Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть Мукачево і Закарпатська область

  • Підприємство "Озонація Закарпаття"
  • м. Мукачево, вул. Крилова, 103
  • Віктор Вікторович
  • (050) 991-30-01
  • (097) 991-30-01

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах, клопів, бліх, тарганів, боротьба з кліщами, вивести мурах

ДЕРАТИЗАЦІЯ

ДЕРАТИЗАЦІЯ

знищення гризунів: щурів, мишей, кротів в будівлях приватних осіб а також на підприємствах

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує 100% результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM в Мукачеві та Закарпатській області.

Дезінфекція у Мукачево

Вивести комах тарганів клопів

Усунення запахів Мукачево

+38 (050) 991-30-01

+38 (097) 991-30-01

Досвід застосування озонатора від Богдана Ігоровича, м. Мукачево. Хочу розповісти свою історію, як я дізнався про озонатор. У мене приватний будинок. Сталася така проблема: дитина міряла температуру, і коли діставала градусник, той вислизнув з рук, впав на підлогу і розбився. Ртуть розлетілася майже по всій кімнаті. Ми, звичайно, розгубилися, і першим що прийшло в голову, взяли пилосос в руки. Всю ртуть ми пропилососили. Потім як ми дізналися, що цього не можна було робити. Як нам потім розповіли фахівці, ртуть потрібно акуратно збирати руками за допомогою будь-яких картонок, щоб організувати її в одному місці (в купку). Після цього з підлоги ртуть найкраще збирати за допомогою піпетки або шприца (без голки). Збираємо в ємність, яка закривається герметично і шукаємо пункти для утилізації. Пилососом ж не можна її збирати, тому що найнебезпечніше в ртуті – це її випаровування, а пилосос її нагріває. А виходять ці пари з пилососа через фільтр від пилу, так як він пари не затримує. В результаті пилосос довелося викинути.

Потім почали шукати службу в Мукачеві або Закарпатській області, щоб прибрати ртуть. Загалом то, знайшли фахівців, вони приїхали і все проозонували. Озон окисляє пари ртуті, і мікрочастинки. Ці мікрочастинки можуть потрапляти в щілини в підлозі, залітати в пори дерева і т.д. Після цього ми ще викликали фахівців, які саме заміряють вміст шкідливих речовин в приміщенні. У підсумку, їх у нас не було виявлено.

Ми шукали більш-менш щадний спосіб видалення від парів ртуті . На наше здивування, озонація якраз таким способом і виявилася. Сам газ О3 після того, як виконав свою роботу, окислив пари ртуті, через кілька годин перетворився назад в кисень, з якого він, власне кажучи, і був утворений. Стали потім цікавитися, де ще озонатор може бути корисний. Виявилося, що озонатор також активно використовується для дезінфекції приміщень, поверхонь, повітря, а також усунення будь-яких запахів. Цей процес проходить одночасно, тому що озон окисляє як пари ртуті, так і інші активні речовини, він їх деактивує до неактивної форми. Це можуть бути органічні речовини, бактерії, грибок, цвіль, хімічні речовини. Вони просто руйнуються, перестають бути в активній формі, і відповідно більше не дають запаху.

Переконавшись, що це дуже корисний прилад, вирішили його купити. Тепер, він у нас без діла не стоїть. Обробляємо підвал для профілактики грибка, цвілі, плюс ще зберігаємо там овочі взимку. Обробляємо з частотою раз в два тижні. Коли діти хворіють, ми і кімнати озонуємо, щоб убити ці віруси і бактерії. Плюс взимку топимо, від котла йде запах сажі, гару – озон і це прибирає. Давали також сусідам, вони дезінфікували свинарник. До інших сусідів обробляли машину, у них порвався пакет з оселедцем і потрібно було прибрати запах з салону автомобіля. Допомогло. Загалом, ми не шкодуємо про придбання, дуже рекомендуємо.

  • Підприємство "Озонація Закарпаття"
  • м. Мукачево, вул. Крилова, 103
  • Віктор Вікторович
  • (050) 991-30-01
  • (097) 991-30-01

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо