Фірма з проектування та монтажу вентиляції в Києві

  • Клімат Еко Систем
  • Київ, вул. В. Васильківська, 29Б
  • Руслан
  • (098) 642-08-74
  • www.klimatecosistem.com.ua

Ми виконуємо

Вентиляція

Вентиляція

Проектування і монтаж систем вентиляції

Сервіс

Сервіс

Обслуговування і ремонт систем вентиляції і суміжного обладнання

Ви  запланували роботи з вентиляції чи з реконструкції? Сучасні інженерні мережі, на щастя, стають все більш і більш затребуваними і доступними. Вони пригнічують небажані запахи, паразитні витоки повітря. Саме з цієї причини, вентиляція необхідна для збереження здорового середовища проживання вмедичних, житлових, торгових, складських і розважальних приміщеннях.

СО2, радон, формальдегіди (вироблені, наприклад, меблями, оздоблювальними матеріалами в повсякденному житті) – це все забруднюючі речовини в приміщеннях, які необхідно видалити! Крім того,видалення надлишкової вологи є ключем до успіху вашого теплового поновлення. Вологе повітря, яке важко нагріти післявентиляції, замінюється більш новим повітрям. Мета полягає в тому, щоб отримати сухе повітря, тому що воно нагрівається набагато швидше і ефективніше. Законне зобов’язання у всіх приміщеннях, побудованих після 1982 року, плюс серйозна проблема зі здоров’ям, призводить до того, що вентиляція відіграє важливу роль в обробці повітря та вологості у вашому будинку, забезпечуючи вам реальний комфорт. Також це може бути пов’язано зі здоровим мікрокліматом, який зберігає ваші будинки і все, що є в будинку, а також забезпечує комфортне перебування в приміщенні. Також ми застосовуємо озонатори повітря, вони ефективно усувають неприємні запахи і виконують ще цілий ряд важливих функцій. За допомогою генератора озону усуваються всі види цвілі, бактерії і віруси, це дуже важливо. Наявність у квартирі, будинку, або офісі грибку цвілі непомітно, але дуже суттево погіршуе стан здоров’я, може бути причиною серйозних хвороб.

Обмін повітря в приміщеннях надає вирішальне значення системі вентиляції. Сьогодні високопродуктивні системи кондиціонування і вентиляції, дозволяють забезпечити хорошу якість атмосфери в приміщенні, одночасно контролюючи витрати енергії на опалення та охолодження будинку. Дуже часто, коли з’являються значні несправності, необхідно провести сервісне обслуговування будь-якій з систем вентиляції та кондиціонування! Ці несправності трапляються із-за НЕ регулярного обслуговування кліматичних систем. Справді, не ізольовані повітроводи конденсують вологість повітря, створюючи холодні зони. У холодних місцях утворюються краплі води, що сприяє розвитку грибків і чорних плям.

Компанія МОНТАЖСЕРВІС в Києві консультує вас по різним вентиляційним рішенням, які будуть враховувати технічні та просторові обмеження вашого будинку, ресторану, торгового, або складського приміщення, медичних установ, з урахуванням дотримання стандартів безпеки. Установка системи вентиляції і кондиціонування в місті Київ, не може бути імпровізованою. Вона завжди повинна бути спроектована, розрахована і встановлена ​​кваліфікованими фахівцями!

  • Клімат Еко Систем
  • Київ, вул. В. Васильківська, 29Б
  • Руслан
  • (098) 642-08-74
  • www.klimatecosistem.com.ua
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо