Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Харків і область

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Харкові і Харківській області, Пісочин, Шарівка, Богодухів, Золочів, Чугуїв, Печеніги, Вовчанськ, Балаклея, Первомайський.

+38 (099) 019-71-39

+38 (097) 514-43-42

Юлія Вікторівна, Харків

Юлія Вікторівна, Харків

Дякую за оперативне вирішення питання, щодо усунення парів ртуті з моєї квартири. Історія така. Моя дитина, якій 5 років, впустила градусник на підлогу і він розбився. Я коли зайшла в дитячу кімнату, була в шоці, тому що видно було, що терморетр розбитий і кульки ртуті видніються на паркетній підлозі. Я не знаю що робити в разі якщо розбився градусник, була в паніці, в яку службу дзвонити в Харкові і які мої дії. Перше що я зробила, я взяла пилосос і пропилососила, потім виявилося що пилососити категорично не можна було. В результаті пилосос довелося утилізувати, одне радує, що він був старий і я давно хотіла купити нову сучаснішу модель. Потім я таки зайшла в інтернет і написала в пошуку, що робити якщо розбився ртутний градусник в будинку, в яку міську службу дзвонити, мені видало кілька сайтів. Подзвонила сюди, пояснила ситуацію, хлопці протягом півгодини приїхали і почали процес озонування квартири. В результаті після проведення озонації, зробили замір концентрації парів ртуті в приміщені, прилад показав концентрацію в межах норми. Я своїми очима побачила, що використання озонаторів вирішило мою проблему.
Богдана Петрович, Харків

Богдана Петрович, Харків

Місяць тому мені усунули запах після пожежі в мене на дачі. Як такої пожежі на щастя не було, але було сильне задимлення в коморі і цей неприємний сморід кіптяви заполонив весь мій заміський будинок. Мій заміський будинок знаходиться в 20 километрах від Харкова, тому я зателефонував цим хлопцям і вони без проблем погодилися приїхати до мене з міста. Вони встановили озонатор на добу, і коли я приїхав на наступний день приймати роботу, то запаху горіння після пожежі абсолютно не було, був тільки залишковий запах озону, який ще кілька днів після озонування залишався, майстри мене про це заздалегідь попереджали. Через місяць, можу сказати, що на 100% задоволений результатом, так як озонація не маскує неприємні запахи, а прибирає їх раз і на завжди.
Максим, Харків

Максим, Харків

Живу в Харкові за містом. Нещодавно шукав компанію, яка зможе продезінфікувати будинок від різних домашніх патогенів та усунути запахи, так як скоро народиться первісток. Пощастило, що знайомий на роботі, теж минулого місяця зіткнувся з даною ситуацією. Коротше порадив мені цю компанію. Вони були професійні, ввічливі і згодні з щільним графіком роботи мене і моєї дружини. За що їм окремо спасибі.

Наші недавні роботи:
• Дезінфекція трикімнатної квартири площею 92 м.кв. після вірусної інфекції, Харків, вулиця Ломоносова.
• Усунення запаху псини в приватному будинку площею приблизно 200 метрів квадратних в селищі міського типу Пісочин.
• Профілактична дезінфекція двокімнатної квартири площею 57 м.кв. в Харкові на вулиці Баварська. Люди купили собі цю квартиру на вторинному ринку і для перестраховки перед заселенням вирішили обробити житло озоном.

Забруднення повітря в приміщеннях визнано однією з головних проблем охорони здоров’я, з якими ми сьогодні стикаємося. Багато старих будівель мають погану вентиляцію, що може привести до небезпечного забруднення повітря на робочих місцях, в комерційних установах і т.д. Грибок цвілі і бактерії можуть рости в системах кондиціонування і вентиляційних каналах. Навіть килими, фарби, плитка та інші будівельні матеріали виділяють леткі органічні сполуки (ЛОС), які є органічними хімічними сполуками, які впливають на навколишнє середовище і здоров’я людини. Леткі органічні сполуки, як правило, не є гостро токсичними, а мають хронічне дію і симптоми розвиваються повільно. Меблі, особливо пресовані вироби з деревини, і килимові покриття, як правило, в жарких і вологих умовах можуть виділяти формальдегід.

Використання генератора озону усуває забруднення повітря житлового та комерційного приміщення, створюючи значно більш безпечну атмосферу. Ресторани, кімнати відпочинку, салони краси, хімчистки, студії йоги і інші приміщення можна очистити від запахів і провести повну дезінфекцію за допомогою озонації.

 

Ціни на наші послуги в Харкові

Дезінфекція озоном квартири, приватного будинку

від 395 грн

Дезінфекція офісу, магазину, складу, підвалу

від 480 грн

Усунення запаху гару після пожежі в приміщенні

від 530 грн

Прибрати запах тварин, кота, собаки

від 510 грн

Вивести запах зіпсованих продуктів, протухлої риби, зниклого м’яса

від 520 грн

Усунути запах в салоні автомобіля і від кондиціонера машини

від 290 грн

Видалення запаху прокуреності тютюнового диму від куріння

від 610 грн

Озонування цвілі на підлозі, стінах і стелі в квартирі, будинку

від 580 грн

Усунення парів ртуті, якщо розбився ртутний градусник

від 800 грн


Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо