Дезінфекція усунення запахів грибку ртуті - Мукачево і Закарпаття

 • Підприємство "Озонація Закарпаття"
 • м. Мукачево, вул. Крилова, 103
 • Віктор Вікторович
 • (050) 991-30-01
 • (097) 991-30-01
 • Цілодобово 24/7

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах, клопів, бліх, тарганів, боротьба з кліщами, вивести мурах

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕРАТИЗАЦІЯ

знищення гризунів: щурів, мишей, кротів в будівлях приватних осіб а також на підприємствах

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Мукачеві та Закарпатській області.

Дезінфекція у Мукачево

Вивести комах тарганів клопів

Усунення запахів Мукачево

+38 (050) 991-30-01

+38 (097) 991-30-01

Софія, дезинфекція запахів у Мукачево

Софія, м. Мукачево

Звуть Софія, живу в Мукачево, район Черемушки в приватному 2-ном будинку. Напевно, мені стало нудно, вирішила здати 1-ну з кімнат. Квартиранти у мене прожили буквально 6 місяців, і це добре, тому, що в спальні там, де вони жили, з'явився неприємний запах. Чим я вже тільки не мила, скільки я не провітрювала, запах все одно присутній. Знайома з роботи Ілона, порадила мені цю компанію, сказала, після озонування про запах взагалі забудеш, плюс це не завадить в нинішній ситуації, так як озон вбиває різні види вірусів, в тому числі і корона вірус. Хлопці з компанії були дуже уважні, які знають свою справу. Я дійсно в повному захваті від результату. Велике вам дякую!
Олена, дезинфекція приміщення в Мукачево

Олена, м. Мукачево

Мене звати Олена, нещодавно купили двокімнатну квартиру на вторинному ринку в Мукачево на вулиці Пушкіна. Напевно у минулих хазяїв була домашня тварина, так у моєї дитини алергія на тварин, ми одразу це зрозуміли. Мій знайомий розповів мені про озон і як він працює. Порекомендував компанію. Завдяки їхнім зусиллям, моя дитина знову дихає. Вдячна їм за це!!!
Ігор, дезинфекція озонуванням у Мукачево

Ігор, м. Мукачево

Добрий день, мене звати Ігор. Живу в Мукачево в районі Росвигово в приватному 2-поверховому будинку. 1 тиждень назад знаходився в гаражі і побачив як у відчинені ворота забігла миша. Обшукав весь гараж, так і не знайшов її. Засмутився, бо щось не хочеться мишей у себе в хаті. Знаю, що отрута це не дуже ефективно, тому навіть і не купляв її. Почав шукати альтернативні методи і знайшов інформацію, що озон допомагає від цієї проблеми. Порадив мені цю компанію мій товариш Микита. Подзвонив, приїхали на наступний день. І справді, допомогло, просто неймовірно. Превелике дякую)
 • Підприємство "Озонація Закарпаття"
 • м. Мукачево, вул. Крилова, 103
 • Віктор Вікторович
 • (050) 991-30-01
 • (097) 991-30-01
 • Цілодобово 24/7

Досвід застосування озонатора від Богдана Ігоровича, м. Мукачево. Хочу розповісти свою історію, як я дізнався про озонатор. У мене приватний будинок. Сталася така проблема: дитина міряла температуру, і коли діставала градусник, той вислизнув з рук, впав на підлогу і розбився. Ртуть розлетілася майже по всій кімнаті. Ми, звичайно, розгубилися, і першим що прийшло в голову, взяли пилосос в руки. Всю ртуть ми пропилососили. Потім як ми дізналися, що цього не можна було робити. Як нам потім розповіли фахівці, ртуть потрібно акуратно збирати руками за допомогою будь-яких картонок, щоб організувати її в одному місці (в купку). Після цього з підлоги ртуть найкраще збирати за допомогою піпетки або шприца (без голки). Збираємо в ємність, яка закривається герметично і шукаємо пункти для утилізації. Пилососом ж не можна її збирати, тому що найнебезпечніше в ртуті – це її випаровування, а пилосос її нагріває. А виходять ці пари з пилососа через фільтр від пилу, так як він пари не затримує. В результаті пилосос довелося викинути.

Потім почали шукати службу в Мукачеві або Закарпатській області, щоб прибрати ртуть. Загалом то, знайшли фахівців, вони приїхали і все проозонували. Озон окисляє пари ртуті, і мікрочастинки. Ці мікрочастинки можуть потрапляти в щілини в підлозі, залітати в пори дерева і т.д. Після цього ми ще викликали фахівців, які саме заміряють вміст шкідливих речовин в приміщенні. У підсумку, їх у нас не було виявлено.

Ми шукали більш-менш щадний спосіб видалення від парів ртуті. На наше здивування, озонація якраз таким способом і виявилася. Сам газ О3 після того, як виконав свою роботу, окислив пари ртуті, через кілька годин перетворився назад в кисень, з якого він, власне кажучи, і був утворений. Стали потім цікавитися, де ще озонатор може бути корисний. Виявилося, що озонатор також активно використовується для дезінфекції приміщень, поверхонь, повітря, а також усунення будь-яких запахів. Цей процес проходить одночасно, тому що озон окисляє як пари ртуті, так і інші активні речовини, він їх деактивує до неактивної форми. Це можуть бути органічні речовини, бактерії, грибок, цвіль, хімічні речовини. Вони просто руйнуються, перестають бути в активній формі, і відповідно більше не дають запаху.

Переконавшись, що це дуже корисний прилад, вирішили його купити. Тепер, він у нас без діла не стоїть. Обробляємо підвал для профілактики грибка, цвілі, плюс ще зберігаємо там овочі взимку. Обробляємо з частотою раз в два тижні. Коли діти хворіють, ми і кімнати озонуємо, щоб убити ці віруси і бактерії. Плюс взимку топимо, від котла йде запах сажі, гару – озон і це прибирає. Давали також сусідам, вони дезінфікували свинарник. До інших сусідів обробляли машину, у них порвався пакет з оселедцем і потрібно було прибрати запах з салону автомобіля. Допомогло. Загалом, ми не шкодуємо про придбання, дуже рекомендуємо.

Побудувати маршрут до вулиця Крилова, 103, Мукачево, Закарпатська область

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Хильда

  Добрий день. Цікавить обслуговування складського приміщення.

   • Администратор

    Добрий день, шановна Хильда. Ми вже пишемо Вам відповідь на електронну пошту.

 2. Роман

  Розлили три літри молока на полу авто. Можна знищити запах, наслідки?

   • Администратор

    Добрий день, шановний Роман. Наш представник у місті Мукачево вже пише Вам на електронну пошту відповідь.

 3. Василина

  Чи надаєте ви услуги у Мукачівському районі?

   • Администратор

    Добрий день. Так, ми працюємо по всій Закарпатській області.

 4. Юрій, Мукачево

  Что можливо за допомогою озону позбутися від короїду чи паразита зо гризе дерев’яні балки в будинку?
  Якщо так, то скільки коштують Ваші послуги?