Дезінфекція прибрати запахи грибок озонування у Харкові і області

  • м. Харків, пр-кт Перемоги, 66
  • Дьяконов Євген Дмитрович
  • (099) 019-71-39
  • (097) 514-43-42
  • Цілодобово 24/7

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує результат і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Харкові і Харківській області, Пісочин, Шарівка, Богодухів, Золочів, Чугуїв, Печеніги, Вовчанськ, Балаклея, Первомайський.

Юлія Вікторівна, Харків

Юлія Вікторівна, Харків

Дякую за оперативне вирішення питання, щодо усунення парів ртуті з моєї квартири. Історія така. Моя дитина, якій 5 років, впустила градусник на підлогу і він розбився. Я коли зайшла в дитячу кімнату, була в шоці, тому що видно було, що терморетр розбитий і кульки ртуті видніються на паркетній підлозі. Я не знаю що робити в разі якщо розбився градусник, була в паніці, в яку службу дзвонити в Харкові і які мої дії. Перше що я зробила, я взяла пилосос і пропилососила, потім виявилося що пилососити категорично не можна було. В результаті пилосос довелося утилізувати, одне радує, що він був старий і я давно хотіла купити нову сучаснішу модель. Потім я таки зайшла в інтернет і написала в пошуку, що робити якщо розбився ртутний градусник в будинку, в яку міську службу дзвонити, мені видало кілька сайтів. Подзвонила сюди, пояснила ситуацію, хлопці протягом півгодини приїхали і почали процес озонування квартири. В результаті після проведення озонації, зробили замір концентрації парів ртуті в приміщені, прилад показав концентрацію в межах норми. Я своїми очима побачила, що використання озонаторів вирішило мою проблему.
Богдана Петрович, Харків

Богдана Петрович, Харків

Місяць тому мені усунули запах після пожежі в мене на дачі. Як такої пожежі на щастя не було, але було сильне задимлення в коморі і цей неприємний сморід кіптяви заполонив весь мій заміський будинок. Мій заміський будинок знаходиться в 20 километрах від Харкова, тому я зателефонував цим хлопцям і вони без проблем погодилися приїхати до мене з міста. Вони встановили озонатор на добу, і коли я приїхав на наступний день приймати роботу, то запаху горіння після пожежі абсолютно не було, був тільки залишковий запах озону, який ще кілька днів після озонування залишався, майстри мене про це заздалегідь попереджали. Через місяць, можу сказати, що на 100% задоволений результатом, так як озонація не маскує неприємні запахи, а прибирає їх раз і на завжди.
Максим, Харків

Максим, Харків

Живу в Харкові за містом. Нещодавно шукав компанію, яка зможе продезінфікувати будинок від різних домашніх патогенів та усунути запахи, так як скоро народиться первісток. Пощастило, що знайомий на роботі, теж минулого місяця зіткнувся з даною ситуацією. Коротше порадив мені цю компанію. Вони були професійні, ввічливі і згодні з щільним графіком роботи мене і моєї дружини. За що їм окремо спасибі.
  • м. Харків, пр-кт Перемоги, 66
  • Дьяконов Євген Дмитрович
  • (099) 019-71-39
  • (097) 514-43-42
  • Цілодобово 24/7

Наші недавні роботи:
• Дезінфекція трикімнатної квартири площею 92 м.кв. після вірусної інфекції, Харків, вулиця Ломоносова.
• Усунення запаху псини в приватному будинку площею приблизно 200 метрів квадратних в селищі міського типу Пісочин.
• Профілактична дезінфекція двокімнатної квартири площею 57 м.кв. в Харкові на вулиці Баварська. Люди купили собі цю квартиру на вторинному ринку і для перестраховки перед заселенням вирішили обробити житло озоном.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо