Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Житомир і Житомирська область

  • Компания «VMU»
  • м. Житомир, пр. Миру, 22а
  • Андрій
  • (063) 740-55-88
  • www.info.vmu.ua

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Житомирі та Житомирській області.

+38 (063) 740-55-88

Мене звуть Валерій Борисович. Я господар невеликого ковбасного виробництва в Житомирі. Ми виробляємо ковбаси, сосиски, сардельки тощо. Працюємо вже років вісім, нас знають, довіряють. У нас також є кілька бусів, які використовуємо для доставки і розвезення.

Щоб забезпечувати свіжість і якість продуктів, ми завждиуважно ставимося до чистоти і дезінфекції на виробництві. Регулярно проводиться стерилізація обладнання, приміщень, стін, інструментів. Раніше застосовували хімічні засоби, але це був витратний процес, тому що цю хімію потрібно було регулярно купувати, виділити місце для зберігання. Потім це ще і морочний процес, оскільки цю хімію потрібно було нанести на столи, стіни і т.д. Це досить складно і шкідливо.
Я намагався знайти альтернативу, щоб це було добре за якістю, але менш затратно. Якось був на виставці в Києві і побачив там генератори озону. В Україні їх виробляють кілька підприємств. Також виявилося, що кілька м’ясопереробних підприємств в Україні вже перейшли на цю технологію дезінфекції озоном. Коли я вже зрозумів цей процес, відразу купив озонатор і почав обробляти. Загалом ефект дуже сподобався, ми навіть здавали проби в лабораторію, і дійсно після застосування даного обладнання, не було виявлено ні бактерій, ні грибка, ні цвілі, ні кишкових паличок і т.д.

Суть самої технології полягає в тому, що озон – це газ, який генерується в озонаторі з того повітря, яким ми дихаємо. Оскільки це газ, то він заходить в будь-які пори, щілини, важкодоступні місця і, відповідно, дезінфекція виходить повна. Озон проникає всюди, куди долізти хімією і фізично руками дуже проблематично. З ультрафіолетом порівнювати озон безглуздо, тому що він дезінфікує тільки ті поверхні, на які потрапляє ультрафіолетове світло. Ми лампи ці не прибирали, вони тепер служать як допоміжний момент.
Озонуємо ми один раз на добу, вночі, коли закінчує друга зміна. Вмикається озонатор, на дві години. На озонаторі є таймер, він сам вимикається. О першій годині ночі він припиняє роботу, і на той час, коли приходять працівники, озон розпадається. Йому потрібно дві години, щоб перетвориться на кисень, з якого озон і виробився. У нас виходить проміжок близько шести годин. Ми заміряли, і концентрація озону падала до мізерних. Загалом задоволені, використовуємо, рекомендуємо.

  • Компания «VMU»
  • м. Житомир, пр. Миру, 22а
  • Андрій
  • (063) 740-55-88
  • www.info.vmu.ua

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо