Сміттєві баки, контейнери

Дезінфекція сміттєвих баків, контейнерів та сміттєвозів озоном

Використання озонаторів дозволяє виконувати ефективну дезінфекцію сміттєвих контейнерів і ,навіть, безпосередньо самих відходів в баках, так як молекула озону проникає в їх поверхневий шар. Завдяки цьому озон усуває саму причину неприємних запахів, а саме бактерії, грибок та інші мікроорганізми, які і виділяють сморід. Також озонування блокує розвиток комах, гризунів та інших шкідників, які є переносниками хвороб.

Озонатори повітря виробляють озон зі звичайного повітря. Озон є потужним окислювачем, він здатний розщеплювати речовини з яких відбувається запаху сміття і нейтралізувати їх, завдяки чому вони перестають смердіти і стають нешкідливими. Саме молекула О3 проникає в стінки сміттєвого бака, зв’язується з молекулами запахів, знищуючи останніх, і тим самим забезпечує очистку і дезінфекцію.

Наші дилери у Грузії:

Сміттєві контейнери сміттєвози стерилізація

Застосування озонаторів – це ефективний і безпечний метод обробки, що допомагає усунути запах сміття, крім іншого, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Також, що б зменшити запах сміття можна організувати його більш частий вивіз, застосовувати ароматизовані мішки, краще обладнання для герметизації відходів і т.д. Але без озонування домогтися повного усунення смороду і бактерій вкрай складно.

Одна з причин відставання України від західних країн в застосуванні технології озонування в тому, що дистриб’ютори хімічних засобів дезінфекції та усунення запахів, не зацікавлені у впровадженні озону, тому що встановивши озонатор потреба в регулярних закупівлях хімії відпадає.

Досвід застосування озонатора від Марії Степанівни (г. Киев). Добрий день. Я на даний момент голова ОСББ в місті Києві, давно виникла проблема з запахом від сміттєвих баків. Оскільки у нас поруч стоять чотири високі багатоповерхівки, людей багато, а двір маленький, тому всі сміттєві баки поставили в одному місці під навісом, а поруч дитячий майданчик … Купили озонатор, їм дезінфікуємо сміттєві баки і навіть підвальні приміщення від грибка, мишей і комахам. Озонатор себе виправдав.

Досвід застосування озонатора від Олега Петровича (Київська обл.) У мене невелика овочева база недалеко від житлових будинків під Києвом. На задньому дворі велика кількість сміттєвих баків, в які ми постійно викидаємо зіпсовані продукти. У спекотну погоду від цих сміттєвих контейнерів йде сильний запах. Якщо вітер дме в бік житлових будинків, то місцеві жителі приходять і скаржаться, їм запах сміття природно не подобається. Співробітники магазину, які знаходяться в основному усередині, його особливо не помічали, оскільки це овочева база і завжди є специфічний запах. Оскільки ми намагаємося працювати порядно, питання усунення запаху і дезінфекції дуже важливе, його потрібно вирішити раз і назавжди. Мені порадив друг, з Польщі, використовувати для цілей стерилізації сміттєвих бачків сміттєвоза озон. Скільки я живу в Україні, про таку технологію не чув, а в Польщі, за словами товариша, дана методика використовується ще з дев’яностих років. Я купив цей апарат, проблема зі смердючими сміттєвими відходами зникла.

Сміттєві баки дезінфекція

Запах сміття зі сміттєвих баків, який виникає від наших повсякденних відходів, може за короткий час стати дуже сильним і нестерпним. Якщо його залишити без нагляду на деякий час, то незабаром буде майже неможливо позбутися затяжного смороду в наших будинках і дворах. Звалища потрібно регулярно обслуговувати і спорожняти, щоб зменшити запах. Якщо в смітнику міститься велика кількість відходів, запах навколо них стає значним, особливо, якщо він не герметично закритий. Патогенні мікроорганізми, які утворюються в смітті, контактуючи зі стінками сміттєвих контейнерів, в’їдаються в неї і продовжують створювати неприємний запах, тому потрібно регулярно виконувати дезінфекцію сміттєвих баків і сміттєвозів.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо