Дезінфекція прибрати запахи цвіль ртуть у Фастові і регіоні

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби обробки і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери фірми ОЗОН-ПРОМ у Фастові і Фастівському районі.

+38 (098) 178-44-22

+38 (093) 127-62-67

Фастів дезінфекція клопів, Дмитро Олегович

Дмитро, м. Фастів

Звуть Дмитро, живу в Фастові в двійці в старому триповерховому будинку. На жаль, на днях в одній зі своєї спальні виявив клопів. До сих пір мурашки по шкірі (На щастя знайшов цю компанію в Одесі, по озонації приміщення. До цього вже чув про озон. Прийшли на наступний день, після процедури все клопи були вбиті. Я дуже задоволений їхнім професійним обслуговуванням і дуже рекомендую озон всім, у кого є така проблема.
Аліна, дезинфекція запахів у Фастові

Аліна, м. Фастів

Звати Аліна, живу на вулиці Ступака в Фастові в 9-ховому будинку. В п’ ятницю 10.07., пізно ввечері, вирішила після роботи заїхати в продуктовий магазин. Коли вже забирала сумки з авто, все забрала, окрім одного пакету, де знаходилась заморожена риба. Про цю рибу я згадала тільки через 2 дні. Уявляєте, відчиняю двері автомобіля, щоб їхати на роботу, а там сморід неймовірний. Зробила хімчистку салону, стало краще, але на жаль запах все одно залишився. Мені хлопці з хімчистки порадили спробувати про озонувати машину. Дали контакти цієї компанії. І це реально вирішило цю проблему на всі 200%. Дуже вам дякую! Ви врятували мою лялечку.
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо