Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть у Рівному і регіоні

 • м. Рівне + регіон
 • Сергій Георгійович
 • (067) 829-40-42
 • Цілодобово 24/7

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ЗНИЩЕННЯ КОМАХ І ШКІДНИКІВ

ЗНИЩЕННЯ КОМАХ І ШКІДНИКІВ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), постільних кліщів, мурах, гризунів

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ засоби і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у місті Рівне і Рівненський області.

Зоріна, дезинфекція озоном у Рівному

Зоріна, м. Рівне

Звуть Зоріна, живу в Рівному з чоловіком в 5-ном будинку на вулиці Князя Острозького. Днями з чоловіком почали помічати у нас вдома руді мурашки, це жахливо і дуже огидно, особливо коли вони в тебе в їжі. Вирішили терміново шукати, яким способом, можна від них позбутися, отрути нам не підходили, так як у нас кішка. Чоловіка батько, Владислав Федорович, порадив нам озон. Дав номер цієї компанії, через 5 хвилин, ми їх вже набирали. Після озонування квартири, вони дійсно зникли. Спасибі вам!
Анна, дезинфекція вітальні у Рівному

Анна, м. Рівне

Добрий день. Живу в Рівному по вулиці Соборна. З сусідами не пощастило, люблять сильно покурити, добре, що вони переїхали, але цей моторошний запах залишився особливо на кухні, таке враження, що вони у мене вдома курили. Не знала, що вже робити, думала вже про ремонт і нові меблі. Спасибі моєму хлопцеві, що він мені відкрив світ і розповів про таку штуку як озон. І відразу порадив фірму, він туди не раз вже звертався. Реально допомогло))) Була в реальному шоці)))
Макар, дезинфекція плісняви у Рівному

Макар, м. Рівне

Живу з дружиною Лілею в Рівному на вулиці Павлюченко в приватному 4-х кімнатному будинку з підвалом. 1 місяць назад почав замічати запах плісняви в підвалі, все обшукав нічого не знайшов, подумав може здалось. Але цей запах почав все більше проявлятись. Реально засмутився. Розповів своєму другові Максу, він порадив мені озон, колись у нього також була проблема з пліснявою. Дав контакти цієї компанії. Запросив, приїхали того ж дня, після дзвінка. І справді, не можу повірити, але допомогло. Більше ніякого запаху плісняви. Дякую вам, буду і надалі вашим клієнтом!!!
 • м. Рівне + регіон
 • Сергій Георгійович
 • (067) 829-40-42
 • Цілодобово 24/7

Спори плісняви можуть виживати в несприятливих умовах навколишнього середовища, наприклад , у сухому середовищі , які зазвичай не підтримують ріст цвілі. Насправді багато спор можуть спати протягом десятиліть, поки сприятливі умови не дозволять їм розвиватися. Спори плісняви можна знайти де завгодно, вони можуть розвиватися практично в будь-якій речовині, доки є волога і кисень. Є гриби, які можуть рости в деревині, папері, килимах, підлогах, стінах скельних столів, утеплювачі, шкірі, тканинах і навіть в їжі. Цвіль виживає, поїдаючи матеріал, з якого вони розвиваються, що є справжньою проблемою, якщо вона виготовлена з дерева. Немає можливості видалити всі спори цвілі або цвілі із внутрішнього середовища. Єдиний спосіб контролю росту цвілі всередині – це контроль вологості.

Найпоширеніші місця в приміщенні, де розвивається цвіль:

• ванні кімнати та кухні, особливо під раковинами, які протікають;

• за або під приладами, які приховують протікання в трубах (холодильники, посудомийні машини, пральні машини тощо);

• протікання даху;

• навколо вікон, де накопичується конденсат;

• зони підвищеної вологості у вашому будинку, наприклад, у підвалі.

Однак з цією проблемою можна справитися. Одним з найефективніших способів знищення плісняви являється озонування. Ми виконуємо усунення грибка цвілі в місті Рівне та Рівненській області.

Озонування усуває неприємний запах взуття, кондиціонеру, запах після пожежі, їжі, замкнених приміщень, вогкості, клею, лаку та фарби, трупний запах, також можна усунути запах домашніх тварин. Взагалі, за допомогою озону ви можете позбутися запаху будь-чого абсолютно природним способом і без хімікатів або освіжувачів повітря, які служать лише для маскування запаху. Фахівці нашої служби виконують усунення неприємних запахів будь-якої складності в Рівному, також виїжджаємо на виклики по Рівненській області.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо

 1. Роман

  Доброго дня! Розбився градусник, ртуть випала на ковер і мабуть рознеслась по всій хаті, бо замітили ми що градусник розбитий дня через 3. А на коврі видно малесенькі каплі ртуті. Можна з цим щось зробити?

   • Администратор

    Здрастуйте, шановний Романе. Ми займаємось усунення наслідків від розбитого градусника будь-якої складності у м. Рівному та Рівненській області.

 2. Светлана

  Доброго вечора. Чи виконуєте Ви знищення запаху тютюну в квартирі в Рівному? Квартира однокімнатна.

   • Администратор

    Доброго вечора, шановна Светлана. Так ми виконуємо послуги знищення запаху тютюну у місті Рівне і Рівненській області. Для більш детальної консультаціі, наш представник зараз з Вами зв’яжеться.

 3. Наталія

  Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи озонатор може забрати алергени у будинку, м. Рівне?

   • Администратор

    Добрий день, шановна Наталія. За допомогою озонування можна виконати дективацію речовин, що викликають аллерію. Для більш детальної інформації, дзвоніть, будемо раді Вам допомогти.

 4. Тетяна

  Яка ціна усунути запах сигарет з балкону?

   • Администратор

    Здрастуйте, шановна Тетяна. Наш представник у місті Рівне вже пише Вам відповідь на Вашу електронну пошту.

 5. Інна

  Доброго дня. Чи можливо усунути страшенний запах від котів на одному з поверхів під’їзду у м. Рівне? Дякую за відповідь.

   • Администратор

    Привіт Інна. За допомогою обробки озоном устраняються запахи будь-якої складності, в тому числі і запахи від тварин. Телефонуйте і ми виконаємо озонування і усунемо запахи.