Обробка, обрізка, спилювання дерев у Києві і області

Наші відео:

Ми пропонуємо послуги кронування та видалення дерев будь-якої складності, хворих дерев, повністю трухлявих, також чистимо крону, проводимо обробку дерев від шкідників і грибків, відновлюємо їх за допомогою вітамінних комплексів. Також ми надаємо послугу лікування столітніх дерев. Таких вікових велетнів ми зміцнюємо стропами, іншими словами, беремо їх на розтяжку, тоді вони зможуть простояти ще багато десятиліть і радувати Вас своєю могутньою зеленою кроною. При обрізці дерева, ми вживаємо всіх заходів безпеки і обережності, виконуємо кронування та видалення дерев у важко доступних місцях. Ми даємо гарантію, що при роботі з деревами ваше майно не постраждає. Працюємо у Києві та по всій Київській області Вишневе, Боярка, Глеваха, Лісники, Крюковщина, Іванковичі, Чабани, Новосілки, Хотів, Васильків, Козин, Конча-Заспа, Підгірці, Романків, Безрадичі, Обухів, Українка.

Обрізка, спіл дерев Київ і регіон

Від яких параметрів залежить вартість видалення дерев? Вартість залежить від діаметра, висоти, складності, розташування – де дерево знаходиться, що біля нього стоїть. Бувають випадки, коли навколо дерева споруджують, наприклад, альтанку, а воно в якийсь момент пропало і його потрібно спиляти. Перед спилюванням, вимірюється потрібна довжина частини дерева, гілки або стовбура, обв’язується і закріплюється, потім спилюється і обережно опускається на землю. Грає роль діаметр дерева. Якщо дерево становить в діаметрі сантиметрів 20-30, то його можна зрізати і цілим, попередньо підв’язавши за крону.

Чи потрібно попередньо готувати територію перед спилюванням? Ні. Майстер приходить на місце, сам оглядає територію, і вказує, що краще прибрати. Якщо поруч з деревом, яке потрібно зрізати є ліхтарний стовп, який може постраждати, то його можуть відкрутити і опустити. Або, якщо на території поруч знаходиться який-небудь декор, у вигляді статуй, тоді їх потрібно буде перенести. Є варіант, коли ці дії неможливо зробити з тих чи інших причин, тоді майстер виходить з ситуації інакше, використовує інші, більш складні методики спилювання – стропи і т.д. Така робота, відповідно коштує дорожче.

Якщо потрібно спилювати дерево повністю, під корінь, то чи потрібно в такому випадку викорчовувати пеньок?
Якщо дерево живе, і поруч є якісь будівлі, або лежить плитка, або є насадження, то викорчовування може порушити їх цілісність і нанести шкоду. Тому краще застосовувати інший спосіб його видалення. Наприклад, пень обкопують по діаметру на глибину 10-20 см, допилюють пилкою, забирається його верхня частина. Все що залишилося, присипається землею. Згодом решта пня згниває.

Зрізати дерево, чищення крони Київ

Якщо ж дерево, навпаки побито короїдом або лубоїдом, то пень викорчовувати потрібно обов’язково. Цей деревний паразит продовжуватиме харчуватися цим деревом, потім з личинки перетвориться в метелика-жука (два рази на рік – квітень / травень і вересень / жовтень) і почне перелітати з дерева на дерево, в пошуках нових місць гніздування, тим самим заражаючи дерева. Самка короїда знаходить слабке місце в дереві, наприклад, суху гілку, свердлить там дірочку і відкладає яйця. З цих яєць вилуплюються личинки і починають точити дерево вже і живе. Згодом личинка перетворюється на метелика-жука і починає заражати і інші дерева. Зграя короїда, накинувшись на ослаблене дерево, вбиває його за добу-дві. Таке дерево потрібно негайно спилювати і прибрати з території.

В списку наших послуг також є профілактична обробка дерев від шкідників. Крона дерева обробляється засобами від короїда і грибкових захворювань. Також, якщо дерево ослаблене, потрібно додавати вітамінний комплекс для його лікування і відновлення. Таким чином рятується ліс. Обробку потрібно проводити два рази на рік (цикл життя і розмноження короїда) протягом двох років. Це час, за який короїд повністю покине територію. Також це дає гарантію, що він більше туди не повернеться і дерево не буде хворіти. Цей метод обробки підходить не тільки для хвойних дерев (їх в основному і б’є короїд), але і для фруктових, і для дубів. Фруктові дерева часто хворіють грибком, на корі це виглядає як рельєфні нарости, таке дерево потребує обробки і лікування. На дуб же, наприклад, може напасти мучниста роса (білувате покриття на листках). Від цієї напасті дерево починає слабшати, його може легко подолати грибок. Надалі, на нього нападає гусінь і дерево хворіє і гине.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо