Продаж і монтаж систем туманоутворення, форсунки розпилення води

  • Клімат Еко Систем
  • Київ, вул. В. Васильківська, 29Б
  • Руслан
  • (098) 642-08-74
  • www.klimatecosistem.com.ua

Ми виконуємо

Туманоутворення

Туманоутворення

Проектування і монтаж систем туманоутворення для тераси, веранди, ресторану, дачі

Сервіс

Сервіс

Сервіс та ремонт систем туманоутворення, форсунок розпилення води і суміжного обладнання

Крім комфортної температури навколишнього середовища, нам також потрібна і правильна вологість. Наприклад, влітку в лісах просто ідеальні умови, з точки зору тіні і вологості. На жаль, сучасна архітектура залишає все менше місця для дерев в саду. Парасольки та намети можуть бути способом забезпечення тіні, але вони не захищають від сухого повітря. Крім того, під навісами тепло може навіть накопичуватися. Система охолодження штучним туманом ідеально підходить для підвищення рівня вологості навколишнього середовища. На південній терасі вашого будинку або на відкритому майданчику ресторану: ця система забезпечує максимальний комфорт для вас і ваших гостей. Наша фірма займається проектуванням та монтажем систем туманоутворення і розпилення вологи в Києві і по Україні.

Охолодження штучним туманом є екологічно чистим і ефективним способом зниження температури повітря. Ці системи використовувалися для зовнішнього охолодження десятиліттями. Вони можуть забезпечувати зовнішнє охолодження, знижуючи температуру до 12 градусів практично без помітного збільшення відносної вологості повітря. Дана технологія ідеально підходить для вуличного застосування, вирішує завдання охолодження і зволоження, в тих місцях, де проблематично використовувати системи кондиціонування, вентиляції і озонування.

Сфери застосування

Системи туманотворення застосовуються на терасах ресторанів, спортивних майданчиках, внутрішніх двориках,
 у приватних садах для охолодження, а також для відлякування комах, або навіть для ароматерапії.

В домах, офісах та музеях штучний туман використовується для контролю вологості навколишнього середовища, для гарного самопочуття людей. Система може бути встановлена ​​всередині кондиціонера, яка з легкістю впорається із завданням зволоження мікроклімату приміщення, наприклад взимку, коли повітря може бути занадто сухим.

Системи розпилення туману також дуже ефективно використовуються в замкнутих просторах, таких як гаражі, бібліотеки, автостоянки. У цих місцях система переважно використовується для гасіння пожеж та різного роду загоряння.

За допомогою штучного туману можна розпилювати природні есенції та ефірні масла, які відлякують настирливих комах. Відсутність в саду або на вуличній терасі ресторану комарів, мух і мошок забезпечить вам прекрасний відпочинок на свіжому повітрі.

При тиску 70 бар утворюються краплі води діаметром до 5 мікрон. На цьому рівні відбувається миттєве випаровування, що знижує температуру навколишнього середовища. Цей процес «теплової динаміки» ефективний, тому що вода вимагає витрати енергії (600 калорій тепла 1 грама) для випаровування.

Як працюють системи штучного туману?

Штучний туман утворюється за допомогою спеціальних розпилювальних насадок, розміщених по лінії периметру ділянки, або за допомогою спеціально розроблених кілець, прикріплених до коробчатих / осцилювальних вентиляторів. При підключенні до насоса системи розпилення, вода подається під високим тиском через спеціальні форсунки і швидко розпорошується до крапель розміром до 5 мікрон. Система штучного туману буде виробляти мільярди крихітних крапель кожну секунду. Якщо ці краплі потрапляють на вулицю, вони швидко випаровуються. Цей процес випаровування вимагає енергії для завершення. Енергія береться з повітря у вигляді тепла. Результатом є зниження температури до 12 градусів, в залежності від температури навколишнього середовища і відносної вологості повітря. Цей метод зниження температури є найбільш поширеним для всіх систем туманотворення. Майстри нашої компанії підберуть оптимальне обладнання для розпилення вологи, форсунки розприскувачі води і виконають якісно установку. Дані системи в Києві і регіонах України на вуличних терасах кафе, ресторанів, на відкритих ринках, павільйонах, спортивних майданчиках та інших об’єктах.

Коли системи туманоутворення розміщуються всередині замкнутого простору (наприклад, теплиці), мільярди крапель води з туманоутворюючих форсунок будуть забезпечувати охолодження у міру випаровування вологи. Однак, якщо повітрообмін обмежений, система штучного туману буде продовжувати збільшувати рівень вологості всередині приміщення. Рівень вологості може підвищиться до 90+%. Ця унікальна характеристика всіх систем туманоутворення робить їх ідеальними як для зовнішнього охолодження, так і для зволоження. Ми виконуємо установку систем під ключ, так само у нас можна купити форсунки для дрібнодисперсного розпилення води і додаткові комплектуючі за доступними цінами.

  • Клімат Еко Систем
  • Київ, вул. В. Васильківська, 29Б
  • Руслан
  • (098) 642-08-74
  • www.klimatecosistem.com.ua
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо