Стічні води та скиди

Очищення стічних вод - знезараження стоків озоном

Вплив людини на навколишнє середовище через скидання стічних вод в природу, за останні 15-20 років збільшився із-за збільшення чисельності населення і попиту на водні ресурси. Якщо не проводити заходи по знезараженню і очищенню води від збудників, це може привезти до поширення багатьох шкідливих захворювань. Черевний тиф, холера і сальмонельоз – це тільки деякі поширені захворювання, які можуть бути викликані неочищеними стоками. Тому очищення і знезараження стічних вод в наші дні є вкрай необхідними. Один з методів, який зазвичай використовується як основний або вторинний спосіб очищення – це озон.

Стічні води та скиди

Очищення стоків озоном – це не нова технологія, її десятиліттями використовують в розвинених країнах, зокрема в Японії. Озон – один з найсильніших окислювачів на планеті, в рази ефективніше хлору, є другим після газоподібного фтору.

У міру розвитку технології озонування, вона стає все більш економічно вигідним рішенням. Наприклад, в США в містах Денвер, штат Колорадо, Ель – Пасо, штат Техас, Тампа, штат Флорида, і Сан – Дієго, штат Каліфорнія працює програма повторного використання стічних вод, в яких озон відіграє важливу роль в якості очищувача і знезаражувача .

Переваги озону для очищення стоків

Очистка скидів озоном

 • Озон більш ефективний, ніж хлор.
 • Процес озонування вимагає короткого часу контакту.
 • Ніяких шкідливих хімічних речовин не залишається.
 • Озонування перешкоджає розмноженню мікроорганізмів.
 • Озон виробляється місцево, що зменшує проблеми безпеки і транспортні витрати.
 • Забезпечує надходження додаткового кисню до води.

 

Озонатори генерують О3 з кисню, який знаходиться в звичайному атмосферному повітрі, тому вони не вимагають закупівель витратних матеріалів. При впливі повітря або кисню на контрольований високовольтний розряд із заданою частотою утворюються високі концентрації озону. Потім цей газ використовується водоочисними установками для очищення стічних вод. Після утворення озонового газу, його закачують в камери, що містять стічні води для дезінфекції. Потім озоновий газ окисляє стічні води, знешкоджуючи в воді будь-які забруднювачі або шкідливі мікроорганізми.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. КАРПУК ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ

  Мені потрібна консультація, щодо підбору промислового озонатора для стічних вод.

   • Администратор

    Доброго дня, Дмитро Сергійович. Наш інженер зв’яжеться з Вами щоб підібрати озонатор і додаткове обладнання для системи очистки стічних вод.