Озонування після пожежі

Вивести запах горіння - після пожежі. Прибирання приміщення

Прибрати запах після пожежі

• 100% усунення запаху гару після пожежі за допомогою озонатора – молекула озону проникає у важкодоступні місця (пори в стінах, меблях, тканинах, вентиляції і т.д.), рівномірно розподіляється по всьому приміщенню і усуває безпосередньо причину запаху. Причиною запаху після пожежі є недоокислені продукти горіння, озон їх повністю окисляє, вони перестають виділяти будь-якої запах і стають нетоксичними. Хімічними засобами домогтися такого ефекту неможливо, оскільки хімія не володіє такими властивостями глибокого проникнення в пори стін, тканин і т.д., також на практиці неможливо рівномірно нанести хімію на абсолютно всі поверхні.

Усунення запаху гару після пожежі

• Екологічність і безпека застосування озонування
озонатор повітря працює автономно, генерує озон з кисню в повітрі, Вам необхідно просто поставити озонатор в приміщенні і включити (на відміну від хімії, яку потрібно наносити вручну). Озон, що виробляється, рівномірно розподіляэться по приміщенню та через заданий Вами час автоматичний таймер відключить озонатор. Через 2 години після вимкнення, озон повністю розпадається на звичайний кисень (з якого він і генерувався) і можна заходити в приміщення без шкоди для здоров’я. А після обробки хімією видалити її повністю з приміщення неможливо, оскільки хімічні засоби мають властивості накопичуватися.

Відгук від Юрія Богданова (М.Одеса): після пожежі довго провітрював, думав просте провітрювання мені допоможе, але тим не менше після того, як будинок залишався закритим протягом години запах знову проявлявся. Використовував озонатор довжиною приблизно 100 см та діаметром 20 см, зроблений у вигляді труби, брав його в оренду. Тричі робив по 16 годин на макс продуктивності. Дуже важливо, як зрозумів в процесі, після озонування робити провітрювання повне. Допомогло. Будинок 140 метрів. Два поверхи. На другому поверсі після першого разу все запахи пішли. На першому додатково двічі на ніч залишав. Задоволений. Повернувся в будинок, живу. Порядність власників підтверджую. Перераховував на карту 4 т грн. Після відправки озонатора назад, одразу отримав залишок на свою карту. Спасибі.

Досвід застосування озонатора від Ігоря Валентиновича (м.Київ): У нас меблевий салон в центрі Києва, виставковий зал площею 400 метрів, стелі заввишки приблизно 4 метри. У підвалі будівлі, в якому ми орендуємо приміщення сталася пожежа, його швидко погасили, фізично наш салон і будівля майже не постраждали, але залишився стійкий запах гару в приміщеннях, навіть на представлених у нас в магазині меблях. Це неприпустимо для салону престижних меблів, тому для вирішення питання ми вирішили замовити послугу озонування приміщення, даний спосіб видалення запаху кіптяви порадив один знайомий, у нього була схожа проблема, тільки не з меблями, а зі складом тканин. Приїхав майстер з озоновим генератором, запустив цей агрегат, протягом 6 годин йшов процес обробки. Після закінчення від запаху гару й сажі не залишилося ні сліду, в приміщенні пахло свіжістю, як після грози.

Досвід застосування озонатора від Дмитра Івановича. Підключили в розетку старий обігрівач, його мабуть замкнуло і в кімнаті згоріла проводка, запах був у всій квартирі такий, як ніби після пожежі. Звичайно згорілу розетку і обпалені дроти біля неї замінили, але запах залишився, електрик сказав, що ізоляція проводів трохи оплавилася в стінах, де вони проходять. Міняти проводку – означає робити в дома ремонт, такої можливості у нас зараз немає, та й нинішній стан квартири цілком пристойний, як для середньостатистичного українця. За допомогою озону вийшло прибрати неприємний запах горіння, кіптяви і сажі, більше про ту міні пожежу не згадуємо.

Досвід застосування озонатора від Марії Віталіївни. Я забула вимкнути плитку і пішла на роботу, на включеній конфорці розігрівався борщ. В обід мені зателефонувала сусідка і сказала, що з вікна моєї кухні квартири чути запах кіптяви, наче щось горить. Я страшенно злякалася, відпросилася у шефа, взяла таксі і поїхала швидко додому, через 30 хвилин була на місці. Запах гару, як після пожежі, я почула вже вийшовши з ліфта, забігаю в квартиру і швидше на кухню. Там димить каструля з вигорілим борщем, дивом не почалася пожежа, плита, як це часто буває, стоїть біля вікна, пощастило що фіранка була тоді в метрі від плити. Вся квартира просочилася запахом гару, відразу виникло питання, як позбавиться від запаху після пожежі? Мій знайомий Юрій Олегович підказав скористатися озонатором, оскільки його другу він сильно допоміг у схожій ситуації. Я послухалася його рекомендацій, взяла озонатор в оренду і видалила запах згорілого борщу.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо