Озон для прокурених приміщень

Як вивести запах сигарет тютюну в прокуреному приміщенні

Запах в прокурених приміщеннях

Залишковий сигаретний дим (запах прокуреності) складається з небезпечного нікотину та інших хімічних речовин, залишених в процесі куріння тютюну на внутрішніх поверхнях приміщення, на стінах, стелі, підлозі, меблів, килимах, шторах і всіх інших предметах. Піддаючись впливу цих хімікатів, торкаючись забруднених поверхонь або вдихаючи гази від цих поверхонь, здоров’ю завдається шкода. Особливо це небезпечно в дитячому віці, також сильно схильні до негативного впливу пасивного куріння люди з хворобами дихальної системи і т.д. Речовини, які ми відчуваємо, як поганий аромат в прокуреному приміщенні, ми їх не бачимо, але вони вступають в реакцію зі звичайними забруднювачами в приміщенні, такими як пил і т.д., утворюючи токсичні суміші і з’єднання, в тому числі викликають рак, що представляють потенційну небезпеку. Тривала дія запаху сигаретного диму може викликати алергію.

Тютюновий запах в прокуреному приміщення неможливо усунути просто провітрюванням кімнати, відкриваючи вікна, використовуючи вентилятори або кондиціонери. Для того, щоб видалити весь залишковий дим (запах після куріння) назавжди, вам потрібно буде використовувати озонатор повітря певної потужності і провести обробку, необхідну кількість часу, зазвичай 4 години і більше. У деяких, особливо важких випадках, коли сигаретний сморід накопичувався десятиліттями, буває необхідно озонувати кімнати в будинку, офісі або будь-якому іншому приміщенні протягом доби.

Усунення запаху сигарет куріння

Озонатор повітря гарантовано усуває запах курива і виключає його залишковий вплив на організм людини. Озон ефективно окисляє частки кіптяви і сажі, які могли проникнути у важкодоступні місця, і дозволяє повністю усунути запах сигаретного диму в будинку, квартирі, офісі і будь-якому іншому приміщені. Використання генератора озону заощадить вам великі кошти, позбавить Вас від необхідності купувати нові меблі, фарбувати стіни і замінювати килими. Крім вищесказаного, молекула озону впливає і на інші частинки, які є джерелом різних неприємних запахів. Цими частками бувають бактерії, віруси, спори цвілі і багато неорганічних речовини т.д. У розвинених країнах багато компаній використовують озонатори, як основний засіб для боротьби з запахом прокуреного приміщення. Тому що він екологічно безпечний, нетоксичний, через кілька годин після обробки озон повністю розпадається, тому не залишає залишкових продуктів, та не викликає алергії. Озонування безпечно для використання, при дотриманні правил експлуатації і техніки безпеки, це стосується в принципі всіх потужних засобів боротьби із запахами горілого і сажі, після загоряння і задимлення.

Досвід застосування озонатора від Марини Вікторівни. Я володію рестораном в Голосіївському районі Києва, в закладі нашому курять, хоча ми пробували заборонити курити безпосередньо в залі, але нашим постійним клієнтам ця ідея не сподобалася … У підсумку проблема надмірного запаху тютюну для нас стала дуже актуальною, всі меблі, стіни, штори і т.д. пропахнули куривом. Раніше ми користувалися спреями для нейтралізації запаху сигарет, вони тільки “перебивали” запах, але при цьому повітря в приміщенні залишалося «важким». Мені підказала знайома, у якої готельний бізнес, боротися з цією проблемою за допомогою озонатора, оскільки, як вона сказала, він не просто перебиває тютюновий чад, він його розкладає і після обробки в ресторані має легко дихатися. Ми спробували, так і вийшло, також проводимо цим приладом дезінфекція на кухні і санвузлах.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо