Дезінфекція прибрати запахи грибок ртуть - Рівне і Рівненська область

Ми виконуємо

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ

будинку, квартири, офісу, кафе, складу, приміщень, автомобілів і кондиціонерів

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

ДЕЗІНСЕКЦІЯ

знищення комах (клопів, бліх, тарганів), боротьба з кліщами, вивести мурах і ін.

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ

запах тварин, зіпсованих продуктів, після ремонту, запах гару після пожежі, диму сигарет і ін.

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

УСУНЕННЯ ЦВІЛІ ГРИБКІВ

видалимо озоном грибок на стінах і стелях в будинку, офісі, складі, цвіль в підвалі, і ін.

ОЗОНУВАННЯ

ОЗОНУВАННЯ

обробка озоном будинку, квартири і нежитлових приміщень (офіс, спортзал, роздягальня, кафе і т.д.)

Ми використовуємо БЕЗПЕЧНІ кошти і ПРОФЕСІЙНІ генератори озону TM OZON-PROM (ТУ У 28.2-39303753-001: 2014 року), це гарантує результат обробки і безпеку, тому що після обробки озон деактивується і в приміщенні не залишиться шкідливих речовин. Ми партнери TM OZON-PROM у місті Рівне і Рівненський області.

+38 (067) 829-40-42

+38 (066) 719-03-96

Спори плісняви можуть виживати в несприятливих умовах навколишнього середовища, наприклад , у сухому середовищі , які зазвичай не підтримують ріст цвілі. Насправді багато спор можуть спати протягом десятиліть, поки сприятливі умови не дозволять їм розвиватися. Спори плісняви можна знайти де завгодно, вони можуть розвиватися практично в будь-якій речовині, доки є волога і кисень. Є гриби, які можуть рости в деревині, папері, килимах, підлогах, стінах скельних столів, утеплювачі, шкірі, тканинах і навіть в їжі. Цвіль виживає, поїдаючи матеріал, з якого вони розвиваються, що є справжньою проблемою, якщо вона виготовлена з дерева. Немає можливості видалити всі спори цвілі або цвілі із внутрішнього середовища. Єдиний спосіб контролю росту цвілі всередині – це контроль вологості.

Найпоширеніші місця в приміщенні, де розвивається цвіль:

• ванні кімнати та кухні, особливо під раковинами, які протікають;

• за або під приладами, які приховують протікання в трубах (холодильники, посудомийні машини, пральні машини тощо);

• протікання даху;

• навколо вікон, де накопичується конденсат;

• зони підвищеної вологості у вашому будинку, наприклад, у підвалі.

Однак з цією проблемою можна справитися. Одним з найефективніших способів знищення плісняви являється озонування. Ми виконуємо усунення грибка цвілі в місті Рівне та Рівненській області.

Усунення непрятностей запахів за допомогою озону. Ще одна перевага озону полягає в тому, що він також діє з високою ефективністю для досягнення чудової якості навколишнього середовища в приміщеннях, наприклад, дискотеках, барах, ресторанах, готельних номерах , чистих приміщеннях або в будь-якому іншому приміщенні, що вимагає контролю чистоти повітря з будь-якої причини.

Озонування усуває неприємний запах взуття, кондиціонеру, запах після пожежі, їжі, замкнених приміщень, вогкості, клею, лаку та фарби, трупний запах, також можна усунути запах домашніх тварин. Взагалі, за допомогою озону ви можете позбутися запаху будь-чого абсолютно природним способом і без хімікатів або освіжувачів повітря, які служать лише для маскування запаху. Фахівці нашої служби виконують усунення неприємних запахів будь-якої складності в Рівному, також виїжджаємо на виклики по Рівненській області.

Озон також використовують і в медицині. Відомий той факт, що озон, впливаючи на організм людини, стимулює імунну систему та кровообіг, одночасно наповнюючи організм киснем. Це також покращує роботу мозку та пам’яті, оскільки мозок використовує близько 15% наявного кисню.

Анна, м. Рівне

Анна, м. Рівне

Добрий день. Живу в Рівному по вулиці Соборна. З сусідами не пощастило, люблять сильно покурити, добре, що вони переїхали, але цей моторошний запах залишився особливо на кухні, таке враження, що вони у мене вдома курили. Не знала, що вже робити, думала вже про ремонт і нові меблі. Спасибі моєму хлопцеві, що він мені відкрив світ і розповів про таку штуку як озон. І відразу порадив фірму, він туди не раз вже звертався. Реально допомогло))) Була в реальному шоці)))

Застосування озонатора – ефективний спосіб обробки приміщень і транспорту від коронавірусу. Ефективність застосування озону для знищення коронавірусу на поверхнях і в повітрі підтвердила міжнародна організація International Scientific Committee of Ozone Therapy (ISCO3).


За допомогою озонатора генерується газ озон (O3), який проникає у важкодоступні місця, найдрібніші щілини в стінах, пори в тканинах, килимах, меблях і знищує мікроби, віруси, грибок цвілі, комах, запахи всіх видів, окисляє пари ртуті та інші отруйні речовини.

За допомогою ультрафіолетових (УФ) ламп або хімічних засобів, домогтися такої високої ефективності в принципі неможливо. Оскільки УФ лампи обробляють тільки ті поверхні, на які потрапляє УФ випромінювання, а хімічні засоби на практиці неможливо нанести на абсолютно всі поверхні. Озон за своїми властивостями знищення бактерій, вірусів, грибків на порядок ефективніше хлору та інших хімічних засобів. При цьому технологія озонування безпечніша, оскільки О3 після обробки не накопичується в приміщенні, він розпадається на звичайний кисень.

Озонування забезпечує ефективну дезінфекцію, дезінсекцію та усунення запахів будь-якої складності – після пожежі, трупний запах після небіжчика, запах тварин і т.д. Озонатор працює повністю автономно, знаходиться в приміщенні під час обробки не потрібно.

Дезінфекція і усунення запаху при озонуванні відбувається одночасно, оскільки озон усуває саму причину запаху – активні мікроорганізми і отруйні речовини. Озоном дезінфікують приміщення, автомобілі, громадський транспорт, автобуси, маршрутки, залізничні вагони, морські контейнери, холодильні камери і т.д.

За допомогою озонатора виконується ефективна боротьба з комахами (дезінсекція) і гризунами. При регулярній обробці, вони перестають розмножуватися в оброблюваних приміщеннях. Озонування дозволяє повністю позбудеться від клопів, бліх, тарганів, кліщів, щурів, мишей та інших шкідників.

За допомогою озонування також виконується ефективне усунення наслідки від розбитою ртутної лампи або термометра (демеркуризація). Озон окисляє пари ртуті навіть в самих важкодоступних місцях в підлозі, стінах, стелі, килимі, паркеті і т.д. Часті випадки, коли люди вдома розбили ртутний градусник і не знають що робити, в яку службу дзвонити що б усунути наслідки. Особливо небезпечно пилососити кульки ртуті, це викликає багаторазове збільшення концентрації небезпечних парів в повітрі квартири і пилосос після цього доведеться викинути.

Відсутність витратних матеріалів, оскільки прилад виробляє О3 з атмосферного кисню О2 за допомогою електрики (споживана потужність від 450 Вт, 220В).

Безпека – після обробки озон перетворюється на звичайний кисень.

Озонування вже кілька десятиліть успішно застосовується в розвинених країнах світу, особливо розвинена дана технологія обробки в Японії.

Засіб боротьби з коронавірусом
Більше 30 сфер застосування озонаторів
Ассортимент приладів OZON-PROM

Пишіть відгуки та запитання, ми з радістю відповімо