності,яка любить жити на сільськогосподарських підприємствах і дуже шкодить роботі, приносячи збитки. Також у них на підприємстві колись сталася пожежа на одному зі складів, за допомогою генератора озону вони усунули запах після пожежі в приміщенні, і цей неприємний запах більше не проявився. Я за його порадою, купив у Вінниці озонатор, і моя проблема вирішилася.

Петро, м. Вінниця

Петро, м. Вінниця

Тримаю свою невелику ферму в селі біля Вінниці. Запах невід’ємна частина ферми. Тому обов’язково один раз на місяць проводжу озонування приміщення. Цю компанію знайшов випадково в Інтернеті. Хлопці дуже працьовиті і чемні. Дуже багато можуть розповісти та порекомендувати. Озон дуже допомагає, якщо потрібно позбавитись від різних запахів, паразитів і не тільки.
 • ТОВ "Аквамарин-Л"
 • Сергій Миколайович
 • (068) 786-85-30

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Сергій Миколайович

  Здравствуйте.
  Для того щоб визначити час для знищення грибка, потрібна деяка інформація від Вас. Для цього зателефонуйте будь-ласка в робочий час для отримання відповіді на Ваше запитання.

 2. Дана, Вінниця

  Доброго дня, скажіть будь ласка скільки потрібно часу щоб удали грибок зі стіни?