Дезінфекція прибрати запахи цвіль озонування у Житомирі і області

  • Житомир і область
  • Віталій
  • (050) 533-89-53
  • Цілодобово 24/7

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат і безпеку, так як після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Житомирі і Житомирській області.

Георгій, дезінфекція офісного приміщення в Житомирі

Георгій, м. Житомир

Маю свій бізнес в Житомирі, тому протягом карантину кожні два тижні постійно роблю дезінфекцію трьохповерхового офісу озоном. Компанію порадив знайомий Олег, який також має свій бізнес і також постійно користується послугами цієї компанії. Персонал дуже працьовитий, дуже віддано підходять до своєї роботи. Дякую. Буду і надалі користуватися послугами вашої компанії.
Лілія, дезинфекція запахів у Житомирі

Лілія, м. Житомир

Проживаємо з моїм чоловіком Володимиром та з донькою Варею у Житомирі , Богунський район в 2-воповерховому будинку. 1 місяць назад трапилася з нашими сусідами неприємна ситуація, у них загорівся старий сарай. Само собою весь дим був в нашому будинку. Сморід був просто жахливий. Особливо в маленькій кімнаті, яка приблизно площею 8 кв.м., вікна якої виходили прямо до цього сараю. Як ми тільки не вивітрювали, нічого не допомагало. Володимир розповів про цю ситуацію на своїй роботі, і його колега Мирослав порадив скористатися озоном, сказав, що це 100% допоможе. Заодно нам порадив цю компанію. Ми реально не пожалкували, що звернулися до них. Це справжнісіньке чудо, запаху абсолютно ніякого не залишилось. Дякую вам за таку можливість і надалі продовжувати насолоджуватися проживанням в нашій оселі!!!! Однозначно буду вас рекомендувати!!!
  • Житомир і область
  • Віталій
  • (050) 533-89-53
  • Цілодобово 24/7

Мене звуть Валерій Борисович. Я господар невеликого ковбасного виробництва в Житомирі. Ми виробляємо ковбаси, сосиски, сардельки тощо. Працюємо вже років вісім, нас знають, довіряють. У нас також є кілька бусів, які використовуємо для доставки і розвезення.

Щоб забезпечувати свіжість і якість продуктів, ми завждиуважно ставимося до чистоти і дезінфекції на виробництві. Регулярно проводиться стерилізація обладнання, приміщень, стін, інструментів. Раніше застосовували хімічні засоби, але це був витратний процес, тому що цю хімію потрібно було регулярно купувати, виділити місце для зберігання. Потім це ще і морочний процес, оскільки цю хімію потрібно було нанести на столи, стіни і т.д. Це досить складно і шкідливо.
Я намагався знайти альтернативу, щоб це було добре за якістю, але менш затратно. Якось був на виставці в Києві і побачив там генератори озону. В Україні їх виробляють кілька підприємств. Також виявилося, що кілька м’ясопереробних підприємств в Україні вже перейшли на цю технологію дезінфекції озоном. Коли я вже зрозумів цей процес, відразу купив озонатор і почав обробляти. Загалом ефект дуже сподобався, ми навіть здавали проби в лабораторію, і дійсно після застосування даного обладнання, не було виявлено ні бактерій, ні грибка, ні цвілі, ні кишкових паличок і т.д.

Суть самої технології полягає в тому, що озон – це газ, який генерується в озонаторі з того повітря, яким ми дихаємо. Оскільки це газ, то він заходить в будь-які пори, щілини, важкодоступні місця і, відповідно, дезінфекція виходить повна. Озон проникає всюди, куди долізти хімією і фізично руками дуже проблематично. З ультрафіолетом порівнювати озон безглуздо, тому що він дезінфікує тільки ті поверхні, на які потрапляє ультрафіолетове світло. Ми лампи ці не прибирали, вони тепер служать як допоміжний момент.
Озонуємо ми один раз на добу, вночі, коли закінчує друга зміна. Вмикається озонатор, на дві години. На озонаторі є таймер, він сам вимикається. О першій годині ночі він припиняє роботу, і на той час, коли приходять працівники, озон розпадається. Йому потрібно дві години, щоб перетвориться на кисень, з якого озон і виробився. У нас виходить проміжок близько шести годин. Ми заміряли, і концентрація озону падала до мізерних. Загалом задоволені, використовуємо, рекомендуємо.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо