Спортивні зали

Тренажерні зали, спортзали - дезінфекція та запах прибрати

Досвід застосування озонатора від Данила Богдановича, м.Київ. Я адміністратор тренажерного залу, оскільки спорт це не тільки моя робота, але і захоплення, я ставлюся до цього дуже серйозно. У нашому залі завжди чисто, всі тренажери працюють ідеально і т.д., я прагну створювати максимально комфортні умови для відвідувачів нашого спортзалу. Оскільки ми знаходимося в напівпідвальному приміщенні, як і безліч інших спортклубів, підвищена вологість приводила до утворення грибка на стінах, також дошкуляв запах вогкості змішаний з запахом поту спортсменів після активних тренувань. Пробували використовувати для вирішення цієї проблеми хімію, але постійно купувати засоби дезинфекції та оплачувати щодня зарплату прибиральникам для нас накладно. Після покупки озонатора повітря ця проблема вирішилася. Після закриття тренажерного залу, ми кожен день вмикаємо прилад на одну годину, цього цілком вистачає, щоб на ранок в залі була свіжість. Відповідно, і грибок на стінах перестав з’являтися.

Фітнес-центри чи спортивні зали – це ті місця, в яких з природних причин, можуть бути неприємні запахи поту. А роздягальні – це те місце, яке справляє одне з основних вражень на членів спортклубу і спортсменів, які оцінюють рівень чистоти і приймають рішення відвідувати в майбутньому цей тренажерний зал або пошукати інший. Якщо в приміщеннях спортклубу присутня надлишкова вологість і / або слабка вентиляція, то крім запаху поту, утворюється ще і затхлий запах.

Спортзал дезінфекція запах поту

Неприємні запахи від пітного одягу і взуття можуть швидко заповнити приміщення тренажерних залів, роздягалень, шафок для одягу. Таким же способом можуть поширюватися патогенні бактерії, віруси і патогенні грибки. Регулярне прибирання персоналом не буде достатнім для усунення затхлого запаху, тому як фізично кожен день ідеально витирати або мити всі поверхні приміщень, стін, стель, тренажерів теоретично може і можливо, але на практиці вкрай складно реалізувати. Навіть якщо персонал кожен день або навіть кілька разів на день миє туалети, душові, протирає підлогу, все одно бактерії і мікроорганізми, які можуть завдати шкоду здоров’ю і розносять неприємний запах, розносяться з повітряними масами по всіх приміщеннях, включаючи стелю, стіни, систему вентиляції и т.д. Мікроорганізми процвітають на вологих поверхнях, таких як стіни душових, стелях, обладнанні в тренажерних залах і всередині шафок. Тому застосування озонатора для дезінфекції в таких закладах є дуже важливим, щоб забезпечити зручності відвідувачам і безпеку їхньому здоров’ю. Це особливо важливо, тому як люди, які ходять займатися спортом особливо уважні до свого здоров’я, і ​​керівництво клубів повинно забезпечити, щоб повітря в кімнатах не було заражене бактеріями і вірусами. Та й на самих тренажерах, теж може бути маса мікробів. Це відповідальність керівництва розуміти важливість проведення регулярної дезінфекції та усунення запахів в фітнес-центрах. Залишаючи генератор озону робити свою роботу в нічний час, можна повністю очистити і дезодорувати повітря, забезпечити чисте і свіже середовище. Це поліпшить відвідуваність, вашого клубу, так як відвідувачі побачать поліпшення якості повітря, відсутність неприємних запахів в тренажерному залі, роздягальнях, туалетах і від самих тренажерів не будить відчуватись запах поту.

Після озонування залишеється запах, який в основному розсіюється протягом двох годин і далі вже можна відчувати тільки легкий аромат свіжості, як після грози. Регулярна дезінфекція озоном значно зведе до мінімуму кількість мікроорганізмів і не дасть стійким запахам закріпитися в вашому закладі. Як результат, ваші гості і персонал отримають задоволення від безпечного і чистого повітря.

Спортивні зали

Особливість застосування озонатора:

  • Знищує запахи: знищує цвіль грибок та інші мікроорганізми.
  • Вбиває бактерії, віруси, що переносяться повітряно-крапельним шляхом та інші мікроорганізми.
  • Усуває запах, не утворюючи небезпечних побічних продуктів.
  • Видаляє алергени, викликані пилком і мікробами.
  • Природа озону має власний процес очищення.

 

Переваги озонування:

  • Озон працює швидко.
  • Без шкідливих побічних продуктів (О3 – зелена технологія).
  • Автоматизована експлуатація.
  • Поліпшення якості повітря і робочого середовища.
  • Усуває скарги на запах.

 

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо