Якщо розбився градусник - усунення ртуті - Бровари, Київ і область

Використовуючи озонатори OZON-PROM® (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014) ми ефективно виконуємо деактивацію ртуті у повітрі і мікрочастинок ртуті на поверхнях. Це важливо, тому що навіть після ретельного прибирання, пари та мікрочастинки ртуті в приміщеннях залишаються і можуть завдати шкоди здоров’ю. Ми виконуємо усунення ртуті (демеркуризація) у Броварах, Києві і Київській області.

Прибрати ртуть від градусника у Києві

Валентина, прибрати ртуть у Києві служба

Валентина, Київ

Доброго дня. Сталася проблема, дитина якій 2 роки міряла температуру і впустила градусник на підлогу, він і розбився. Я буквально на дві хвилини вийшла на кухню, так як варила суп, і він вже почав сильно кипіти. Цього вистачило щоб мій Богданчик встав з ліжка і вирішив піти до мене ... Загалом, я злякалася і одразу зайшла в інтернет, почала шукати, що робити якщо розбився градусник. У пошуку вибився сайт цієї фірми, я на нього натиснула, вони займаються усуненням ртуті в Києві. Я живу в Деснянському районі Києва на Троєщині, я подзвонила, фахівці служби приїхали протягом 30 хвилин. Загалом ртуть зібрали і обробили спеціальним приладом, який деактивує мікрочастинки і пари ртуті, які зібрати вручну впринципі неможливо. Дякую, що оперативно вирішили мою проблему, рекомендую.
Микола, розбили ртутний градусник у будинку

Микола, м. Київ

Добрий день, мене звати Микола, живу з дружиною і 5-річним сином Єгором в Броварах в 2-поверховому будинку на вулиці Москаленко. 07.09. дружина хотіла поміряти дитині температуру. Так як на градуснику була попередня температура 36,8, звичайно, вона почала його збивати, в цей час Єгор підліз під руку зі своєю машинкою, в результаті Віка, моя дружина зачепила градусник об цю машинку і, на жаль, градусник розбився. У паніці почали шукати, що робити, знайшли цю компанію, яка за допомогою озону може знешкодити ртуть. Викликали, хлопці працюють на оцінку 5 +! Дуже відповідальний підхід до своєї роботи. Всім рекомендую!
Кіра, прибрати ртуть у Києві

Кіра, м. Київ

Звуть Кіра, живу в Броварах на вулиці Москаленка з 2-ма собаками лабрадорами. 1 тиждень тому мірила температуру, одна з собак в цей час вирішила пограти зі мною, вона як стрибнула на мене 2ма лапами, я і полетіла на диван, поки летіла, градусник випав і розбився. Про цю компанію мені розповіла моя однокласниця Карина. Хлопці приїхали дуже оперативно, зробили озонування, після озону в квартирі відчуття стерильності. Супер! Дякуємо! Рекомендую!
Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо