Озонування санвузлів

Дезінфекція туалетів, санвузлів, усунення запахів

Переваги використання озона:

• Дезінфекція озоном – ефективніше хімічної чистки

• ОЗОН знищує бактерії, грибок, кишкову паличку

• Усуває запахи органічного та хімічного походження

• Молекула озону проникає у важкодоступні місця

• Безпека – після обробки озон повністю розкладається

• Економія – купивши озонатор, мінімізується використання хімії

Наші дилери у Грузії:

Туалети дезинфекція

На жаль, в наш час поширена ситуація, коли громадські туалети у торгових центрах, офісах і інших громадських будівлях або підприємствах виглядають погано. Туалети – це, мабуть, найбільш забруднене місце в будь-якому закладі, де безліч небезпечних і шкідливих бактерій залишаються 24/7. Проблема неприємного запаху це прямий результат життєдіяльності бактерій та інші мікроорганізмів, які до того ж можуть бути небезпечні для здоров’я.

Освіжувачі повітря впринципі не вирішують проблему дезінфекції та усунення запахів в туалетах, так, як освіжувачі не усувають бактерії і речовини, які виділяють запах, а просто частково перекривають їх за рахунок свого потужного запаху.

Недоліки освіжувачів повітря:

  • освіжувачі повітря є канцерогенами і пов’язані з розвитком багатьох захворювань, включаючи рак;
  • додавання штучного аромату поверх грубого запаху туалету мало кого потішить;
  • щоб позбутися від бактерій і запахів, або будь-якого виду забруднюючих речовин, їх необхідно викорінювати на молекулярному рівні. Це означає, що просто всмоктування, втирання, очищення або розпилення ароматів не вирішить жодних проблем, незалежно від того, скільки людей було задіяно в ваших туалетах і протягом якого часу.

Біотуалети прибрати запах

Озон в дезінфекції санвузлів і біотуалетів:

  • озон – це потужний дезінфікуючий засіб, цілком природний і абсолютно не містить хімічних речовин;
  • озон ефективніше по своїй дезінфекційній силі, ніж хлор, при цьому ефект досягається швидше. Але, на відміну від хлору, озонова обробка не залишає хімічних залишків і запаху хімікатів, а також легкий і безпечний у використанні;
  • озон може знищити до 99,99% бактерій, вірусів, цвілі, алергенів і токсинів, створених людиною;
  • озон не робить несприятливого впливу на навколишнє середовище і тому є безпечним.

 

Використовуючи метод озонування, ви даєте своїм клієнтам, працівникам або відвідувачам задоволення від відвідин дійсно чистого і свіжого туалету. Залишайте людей, які приходять в Ваш заклад, задоволеними, здоровими і щасливими!

Досвід застосування озонатора від Валерія Богдановича (Київ). У мене невелика мережа кафе в Києві, в 2014 році я серйозно зайнявся оптимізацією витрат, при цьому основною умовою було ні в якому разі не погіршити рівень сервісу в закладах. Проводячи ревізію, виявилося що дуже пристойні суми щомісяця йдуть на прибирання санвузлів, закупівлю хімії і зарплату прибиральниць. Я дав своєму менеджеру завдання дізнатися про сучасні технології дезінфекції туалетів, він надав мені кілька варіантів, які використовуються в Європі. Мені найбільше сподобалося використання озону, так як за допомогою озонування можна майже відмовитися від хімії при дезінфекції туалетів, а також зменшити кількість часу на прибирання і витрати оплату праці . Як це можливо? Все дуже зрозуміло! Озон знищує всі можливі бактерії, віруси, запахи … Тому прибиральницям досить просто промити туалети та включити прилад, який вже і проведе повну стерилізацію. Раніше прибиральницям доводилося довго прибирати санвузли, щоб прибрати запахи, доводилося дихати хімічними препаратами, дане рішення дозволило мені економити дуже істотну суму щомісяця.

Досвід застосування озонатора від Валерія Петровича. Я займаюся організацією і проведенням всіляких ярмарків, фестивалів та інших заходів під відкритим небом в Україні. Крім іншого, при скупченні великої кількості людей потрібно організувати побут – урни і звичайно ж туалети. У холодну пору року з запахом від біотуалетів проблем великих немає, а ось влітку сморід з санвузлів докучає. З 2011 року ми використовуємо озон для боротьби із запахами і для дезінфекції туалетів, результатом задоволені.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо